بلیط هواپیما

یک روز، یک دقیقه! شهر گوتنبرگ سوئد را در این ویدئو ببینیم

گوتنبرگ سوئد

اگر دنبال شهری در سوئد هستید که هنوز توسط خیل عظیم گردشگران اشباح نشده و بازدید کننده کمی دارد، مجله الی گشت شهر گوتنبرگ سوئد را به شما پیشنهاد می دهد. گوتنبرگ، دومین شهر بزرگ در کشور سوئد، در کنار ساحل غربی رود گوتا آلو است. یک بندر مهم که به خاطر کانال هایی به سبک هلندی اش و بلوارهایی مانند آونین، خیابان اصلی که از وسط شهر می گذرد، با بسیاری از کافه ها و مغازه ها شناخته می شود. برای شروع گردش در کانال آبی آن قایق سواری کنید.

شهر بازی لیزبرگ  یک پارک تفریحی محبوب با چرخ و فلک پر از هیجان، سالن های نمایش و باغ مجسمه سازی است که خانواده ها را چه برای تفریح و چه در روزهای کریسمس برای بازار داغ آن روزها به خود جذب می کند. به دلیل قیمت بالای غذا در این شهر شاید بخواهید خودتان آشپزی کنید بنابراین بازار ماهی در کنار بندر می تواند مکانی هم برای بازدید و هم برای خرید باشد.

پیاده روی در محله قدیمی غرب گوتنبرگ و دیدن نمای ساختمان ها و کفپوش های سنگی به همراه کافه هایی که در فضای بیرون میز و صندلی گذاشته اند و مردم محلی می تواند جزو تفریحات شما در این شهر بندری باشد. موزه هنر با آثار نقاشانی چون ادوارد مونک، رامبرانت، پیکاسو، لارسون هدف بازدید بسیاری از گردشگران است. اگر به دنبال قایقرانی، ماهیگیری یا تفریحاتی این چنینی هستید حتما به مجمع الجزایر جنوبی این شهر بروید. از دیگر جاذبه های این شهر می توان دیدنی های زیر را نام برد:

  • قلعه‌ آلوسبورگ Älvsborg  
  • قلعه‌  Skansen Kronan
  • محله‌ی خرید Magasinkvarteret
  • پارک Garden Society
  • مرکز علمی Universeum و موزه‌ی تاریخ طبیعی

سوئد و غذاهای خوشمزه اش
سوئد و غذاهای خوشمزه اش
استکهلم را تحسین کنید!
استکهلم را تحسین کنید!
کارهای عجیب و غریبی که می توانید در استکهلم انجام دهید!
کارهای عجیب و غریبی که می توانید در استکهلم انجام دهید!
معرفی هتل ۳ ستاره اتچ در استکهلم
معرفی هتل ۳ ستاره اتچ در استکهلم