توجه! ممکن است با دیدن این فیلم به کره جنوبی بروید…

دیدنی های کره جنوبی

کره جنوبی! کشوری با تاریخ کهن، با مردمانی که هم به فرهنگ و سنت‌شان پایبند هستند و هم به خوبی به زندگی مدرن امروزی خود را وفق داده اند. از دیدنی های کره جنوبی هرچه که بگوییم، کم گفته ایم. اگر به شهر سئول برویم، داستان ها، افسانه ها و جاذبه های زیادی را باید برایتان بازگو کنیم. در بازار دونگ دمون این شهر قدم می زنیم، به مکان افسانه ای اینسا دونگ می رویم و در منطقه هونگ ده به گشت و گذار می پردازیم. همچنین می توانیم به جزیره های جیجو برویم و از غار مانجاگل و یا صخره های پدربزرگ بازدید کنیم.

یکی دیگر از دیدنی های کره جنوبی شهر هیجان انگیز بوسان است. در این شهر که قرار است المپیک سال ۲۰۲۰ را میزبانی کند، جاذبه هایی مثل برج بوسان، پارک یانگدو، بازار ماهی و … را می بینیم و لذت می بریم. بخشی دیگر از جذابیت ها، غذاهای کره جنوبی بی نظیری هستند که حتما اگر به این کشور سفر کردید، باید آن ها را امتحان کنید. به طور خلاصه می توان گفت که این کشور همه چیز دارد. چه بخواهید به دنیای طبیعی بروید، در میان سنت خودتان را غرق کنید و یا اینکه از بناهای معنوی و مذهبی بازدید کنید، همه این ها برایتان مهیا شده است.

برای اینکه با حال و هوای دیدنی های کره جنوبی آشنا شوید، الی گشت برایتان فیلمی آماده کرده که در ادامه با هم به تماشایش می نشینیم. البته تضمین نمی کنیم که بعد از دیدن آن، دلتان نخواهد که به این کشور سفر کنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد