نمایشگاه شهر گردشگر تهران افتتاح شد

نمایشگاه شهر گردشگر تهران آغاز به کار کرد

این روزها در شهر تهران رویدادهای گردشگری زیادی در حال برگزاری هستند. علاوه بر سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بر پا شده است، روز گذشته نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری یا همان شهر گردشگر نیز در محل دائمی نمایشگاه های بزرگ بازار بزرگ ایران (ایران مال) افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور نیز حضور داشت. برای آگاهی از جزئیات این خبر، با الی گشت همراه باشید.

نمایشگاه شهر گردشگر
مطالب مرتبط:
افتتاح سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران
گشتی در خیابان خاطره ساز سی تیر تهران
۱۰ مورد از باشکوه ترین عمارت های تاریخی تهران

به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نمایشگاه بین المللی اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری یا همان نمایشگاه شهر گردشگر روز گذشته، چهارم شهریور ماه ۹۷، فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بزرگ بازار بزرگ ایران (ایران مال) آغاز کرد. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که در باغ ایرانی ماهان، واقع در ایران مال برگزار شد، افراد سرشناسی همچون علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد محب خدایی معاون سازمان و همچنین تعداد زیادی از علاقه مندان به حوزه اقتصاد و گردشگری حضور داشتند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار داشت:

امروز همه ما معتقدیم که با هزینه ای کم و مدیریتی نوین و موثر، می توانیم شهرهایمان را به شهر گردشگری تبدیل کنیم. این موضوع یکی از اهدافیست که ما در سازمان دنبال می کنیم. یکی از مواردی که یک شهر گردشگر باید داشته باشد، همین مراکز تجاری – فرهنگی است. شهر گردشگر در واقع شهریست که خود را برای پذیرایی از میهمانان به خوبی آماده کرده است.

ایران مال

در ادامه این مراسم، اثنی عشری مدیر روابط عمومی مجتمع ایران مال هم پیرامون این نمایشگاه توضیحاتی ارائه کرد:

این نمایشگاه اهداف زیادی را دنبال می کند. برای مثال، ایجاد زمینه تعامل میان بخش خصوصی و دولتی، شناسایی مشکلات حوزه گردشگری و ارتقای جایگاه گردشگری در بین مردم از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه هستند. هتل های کشور، مراکز تفریحی و سیاحتی، موسسات بانکی و مالی، مراکز آموزشی گردشگری، نشریات این حوزه و … از جمله نهادهایی هستند که در نمایشگاه شهر گردشگر شرکت کرده اند و توانمندی های خود را در معرض نمایش به عموم قرار داده اند.

ناگفته نماند که نخستین نمایشگاه شهر گردشگر یا همان اقتصاد و سرمایه گذاری گردشگری تهران از تاریخ چهارم شهریور تا هفتم شهریور ماه ۹۷، از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان محترم خواهد بود. علاقه مندان به حوزه صنعت گردشگری و  این نمایشگاه می توانند در این روزها به مجتمع بزرگ ایران مال واقع در انتهای بزرگراه شهید همت غرب مراجعه کنند.

محله های اعیان نشین تهران قدیم کجاها بودند؟
راهنمای سفر به تنگه واشی، جاذبه ای تماشایی در اطراف تهران
بازی فوتبال حبابی، تفریحی متفاوت برای تهرانی ها
اطلاعات کامل قطار تهران رشت، از قیمت تا برنامه زمانی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code