اطلاعات کامل پروازی سفر به مونیخ و دوسلدورف

آشنایی با اطلاعات کامل پروازی سفر به مونیخ و دوسلدورف

سفربه آلمان و شهرهای مختلف آن، یکی از بهترین انتخاب ها برای سیاحت و سفر، تحصیل، اقامت و بسیاری از موارد دیگری استکه سفر به این کشور را موجب می شود. همانطور که می دانید کشور آلمان از جمله کشورهای پیشرفته و مدرن جهان است و جاذبه های دیدنی نیز زیاد دارد. همه ساله ایرانیان بسیار زیادی به کشور آلمان سفر می کنند. در این مطلب می خواهیم شما را با اطلاعات پروازی سفر به مونیخ و دوسلدورف و همچنین پروازهای این کشور آشنا نماییم. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

ماهان ایر

سفر به آلمان با ماهان ایر

پرواز های ایران به مقصد کشور آلمان با ۳ شرکت هواپیمایی ماهان ایر، ایران ایر و لوفت هانزا انجام می پذیرد. مقصدهای پرواز در کشور آلمان با هواپیمایی ماهان ایر عبارتند از: شهرهای دوسلدورف و مونیخ. پرواز به دوسلدورف در روزهای یکشنبه، چهارشنبه و پرواز به مقصد مونیخ در روزهای یکشنبه و سه شنبه می باشد .بدون احتساب تاخیرهایی که ممکن است در خلال روند پرواز پیش بیاید، ۶ ساعت از تهران تا دوسلدورف و ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه تا مونیخ راه است. پرواز های ماهان با هواپیمایی ایرباس ۳۴۰-۳۰۰ و ۳۴۰-۶۰۰ می باشد.

آلمان

سفر به آلمان با ایران ایر

پروازهای ایران به آلمان نیز با هواپیمایی ایران ایر به مقصد شهر های هامبورگ و فرانکفورت است. پرواز به هامبورگ در روزهای یکشنبه، پنج شنبه و پرواز به مقصد فرانکفورت در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه می باشد. فاصله تا هامبورگ ۳۷۶۴ کیلومتر و یا به عبارتی ۲۳۳۹ مایل می باشد. فاصله تا فرانکفورت نیز ۳۷۷۴ کیلومتر و یا به عبارتی ۲۳۴۵ مایل می باشد. پروازهای هواپیمایی ایران ایر با ایرباس ۳۳۰ انجام می پذیرند.

لوفت هانزا

سفر به آلمان با لوفت هانزا

پروازهای ایران به آلمان با هواپیمایی لوفت هانزا به مقصد شهر فرانکفورت انجام می شود. پروازهای لوفت هانزا هر روزه است و مدت زمانی که پرواز به طول می انجامد، ۵ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد. پرواز لوفت هانزا از تهران به مقصد فرانکفورت با هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ انجام می گیرد و در فرودگاه بین المللی فرانکفورت نیز به زمین می نشیند.

سفر به آلمان

سفر به آلمان

برای سفر به آلمان می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور آلمان به شهر های مختلف اقدام کنید. در سفر با تور آلمان می توانید از تمام مناطق جذاب و دیدنی شهر مقصدتان در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق طبیعی آلمان و شهرهای مختلفش بروید و به بهترین رستوران ها و فروشگاه های آلمان سر بزنید. در بهترین هتل های شهر مقصد خود اقامت کنید و بهترین اوقات را داشته باشید. پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد