معرفی آریون سیتی هتل وین | ۴ ستاره

آریون سیتی هتل وین | Arion Cityhotel Vienna

آریون سیتی هتل وین (Arion Cityhotel Vienna) یکی از هتل های ۴ ستاره ی شهر وین در اتریش  است که به انتخاب بسیاری از مسافرینی که در این هتل اقامت کرده اند به عنوان یکی از بهترین انتخاب ها برای اقامت در شهر وین است. این هتل از لحاظ جانمایی جغرافیایی در مکان مناسبی قرار گرفته است. به طور مثال؛ این هتل تنها ۲۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد و ایستگاه های مختلف در اطرافش قرار گرفته اند. مکان قرارگیری این هتل به گونه ای است که با سالن اپرای معروف شهر وین فاصله ای بسیار کم دارد. از نظر مهمانان این هتل، برخورد کارکنان و پرسنل این هتل در هر رده ای بسیار عالی ارزیابی شده است و از لحاظ بحث پاکیزگی، بسیار تمیز و مرتب است و دارای استاندارد بالایی است. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به شهر وین و کشور اتریش سفر کنید، در ادامه با ما در الی گشت در معرفی این هتل ۴ ستاره از منظرهای مختلفی همچون؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و همچنین فاصله ی آریون سیتی هتل وین را تا دیدنی های این شهر همراه باشید.

خدمات رفاهی آریون سیتی هتل وین

خدمات رفاهی آریون سیتی هتل وین

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به اوبراسترایش در اتریش
خوشمزه ترین غذاهای اتریشی
موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد

سازندگان این هتل در زمان ساخت این هتل بسیار بر روی این مسئله دقیق شده اند که این هتل به عنوان یک رابط فیزیکی بین طبیعت منطقه ی جنوبی شهر وین و انسان ها باشد. این هتل در یکی از خوش مسیرترین خیابان های اصلی شهر وین قرار گرفته است و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی باشد که بیشتر به قصد تفریح کردن و گشت و گذار والبته اقامت در قسمتی خوش آب و هوا تر به این شهر سفر می کنند. طراحی آریون سیتی هتل وین زیبا و مدرن و در عین حال نیز صمیمی است اما بی شک امری که در معروفیت بیشتر این هتل موثر واقع شده است، همانطور که بالاتر هم اشاره نمودیم برخورد مناسب و صمیمی کارکنان این هتل و هم محیط بسیار آرام آن است.

آریون سیتی هتل وین برای همه ی مسافران خدمات بسیار ویژه و مناسبی را در نظر گرفته است که از جمله ی آن ها می توان به: سالن تلویزیون، روزنامه ی هر روز صبح، سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، دستگاه تصفیه و تنظیم دمای هوا، دوربین های مدار بسته، خدمات خشکشویی و بسته بندی و حمل بار می باشد. استعمال دخانیات در فضای عمومی این هتل ممنوع است و مکان مخصوصی برای آن تعبیه شده است.

ساختمان این هتل در آپارتمان های بزرگ و ممتازی قرار گرفته است. برخی از اتاق های این هتل دارای آشپزخانه می باشند و این اجازه را به شما می دهند تا حتی در سفر هم از دستپخت خود بچشید. در این منطقه علاوه بر پارینگ هتل پارکینگ عمومی هم وجود دارد که از این نظر به شما گزینه های انتخابی مختلفی می دهد.

آریون سیتی هتل وین | Arion Cityhotel Vienna

آریون سیتی هتل وین دارای خدمات پذیرش و رزرویشن ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافر به این هتل مراجعه نمایند، می توانند کلید اتاقی که رزرو کرده است را دریافت نموده است و در هتل ساکن شوند. شما هیچگاه در این هتل در هر ساعتی از شبانه روز با میز رزرویشن خالی روبرو نخواهند شد.

پرسنل هتل همگی به زبان های اسلواکی، اسپانیایی، آلمانی و انگلیسی صحبت می نمایند و به این ترتیب مسافران هتل می توانند به راحتی هر چه تمام تر و با این زبان ها با پرسنل هتل در همه ی بخش ها ارتباط برقرار نمایند. لطفا به این قانون هتل توجه داشته باشید که در این هتل مسافرانی که حیوان خانگی دارند، نمی توانند آن را در هتل به همراه خود داشته باشند.

برای افرادی که در قالب یک گروه تجاری به وین سفر می کنند و این هتل را برای اقامت انتخاب می کنند باید این نکته را بدانند که با اقامتشان در این هتل برای آن ها امکانات ویژه ای همچون سالن های کنفرانس اختصاصی بزرگ و کوچک، دستگاه های فکس و کپی، خدمات حمل و نقل مخصوص، … را تدارک دیده اند.

توجه داشته باشید که در آریون سیتی هتل وین در تمامی فضاهای عمومی و اتاق های مسافران و مراجعان امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان برای مسافران و مراجعان وجود دارد. اگر می خواهید تا در این اتاق اقامت نمایید، برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۵ بعد از ظهر و برای خروج، باید تا ساعت ۱۱ ظهر اقدام نمایید.

