ویزای تایلند رایگان شد

تایلند

برای گرفتن ویزا به روی لینک زیر کلیلک نمایید.

اخذ ویزای تایلند

ویزای رایگان تایلند؛ امتیازی برای ما یا تایلندی ها

تایلند از جاذبه های گردشگری فراوانی بهره می برد و همین باعث شده است که این کشور به یکی از مقاصد مهم گردشگری تبدیل شود و هر ساله افراد بسیاری تایلند را به عنوان گزینه ای جذاب برای سفر انتخاب کنند. اما چندی پیش بومی بول آدولیادج، آخرین پادشاه تایلند، در یکی از بیمارستان های شهر بانکوک درگذشت و مقامات این کشور یک سال عزای عمومی اعلام کردند. همین امر باعث شد گردشگران رغبت کمتری برای سفر به تایلند داشته باشند.

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به خلیج های تایلند
آنچه از تایلند باید بدانید

گردشگران ایرانی نیز که پیش از این تایلند را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری شان انتخاب می کردند، بعد از اعلام عزاداری این کشور کمتر برای سفر به این کشور اقدام کردند.

ضربه اقتصادی ای که در پی کاهش تعداد توریست بر این کشور وارد شد دولتمردان تایلند را بر آن داشت تا برای جذب دوباره توریست های ایرانی راهکاری پیدا کنند. به همین دلیل سفارت تایلند طی بخشنامه ای از رایگان شدن سه ماهه ویزای این کشور برای مسافران ایرانی خبر داد. این شرایط در بازه زمانی سه ماهه ای از تاریخ ۱۱ آذر ۹۵ برابر با ۱ دسامبر ۲۰۱۶  تا ۱۰ اسفند ۹۵ برابر ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ برای ویزاهای یک بار ورود اعمال خواهد شد.

در سال ۹۲ هم زمزمه هایی درباره حذف ویزای سفر به تایلند شنیده می شد. مانرا چاونگ ادینسون دت سوکساوات، سفیر این کشور در ایران، گفته بود: مشکلی برای حذف ویزای گردشگری این دو کشور وجود ندارد و در حال حاضر تایلندی ها برای سفر به ایران ویزای فرودگاهی دریافت می کنند.
او در ادامه گفته بود سفارت تایلند در تلاش است نیاز به ویزا را برای گردشگران ایرانی حذف کند. پیش از این تایلند ویزای ۷۰ کشور دیگر را نیز حذف کرده است.

ویزا

البته رایگان شدن ویزای تایلند بدان معنا نیست که مسافران ایرانی برای ورود به تایلند به دریافت ویزا نیاز ندارند؛ تا پیش از این مسافران برای سفر به تایلند باید ۳۵ یورو پرداخت می کردند، اما طبق شرایط جدید مسافران فقط با ارائه مدارک لازم برای صدور ویزا می توانند به آسانی و بدون پرداخت هزینه ویزای فرودگاهی دریافت کنند. مدارک لازم برای دریافت ویزا واچر هتل، بلیت هواپیما، گردش حساب بانکی و… را شامل می شود.

طبق آمار سالانه ۲۰۰هزار ایرانی به تایلند سفر می کرد. با توجه به شرایط جدید انتظار می رود مسافران ایرانی در سه ماهه پایانی امسال بار دیگر از سفر به این کشور گرم و حاره ای استقبال کنند.

معرفی چند مورد از جاذبه های گردشگری شهرستان نوشهر
معرفی چند مورد از جاذبه های گردشگری شهرستان نوشهر
رکورد تازه گینس در کویر لوت ثبت شد
رکورد تازه گینس در کویر لوت ثبت شد
ایرانگردی: بهترین جاذبه های دیدنی زنجان
ایرانگردی: بهترین جاذبه های دیدنی زنجان
موزه هنرهای معاصر، گنجینه ای از آثار هنری
موزه هنرهای معاصر، گنجینه ای از آثار هنری

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code