سفر زوج اروپایی با یکی از سریعترین خوردوهای برقی جهان به ایران

سفر زوج اروپایی با ماشین برقی به ایران

مدتی قبل، یک زوج سوییسی آلمانی، با یکی از سریع ترین خودروهای برقی جهان، سفر دور دنیای خود را شروع کردند و بعد از گذر از چندین کشور به ایران رسیدند. آنها تصویر خوبی از ایران ارائه کرده اند. با جزییات این خبر همراه الی گشت باشید:

سفر زوج اروپایی با ماشین برقی به ایران
مطالب مرتبط:
اسم کویر لوت به گینس می رود
بازرسان یونسکو برای بررسی پرونده ارسباران به ایران می آیند

مدتی قبل، یک زوج سوییسی- آلمانی تصمیم گرفتند تا با یکی از سریع ترین خودروهای برقی جهان، دور دنیا را بگردند. آنها در تابستان سال ۲۰۱۶، اتومبیل برقی تسلا را اجاره کردند و سفر خود را از ایتالیا شروع کرده و بعد از آن، به سمت اتریش، اسلواکی و بعد پرتغال رفتند. هدف آنها فقط تست یک خودروی متفاوت نبود بلکه می خواستند ثابت کنند که به روش سالم و بدون آسیب زدن به محیط زیست هم می توان سفر کرد.

آنها در اوایل سال ۲۰۱۷ تصمیم گرفتند تا وارد ایران شوند. این زوج تقریبا ۵۰ روز قبل سفر خود را از سوییس شروع کردند و بعد از عبور از کشورهای هلند، اسلونی، بوسنی و هرزگوین، مونته‌نگرو، کوزوو، آلبانی، بلغارستان، ترکیه، گرجستان و ارمنستان، وارد ایران شدند و تقریبا ۴ هفته در ایران ماندند.

سفر زوج اروپایی به ایران

این زوج در سفر به ایران از شهرهای تبریز، ارومیه، مراغه، زنجان، رشت، تهران، قم، کاشان، اصفهان، بجنور، گرگان و پارک جنگل گلستان دیدن کردند و ایرانی ها را مردمی بسیار مهمان نواز خطاب کردند. آنها همچنین عکس هایی از جایگاه شارژ خودروی برقی در ایران منتشر کردند و گفتند در ایران با افراد با انگیزه ای روبرو شدیم که کمک های زیادی به ما کرده اند.

آنها مدتی قبل ایران را ترک کردند و بعد از ایران، به کشورهای دیگر در آسیای مرکزی رفتند.

دریاچه هامون، زندگی بخش استان سیستان و بلوچستان
جاذبه های معروف کردستان
بهترین مناطق شمال برای مسافرت
پیست اسکی دربندسر، مکان مورد علاقه اسکی بازان حرفه ای

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code