مالزی یک آسیای واقعی، شعار گردشگری تبلیغی جدید مالزی

اقدامات مالزی برای بهبود گردشگری این کشور

چند سالی است کشور مالزی به عنوان یک کشور خوب برای گردشگری پر طرفدار شده است و صنعت گردشگری در آن، روز به روز در حال پیشرفت است. اما شعاری که در جدیدترین تبلیغات توریسم این کشور خیلی زبانزد شده است، شعار مالزی یک آسیای واقعی است. همراه الی گشت باشید تا از روش جدید این کشور برای پیشرفت گردشگری، بیشتر بدانید:

مطالب مرتبط:
دلیل دشمنی بارسلونا با گردشگران چیست؟
افزایش ۴ درصدی گردشگری در قاره سبز

صنعت گردشگری مالزی

مدتی است که مالزی تمرکز خود را روی فرهنگ مردم این کشور گذاشته است و سعی کرده تا به غیر از استفاده از جاذبه های گردشگری طبیعی، بعد دیگری از جذابیت مالزی را به مردم دنیا نشان دهد.

بنا بر گفته معاون گردشگری مالزی، تنوع فرهنگی ای که در این کشور وجود دارد، خیلی منحصر به فرد است و می تواند به عنوان یک عنصر تبلیغی موثر برای بهبود بیشتر گردشگری این کشور به کار برده شود. این مسئول درباره ی شعار جدید این کشور می گوید: شعار «مالزی یک اسیای واقعی»، باعث شده تا مالزی نه فقط به عنوان یک کشور بلکه به عنوان یک برند در جهان مطرح شود و به یکی از ۱۰ کشور برتر گردشگر پذیر دنیا تبدیل شود که نشان دهنده ی تنوع فرهنگی این کشور است.

برای حفظ این شعار، قرار است نمایشگاهی به نام بازار هنر و گردشگری اسلامی (MIATS) برپا شود تا این کشور بتواند قدم های بیشتری برای حفظ عنوان  اولین مقصد گردشگری اسلامی در دنیا حفظ کند.

کشور مالزی که کشوری مسلمان است، کارهای زیادی را در مورد گردشگری حلال برای جلب گردشگران مسلمان انجام داده است. در این کشور، هنر خوشنویسی اسلامی، نمایشگاه تمدن اسلامی، غذای حلال، مساجد و نمازخانه های  زیادی به گردشگران ارائه می شود که راه هایی برای جذب توریست هستند.

رشد گردشگری در این کشور در سال های اخیر خیلی زیاد بوده و طبق پیش بینی ها، در سال ۲۰۲۰، به ۱۹۲ بیلیون دلار درآمد حاصل از گردشگری خواهد رسید.

 

کاروانسرای گردشگری و تاریخی شاه عباسی گشایش یافت
لیست امن ترین ایرلاین های جهان برای سال ۲۰۱۹ منتشر شد!
شرایط دریافت ویزای عمان
بهینه سازی فرودگاه یاسوج برای هواپیماهای بدنه متوسط

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code