مقصدی آسیایی که اروپایی ها به آن جا می روند!

دیدنی های سنگاپور

اگر می خواهید که به یکی از مدرن ترین کشورهای جهان سفر کنید، سنگاپور به شما پیشنهاد می شود. این کشور از جهات بسیاری در میان برترین کشورهای جهان قرار گرفته است. دیدنی های سنگاپور آنقدر زیاد هستند که احتمالا بعد از اینکه برای بار اول به این کشور سفر کردید و به خانه برگشتید، فورا تصمیم می گیرید که یک بار دیگر مسافرتی به این مقصد جذاب داشته باشید. برخی از مردم، سنگاپور را اروپای کوچک آسیا می دانند. این کشور به این دلیل این نام را به خود گرفته که از لحاظ رفاه اجتماعی، وضعیت اقتصادی، نرخ گردشگری و بسیاری دیگر رتبه بالایی دارد.

در سفرتان، اگر قرار باشد که برخی از دیدنی های سنگاپور را ببینید، به شما پیشنهاد می کنیم که از درختان غول پیکر آن که در باغی زیبا به نام خلیج (Gardens by the Bay) قرار گرفته اند، دیدن کنید. همچنین محله چینی ها، پارک پرندگان، موزه تاریخ و اسکله کلارک سنگاپور از دیگر جاذبه هایی است که بازدید از آن ها بسیار توصیه می شود. اگر می خواهید که به ساحلی شنی بروید، ساحل سانتوزا گزینه مناسبی محسوب می شود. باغ گیاهشناسی سنگاپور هم از آن دست جاهایی است که در میان دیدنی های سنگاپور بسیار مطرح است و بسیار ارزش دیدن دارد.

جالب است بدانید که پاسپورت سنگاپوری ها، در سال ۲۰۱۷ رتبه دوم جهان را به خود اختصاص داده است. در ادامه با الی گشت همراه شوید تا با هم به تماشای فیلمی از این مقصدی که اروپایی ها بسیار آن را برای سفر ترجیح می دهند، بنشینیم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code