کدام مهارت های آزادکاری، پردرآمدترین ها هستند؟

با کسب چه مهارت هایی، بیشترین درآمد را داشته باشیم؟

آزادکاری را دست کم نگیرید، کافی است مهارت های پرطرفدار آزادکاری را بشناسید و با یادگیری آنها به اندازه ی شغل های تمام وقت درآمد داشته باشید. شما می توانید به پروژه های متنوعی با کسب مهارت های مختلف، ملحق شوید و درآمد خودتان را داشته باشید. از بین همه ی پروژه هایی که می توانید با آنها به آزادکاری مشغول شوید، تعدادی از آنها درآمد بیشنری را برای شما به همراه خواهد داشت. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا با این مهارت ها آشنا شوید.

مهارت های آزادکاری

۱- پردازش زبان‌ها با کمک هوش مصنوعی

مطالب مرتبط:
با این پیشنهادات به سمت آزادکاری حرکت کنید
آزادکاری جایگزینی برای شغل های تمام وقت امروزی

این روزها پردازش زبان‌های طبیعی با پیدایش دستیاران صوتی مانند آمازون اکو و گوگل هوم تبدیل به یکی از مهارت‌های پرطرفدار برای آزادکاری شده است. پردازش زبان‌های طبیعی شاخه‌ای از هوش مصنوعی است و به ماشین‌ها کمک می‌کند تا زبان انسان‌ها را متوجه شوند. افرادی که در زمینه‌ی کامپیوتر، هوش مصنوعی و زبان‌شناسی دارای تخصص هستند، می‌توانند درآمد بسیار خوبی از طریق آزادکاری در این رشته کسب کنند.

۲- برنامه نویسی Swift

ساعت‌های هوشمند اپل با زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه پیدا کرده‌اند. از آنجایی که فروش ساعت‌ هوشمند اپل در تعطیلات ۲۰۱۶ رکورد زد، تقاضا برای آزادکارهایی که بتوانند اپلیکیشن‌ iOS توسعه بدهند نیز افزایش پیدا کرده است.

۳- مدیریت شبکه‌های اجتماعی

این روزها همه‌ی کسب‌و‌کارها با هر اندازه‌ای، برای پیشرفت خود نیازمند فعالیت‌های روزانه و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی هستند. پس می‌توان نتیجه گرفت که مدیریت‌ شبکه‌های اجتماعی به یکی از شغل‌های پردرآمد برای افراد آزادکار تبدیل شده است.

۴- بازار خدمات وب آمازون (MWS)

MWS یک واسط کاربردی (API) تجمیع شده است که به فروشندگان آمازون کمک می‌کند داده‌های مربوط در لیست، سفارشات، پرداخت و گزارش‌ها را با برنامه‌نویسی تغییر دهند. انجام این کار نیازمند داشتن مهارت برنامه‌نویسی به زبان پایتون است و افراد آزادکار با توجه به سختی و آسانی پروژه‌هایی که انجام می‌دهند، می‌توانند درآمد متفاوت کسب کنند.

۵- توسعه‌ی Angular JS

شما با داشتن این مهارت می‌توانید فایل‌ HTML توسعه بدهید و برای موبایل و اپلیکیشن‌ دسکتاپ تحت وب بنویسید. از آنجایی که این فریم‌ورک برای اپلیکیشن‌های پویا استفاده می‌شود، تقاضا برای آن روزبه‌روز در حال افزایش است.

۶- برنامه‌نویسی MySQL

این زبان یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای پایگاه‌ داده‌های متن‌ باز است و نیازمند آشنایی با زبان‌های برنامه‌نویسی‌ تحت وب مانند PHP است.

۷- بازاریابی اینستاگرام

از میان تمام شبکه‌های اجتماعی که در حاضر وجود دارند، اینستاگرام از رشد بیشتری برخوردار بوده و در حال تبدیل شدن به محبوب‌ترین شبکه‌ی اجتماعی است. بنابراین هر فردی که بخواهد کسب‌و‌کار خودش را گسترش دهد، باید به بازاریابی با این شبکه‌ی اجتماعی آشنایی داشته باشد.

مهارت های آزادکاری

۸- توسعه‌ی Twilio API

افرادی که بتوانند اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، صوتی و SMS را در پلت‌فرم‌هایی بر پایه کلاود تولید کنند، می‌توانند درآمد خوبی از طریق آزادکاری کسب کنند.

۹- بازاریابی برند

این روزها بازاریابی برند از اهمیت زیادی برخوردار شده است و بسیاری از افراد و شرکت‌ها به دنبال متخصصانی هستند که بتوانند نیازهای بازار را تحلیل کنند و موقعیت برند را توسعه دهند.

۱۰- مشاوره‌ی کسب‌و‌کار

مشاورهای کسب‌و‌کار در موارد مختلفی مانند استراتژی، برنامه‌ریزی و حل مشکلات به دیگران مشاوره می‌دهند و از این راه درآمد خوبی کسب می‌کنند.

۱۱- متخصص داده

این روزها دیتا ساینس یا علم داده تبدیل به یکی از سریع‌ترین رشته‌های در حال رشد شده است و مهندسان متخصص در این رشته درآمد بسیار خوبی خواهند داشت.

۱۲- طراحان سه بعدی

به‌طور کلی طراحان آزادکار هیچ ‌موقع بیکار نخواهند ماند. تکنولوژی‌هایی مانند چاپ سه بعدی به سرعت در حال رشد هستند و نیاز به متخصصان این مهارت نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

۱۳- پشتیبانی مشتری

شرکت‌های نرم‌افزاری برای خدماتی که به مشتری‌های خود ارائه می‌دهند، نیازمند افرادی هستند که بتوانند به پرسش‌های مشتری‌ها پاسخ دهند.

۱۴- امنیت اطلاعات

شرکت‌ها و سازمان‌ها برای محافظت از اطلاعات شبکه‌های کامپیوتری خود به افرادی احتیاج دارند که بتوانند از حملات سایبری جلوگیری کنند.

۱۵- توسعه به زبان برنامه‌نویسی R

R یک زبان برنامه‌نویسی و محیط نرم‌افزاری برای محاسبات آماری و گرافیکی مانند رأی‌گیری و نظرسنجی است. این زبان بیشتر توسط افرادی که داده‌کاوی انجام می‌دهند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد