الی گشت برگزار می‌کند: تور بمبئی + گوا با پرواز ایران ایر

تور بمبئی + گوا الی گشت

بمبئی یا مومبای یکی از مهم ترین و زنده ترین شهرهای کشور هند است که در زبان هندی به معنای ساحل خوب است. این شهر بزرگ هندی، ۱۳ میلیون جمعیت دارد و جز پایگاه های تجاری هند نیز محسوب می شود. به عبارتی بسیاری از تبادلات تجاری و مالی هند در شهر بمبئی اتفاق می افتد. نکته ای جالب و منحصر به فرد درباره ی شهر بمبئی وجود دارد و این نکته عبارت است از این که چون از شهرهای دیگر هند افراد زیادی برای پیدا کردن شغل به این شهر می آیند، تعداد جمعیت بمبئی در روز، ۳ میلیون بیشتر از شب برآورد می شود. بمبئی را به خاطر تجارت الماس در آن، به عنوان شهر الماس نیز می شناسند. البته سینمای هند که در جهان به بالیوود معروف است، مرکز عمده اش در قلب شهر بمبئی است و این شهر را دوستداران سینمای هند به عنوان مادر بالیوود نیز می شناسند. اما این ابرشهر تجاری هندی فقط مختص تجارت و داد و ستد نیست بلکه جاذبه هایی همچون دروازه ی معروف هند، موزه پرنس ویلز، تاج محل، هتل تاج محل، پایانه چاتراپاتی شیواجی، غار فیل ها یا غارهای الفانتا و یک لیست بلند بالا از جاذبه های دیگر را در خود دارد.

تور بمبئی+ گوا الی گشت

گوا شهری بندری در حاشیه ی جنوب غربی کشور پهناور هند است و شامل دو بخش گوای قدیمی و بندر گوا است. طبیعت زیبای گوا با تپه های فوق العاده سرسبزش با کشتزارهای برنج پهناور در کنار نخل های فراوان و درختان گرمسیری متفاوت، جلوه ی دیگری در چشم هر گردشگر خارجی دارد. سواحل و مراکز تفریحی ساحلی هند اکثرا در گوا قرار دارند و به طور متوسط این شهر سالانه پذیرای صد ها هزار گردشگر خارجی در خود است. روستا و شهرهای گوا به خاطر حاکمیت ۴۵۰ ساله ی پرتغالی ها دارای وجوه متفاوت فرهنگی خاصی نسبت به مردم کشو هند است که خود از جاذبه های این منطقه به حساب می آید. دیدن آفتاب پهن شده بر گستره ی سواحل گوا، شاید یکی از زیباترین صحنه های طبیعی باشد که هر شخصی بتواند شانس این را داشته باشد که آن را ببینید. جالب است بدانید که قدمت گوا به قرن ۳ قبل از میلاد باز می گردد. از جمله جاذبه های گردشگری بی شمار گوا می توان به کلیسای بوم ژیزوس، تندیس گاندی، بازار آنجونا و جاذبه هالی طبیعی همچون سواحل و جنگل های زیبا و سرسبز گوا اشاره کرد.

بمبئی

حالا وقت آن رسیده که درباره ی شرایط پرواز و تور بی نظیر بمبئی + گوا الی گشت با شما حرف بزنیم.

این تور چه زمانی برگزار می شود؟

الی گشت در تاریخ های مختلفی بین روز سه شنبه، ۳ بهمن سال ۱۳۹۶ تا تاریخ روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۶ برابر با روز ۲۳ ژانویه سال ۲۰۱۸ تا ۱۳ مارس سال ۲۰۱۸ میلادی برگزار می کند.

مدت زمان این تور چقدر است؟

این تور فوق العاده از به مدت ۷ شب و ۸ روز به این ترتیب که ۳ شب در بمبئی و ۴ شب در گوا می باشد.

این تور با چه پروازی انجام می شود؟

شرکت هواپیمایی که پرواز تور استثنائی بمبئی+ گوا با آن انجام می شود، ایران ایر، یکی از شرکت های هواپیمایی قدیمی و بسیار معتبر ایرانی است. شما با خرید این تور، بلیط رفت و برگشت بمبئبی با پرواز ایران ایر را در اختیار دارید.

گوا

تور بمبئی + گوا با پرواز ایران ایر

از هیجان انگیز ترین تورهای مسافرتی در جهان  و ایران، تور بمبئی + گوا در کشور هند است. این که به دو مقصد فوق العاده ی گردشگری ان هم در کشور اساطیر و رنگ ها که خود به تنهایی کی مقصد توریستی جذاب است، با هم بروید، به تنهایی نوید سفری فوق العاده و متفاوت را به شما می دهد که قرار است در آن کلی تجربه های جدید و استثنایی به دست اورید. تصور رنگ، سواحل دیدنی، آب و هوای دلچسب، جاذبه های تاریخی و زیبایی های متفاوت طبیعی در کنار مردم و فرهنگ متفاوتشان، خود نفس ها را به شماره می اندازد. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا خبر این تو راستثنائی را به اتفاق هم مرور کنیم.

جاذبه ای از شهر بمبئی

خدمات هتل شما در شهر گوا به صورت ALL  و در شهر بمبئی به صورت BB می باشد.
در این تور بی سابقه شما گشت هایی در شهر بمبئی که شامل بازدید از دروازه هند، دانشگاه بمبئی، دادگاه عالی، مرکز خرید Crawford، باغ های معلق، موزه ی گاندی و بنای مذهبی چین و در گوا بازدید از: کلیسای پرتغالی ها و بازدید از موزه ی هنرهای مسیحی و گشت کشتی را برای شما تدارک دیده ایم.

جاذبه ای از گوا

خدمات تور بمبئی + گوا الی گشت:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایر به بمبئی
  • ۷ شب اقامت در هتل های بمبئی با صبحانه و در هتل گوا به صورت صبحانه، ناهارو شام
  • ترانسفر دانشگاهی
  • پرواز داخلی از بمبئی به گوا و بالعکس
  • ۲ گشت شهری متنوع
  • ویزای هند
  • راهنمای تور
  • بیمه مسافرتی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد