بلیط هواپیما

این جاذبه ها را تنها در بارسلون ببینید + ویدیو

بارسلون و جاذبه های باشکوهش

از مهمترین شهرهای اسپانیا می توان به بارسلون اشاره کرد که بعنوان منطقه ی خودمختار کاتالونیا شناخته می شود. بارسلونا شهری غنی از جهت جاذبه های متنوع فرهنگی، تاریخی و تفریحی است که از ۸ میلیون گردشگر در طول سال پذیرایی می کند و در رتبه ی چهارم بعد از لندن، پاریس و استانبول قرار دارد. جالب است بدانید این منطقه به زبان کاتالونیایی که به زبان اسپانیایی بسیار شبیه است، صحبت می کنند. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا این ویدیو ی دیدنی را با هم ببینیم.

بندر این شهر مسیری پرتردد برای کشتی های باربری و مسافری است، بطوری که هر ساله ۴ میلیون کشتی از این بندر عبور می کند. اما چیزی که بارسلون را بیشتر از همه مطرح کرده است، تیم باشگاهی این شهر است که آوازه ی آن در سراسر جهان پیچیده است و بعنوان ارزشمندترین باشگاه های تاریخ فوتبال شناخته می شود. استادیوم نیوکمپ هم در کنار این تیم، بزرگترین استادیوم فوتبال در اروپا می باشد.

بسیاری از جاذبه های اسپانیا در دل بارسلون قرار دارد. اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم ۹ بنای ثبت شده در آثار یونسکو را می توانید در بارسلون بیابید. همچنین ۱۰ درصد از سطح کل بارسلون با فضای سبز و توسط ۶۸ پارک پوشیده شده است.

فقط جادوگرها به این موزه می روند!
فقط جادوگرها به این موزه می روند!
هزینه سفر به بارسلون
هزینه سفر به بارسلون
میدان نیمه دایره ای عجیب در سویل، شاهکار گردشگری
میدان نیمه دایره ای عجیب در سویل، شاهکار گردشگری
راهنمای سفر به جنوب اسپانیا
راهنمای سفر به جنوب اسپانیا