بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به شهر های ایتالیا

اطلاعات پرواز برای سفر به شهر های ایتالیا را در این مطلب بخوانید

اگر مقصد مورد نظر شما برای سفر به اروپا کشور ایتالیا باشد ،باید به شما بگوییم که قرار است از شهر ها و جاذبه های فراوانی دیدن کنید. ایتالیا از آن دسته کشور هایی است که سفر به آن می تواند به جرات یکی از جالب ترین و جذاب ترین سفر های عمر شما باشد. در این مطلب سعی داریم تا شما را با اطلاعات پروازی سفر به شهرهای ایتالیا آشنا سازیم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

هواپیمایی ایران ایر

اطلاعات پرواز تهران به شهرهای ایتالیا

مطالب مرتبط:
جملات پرکاربرد ایتالیایی در سفر
همه چیز درباره تاریخ کشور ایتالیا

برای پرواز به سمت کشور ایتالیا می توانید از خدمات پروازی دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا استفاده نمایید. پرواز هها در دو شهر رم و ایتالیا به زمین می نشیند.

میلان

اطلاعات پرواز تهران به شهرهای ایتالیا با شرکت هواپیمایی ایران ایر

روزهایی که شرکت هواپیمایی ایران ایر به مقصد ایتالیا پرواز می کند، روزهای چهارشنبه ی هر هفته به مقصد شهر رم است. این پرواز در فرودگاه اف.سی. او به زمین می نشیند. ساعت پرواز به وقت ایران، ۱۵:۵۰ دقیقه است. مدت زمان پرواز از تهران تا رم، ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه است. فاصله از تهران تا رم نیز، ۲۱۲۷ مایل و یا به عبارتی، ۳۴۲۴ کیلومتر است. شهر دیگری که پرواز به مقصد ایتالیا در آن می نشیند، میلان است که با خرید پرواز ایران ایر امکانپذیر است. این پرواز  در روز های سه شنبه و جمعه، ساعت ۹:۲۰ دقیقه صبح به وقت محلی تهران  از تهران به مقصد ایتالیا پرواز می کنند. پرواز تهران در فرودگاه بین المللی مالپسنا به زمین می نشیند. مدت زمان پرواز از تهران تا میلان، ۵ ساعت و ۴۰ دقیقه است.

رم

اطلاعات پرواز تهران به شهرهای ایتالیا با شرکت هواپیمایی آلیتالیا

روزهایی که شرکت هواپیمایی آلیتالیا از تهران به مقصد رم پرواز دارد نیز عبارت است از: شنبه، دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه. ساعت پرواز تمامی این ساعت پرواز با شرکت هواپیمایی آلیتالیا، ساعت ۴:۲۰ دقیقه ی صبح به وقت ایران است. فاصله از تهران تا رم نیز، ۲۲۸۳ مایل و یا به عبارتی، ۳۶۷۴ کیلومتر است.

خوانندگان گرامی توجه داشته باشید که کلیه ی اطلاعات مندرج در این قسمت، طبق اطلاعات موثق در تاریخ ۵ اسفند سال ۱۳۹۶ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه فرمایید.

سفر به شهر های ایتالیا

برای سفر به شهر های ایتالیا می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور ایتالیا برای سفر به شهر های مختلف این کشور زیبا ودیدنی اقدام کنید. در سفر با تور ایتالیا می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر های ایتالیا در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق ایتالیا و شهر های آن بروید و به بهترین رستوران های شهر های این کشور سر بزنید. در بهترین هتل های میلان، رم، ونیز،… اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

معرفی هتل لوکاندا دی سان مارتینو سیه نا | ۳ ستاره
معرفی هتل لوکاندا دی سان مارتینو سیه نا | ۳ ستاره
سیل ونیز تبدیل به تهدید جدی این شهر گردشگری شد
سیل ونیز تبدیل به تهدید جدی این شهر گردشگری شد
پیرترین درخت اروپا بعد از ۱۲۰۰ سال همچنان رشد می کند!
پیرترین درخت اروپا بعد از ۱۲۰۰ سال همچنان رشد می کند!
معرفی هتل ارتمید رم | ۴ ستاره
معرفی هتل ارتمید رم | ۴ ستاره