معرفی آریون سیتی هتل وین | 4 ستاره

امکانات تفریحی آریون سیتی هتل وین

در آریون سیتی هتل وین شما می توانید به مرکز زیبایی این هتل مراجعه کنید و به نکات آرایشی خود رسیدگی نمایید و در ضمن به فعالیت های ورزشی خود در مرکز سلامت این هتل نیز رسیدگی نمایید. در مجموعه ی ورزشی این هتل می توانید از استخر، سونا، جکوزی و استخر کودکی که در مجموعه ی ورزشی این هتل برای مسافران موجود است؛ استفاده نمایید.

در ضمن شما نیز می توانید از کافه و رستوران های این هتل نیز استفاده نمایید و از نوشیدنی ها و غذاهای متنوع آن و همچنین منوی متفاوت رستوران های این هتل غذاهای مختلف را سفارش دهید. صبحانه را می توانید در اتاق خود میل نمایید و البته اگر دوست هم دارید می توانید به غرفه ی غذایی هتل بروید. لطفا در زمینه ی مجموعه ی ورزشی هتل به این مسئله توجه داشته باشید که شما اگر برنامه ی ورزشی تحت نظر مربی مخصوص خود دارید را می توانید به مربی مجموعه ی ورزشی هتل اطلاع داده و بر طبق همان برنامه پیش بروید. از هتل می توانید دوچرخه اجاره کنید و حتی در مسیرهای معلوم و مشخصی به دوچرخه سواری بپردازید.

رستوران های هتل

رستوران آریون بیسترو (Arion Bistro): منوی این رستوران بین المللی است و معمولا برای وعده ی نهار باز است و بهترین غذاهایش فرانسوی هستند.

رستوران آریون بیسترو

امکانات اتاق های هتل

آریون سیتی هتل وین در تمامی اتاق و سوئیت های خودش دارای طراحی زیبا، رنگ آمیزی فوق العاده و راحت و در عین حال مدرنی می باشد. در واقع در تزئین همه ی اتاق های آریون سیتی هتل وین، راحتی کسانی که در آن اقامت می کنند اصل اول بوده است که البته این اصل در چیدمان این اتاق ها رعایت شده است.

از جمله ی دیگر امکانات هتل که می توانیم برای شما بیان نماییم عبارتند از: دستگاه تصفیه و تنظیم هوا که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند، تلفن، رادیو، اینترنت پر سرعت رایگان، میز کار، تلویزیون صفحه ی تخت ماهوره ای، دستگاه پخش موزیک، سرویس بهداشتی مخصوص، حمام، حوله ی تمیز و در کل امکاناتی مناسب دیگر از جمله ی امکانات اتاق های این هتل می باشند.

امکانات تفریحی آریون سیتی هتل وین

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد دابل (Standard Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۰ متر است و دارای ۱ تخت ۲ نفره است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
 • اتاق های سینگل (Single Room): مساحت این اتاق ها ۱۶ متر است و دارای یک تخت ۱ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۱ نفر مناسب است.
 • اتاق های تریپل (Triple Room): مساحت این اتاق ها ۳۸ متر است و دارای ۳ تخت ۱ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۳ نفر مناسب است.
 • اتاق های کوآدروپل (Quadruple Room): مساحت این اتاق ها ۳۸ متر است و دارای ۴ تخت ۱ نفره ی نسبتا بزرگ است و ظرفیتش برای ۴ نفر مناسب است.
 • آپارتمان (Apartment): مساحت این اتاق ها ۴۵ متر است و دارای ۴ تخت ۱ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۴ نفر مناسب است.
 • اتاق های دلاکس دابل (Deluxe Double Room): مساحت این اتاق ها ۲۴ متر است و دارای ۲ تخت ۱ نفره ی بزرگ است و ظرفیتش برای ۲ نفر مناسب است.
معرفی آریون سیتی هتل وین

فاصله ی آریون سیتی هتل وین تا جاذبه های وین

 • مدرسه اسپانیایی سوارکاری: این منطقه، ۶ کیلومتر دورتر بوده که ۱۵ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • گرابن: این مجموعه ۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای جامع استفان: این موزه ۱٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • برگارتن: این مجموعه ی معروف ۵٫۴ کیلومتر دورتر بوده که است و ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • رینگ ‌استراس: این تالار تاریخی ۳٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • مجتمع تاریخی بلودر: این کلیسا ۵٫۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • هاندرواسرهاس: این باغ وحش ۵٫۵ کیلومتر دورتر بوده که ۱۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ سلطنتی هافبرگ: این کلیسا ۴٫۳ متر دورتر بوده که ۱۴ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ شونبرن: این باغ ۳٫۱ کیلومتر دورتر بوده که ۱۱ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
اتاق های هتل

موقعیت آریون سیتی هتل وین

می توانید موقعیت مکانی آریون سیتی هتل وین را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

اتریش ، وین، خیابان هینشگاس، شماره ی ۱۰۰۰

Hintschiggasse 1, 1100 Wien, Austria

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد