آمادگی جزیره کیش برای برگزاری جشنواره تابستانی

آرتا فرهودی سرپرست امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش، از آمادگی این جزیره گردشگری برای استقبال از بازدید کنندگان و گردشگران بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش خبر داد. این جشنواره ملی، از هشتم تیر ماه سال جاری در جزیره زیبای کیش آغاز خواهد شد. در ادامه این خبر با مجله گردشگری الی گشت همراه شوید.

رزرو تور کیش
جشنواره تابستانی کیش
مطالب مرتبط:
معرفی مراکز خرید جزیره ی کیش
شهر زیرزمینی کاریز کیش، هنر ایرانیان در ۲۵۰۰ سال پیش
این سواحل تفریحی جزیره کیش را در سفرتون فراموش نکنید

گردشگران بسیاری از اقصا نقاط مختلف کشور در طول فصول سرد سال به جزیره کیش سفر می کنند. اما به منظور رونق گردشگری در این جزیره در فصل تابستان، هر ساله جشنواره ای با عنوان جشنواره تابستانی کیش در این جزیره برگزار می شود. فرهودی سرپرست امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از برگزاری بیست و یکمین دوره این جشنواره از هشتم تیر ماه سال جاری خبر داد و در اینباره گفت: «به خاطر این جشنواره گردشگران بسیاری از شهرهای مختلف کشور به جزیره زیبای کیش سفر می کنند.به همین خاطر، این جزیره باید آراسته و زیبا باشد، چرا که این دو عامل، در یاد و خاطر گردشگران خواهند ماند و به جذب گردشگر بیشتر کمک می کنند.»

برنامه های مفرح در جشنواره تابستانی کیش

وی در ادامه به افزایش زباله ها و پسماندهای شهری در این جزیره در طول مدت برگزاری جشنواره تابستانی کیش اشاره کرد و در این رابطه گفت: «با توجه به اینکه طی این جشنواره، پسماندهای شهری گسترش می یابند، اقدامات خوبی را برای جمع آوری آن ها انجام داده و ساماندهی لازم را در محدوده هتل های جزیره، جاذبه ها و بازارها انجام داده ایم. بدین منظور، شیفت کاری ماشین های حمل زباله افزایش یافته، مبلمان و تابلوهای شهری و تمامی خیابان ها با خودروهای مکانیزه شسته شده و جداول خیابان ها دوباره رنگ آمیزی شده اند.»

یکی از موارد جالبی که در طول برگزاری جشنواره تابستانی کیش به چشم می خورد، رونق زندگی شبانه (Night Life) در این جزیره است. طبق گفته فرهودی، نور پردازی معابر و جاذبه های گردشگری این جزیره تاثیر به سزای در جذب گردشگران بیشتر و ایجاد یک خاطره به یاد ماندنی در ذهن آنان خواهد داشت. وی در اینباره افزود: «تمام تلاش ما این است که امسال نورپردازی های جدید و جالبی را در معابر جزیره ایجاد کنیم تا این معابر از حالت یکنواختی خود خارج شوند. همچنین المان های تزئینی بسیار زیبایی هم برای نواحی توریستی جزیره در نظر گرفته شده اند.»

بیست و یکمین جشنواره تابستانی کیش از تاریخ هشتم تیر ماه تا پانزده شهریور ماه سال جاری در این جزیره برگزار خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
یزد به ثبت جهانی نزدیک می شود
یزد به ثبت جهانی نزدیک می شود
ساخت ۱۳۶ فرودگاه جدید در کشور چین
ساخت ۱۳۶ فرودگاه جدید در کشور چین
اولین کشتی پیشرفته گردشگری ایرانی در کیش به آب انداخته شد
اولین کشتی پیشرفته گردشگری ایرانی در کیش به آب انداخته شد
با افزایش آب دریاچه ارومیه، هزاران فلامینگو ماندن را به مهاجرت ترجیح دادند
با افزایش آب دریاچه ارومیه، هزاران فلامینگو ماندن را به مهاجرت ترجیح دادند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code