حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

ماهان ایر

بلیط هواپیما ماهان

بلیط هواپیما ماهان

پرواز ماهان با 52 فروند هواپیما که از میان آن ها 26 فروند به طور روزانه به فعالیت خود ادامه می دهند در پروازهای داخلی و خارجی فعال است. هواپیمایی ماهان که با پشتیبانی و سرمایه گذاری موسسه خیریه مولی الموحدین در حال خدمات رسانی به هموطنان در سراسر کشور است، در طول 24 ساعت شبانه روز و تمام روزهای سال پروازهای مستقیم در کلاس های پروازی متنوع را به مسافران خود ارائه می دهد. برای خرید بلیط ماهان می توان به دفاتر فروش این ایرلاین نام آشنا مانند آژانس مسافرتی الی گشت مراجعه کنید و با در نظر گرفتن زمان سفر خود اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان کنید. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاس های پروازی آن و همچنین زمان بندی ها، متنوع است و برای آگاهی از قیمت های آن می توانید به وبسایت الی گشت مراجعه و از آخرین تغییرات باخبر شوید. شما می توانید از طریق وبسایت الی گشت نسبت به رزرو بلیط ماهان اقدام کنید و همچنین بعد از خرید، باز هم از طریق همین سایت از استعلام بلیط هواپیما ماهان خود مطلع شوید. خرید اینترنتی بلیط ماهان یکی از امکاناتی است که آژانس مسافرتی الی گشت در طول 24 ساعت شبانه روز در اختیار مسافران و مشتریان این ایرلاین قرار داده است و کسانی که قصد سفر با هواپیمایی ماهان را دارند می توانند به راحتی اقدام به خرید بلیط اینترنتی از سایت کنند. البته برای خرید بلیط هواپیما چارتر ماهان نیز می توانید به طور مستقیم از وبسایت الی گشت اقدام کنید.


خرید اضافه بار ماهان

به طور کلی، میزان بار مجازی که می توان در پروازهای ماهان به همراه داشت بین 25 تا 30 کیلوگرم است که البته این میزان بسته به کلاس پروازی انتخاب شده می تواند متفاوت باشد؛ اگر کلاس اکونومی پروازهای ماهان را انتخاب کنید می توانید تا 30 کیلوگرم بار را به همراه داشته باشید. در کلاس های پروازی دیگر هواپیمایی ماهان این میزان بار مجاز می توان تا 40 یا 50 کیلوگرم افزایش پیدا کند. مسافرانی که قصد حمل اضافه بار دارند، بهتر است قبل از پرواز، اطلاعات لازم را برای اطلاع و پرداخت هزینه اضافه بار با آژانس مسافرتی الی گشت تماس بگیرند و از جزئیات هزینه مطلع شوند.

خرید اضافه بار ماهان

بلیط هواپیما خارجی ماهان

بلیط هواپیما خارجی ماهان

جدا از پروازهای داخلی هواپیمایی ماهان، این ایرلاین با در بر داشتن پروازهای خارجی برای مسافران و مشتریان خود این امکان را فراهم کرده تا به مقاصد خارجی نیز پرواز داشته باشند. در همین راستا، مسافرانی که قصد سفر به مقاصد خارجی را دارند می توانند از طریق سایت الی گشت اقدام به خرید بلیط خارجی ماهان کنند و با استفاده از فیلترهای تعبیه شده در صفحه فروش بلیط سایت از قیمت بلیط خارجی ماهان نیز مطلع شوند.


بلیط هواپیما داخلی ماهان

مسافران خطوط هوایی ماهان می توانند به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام به خرید بلیط داخلی ماهان کنند. خرید بلیط داخلی ماهان چه به صورت اینترنتی و چه به صورت حضوری، از طریق آژانس مسافرتی الی گشت امکان پذیر است. کارشناسان فروش مجرب الی گشت در طول 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به مشتریان هواپیمایی ماهان هستند و به راحتی می توانند برای متقاضیان خطوط هوایی ماهان، بلیط موردنظر را در تاریخ دلخواه ایشان خریداری کنند. البته مسافرانی که از طریق وبسایت الی گشت اقدام به خرید بلیط اینترنتی پروازهای داخلی ماهان می کنند، می توانند همزمان از قیمت بلیط داخلی ماهان نیز مطلع شوند.

بلیط هواپیما داخلی ماهان

کلاس های پروازی ماهان

کلاس های پروازی ماهان

کلاس های پروازی ماهان به دو کلاس پروازی دسته بندی می شوند؛ کلاس تجاری و کلاس معمولی. در کلاس تجاری ماهان، مسافران از فضای ایده آل و مناسب برای استراحت در طی مدت پرواز بهره مند می شوند و تا رسیدن به مقصد می توانند از انواع نوشیدنی ها و غذاهای ویژه ایرانی لذت ببرند. همچنین در کلاس تجاری پروازهای ماهان، تلویزیون های 42 اینچ در کابین تعبیه شده است و مسافران می توانند در طول سفر به تماشای برنامه های متنوع آن مشغول شوند. کلاس معمولی پروازهای داخلی ماهان ایر نیز از تلویزیون "42 برخوردار هستند. تفاوت کلاس معمولی ماهان با دیگر کلاس های معمولی ایرلاین ها در این است که در این کلاس از فضای بیش تری برخوردارند و تنها 31 صندلی در کلاس معمولی ماهان اشغال می شوند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما ماهان

با مراجعه به صفحه راهنمای خرید بلیط هواپیما و پس از کسب اطلاعات لازم به سامانه خرید بلیط هواپیما الی گشت وارد شوید و سپس با وارد کردن نام شهر مبدا و مقصد و انتخاب گزینه های یک طرفه و یا رفت و برگشت اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. با پر کردن گزینه های نام برده، سایت، صفحه ای از پروازهای ماهان را در زمان بندی ها و تاریخ های متفاوت به نمایش در می آورد تا شما بتوانید با توجه به شرایط و زمان موردنظر اقدام به خرید بلیط هواپیما ماهان کنید.

دفاتر فروش بلیط ماهان

دفاتر فروش بلیط ماهان در بسیاری از شهرهای ایران، به ویژه تهران فعال هستند و با ارتباط مستقیم با هواپیمایی ماهان، آماده ارائه خدمات به مشتریان این ایرلاین هستند. مجموعه گردشگری الی گشت نیز از دفاتر معتبر فروش بلیط ماهان است که با کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز به صورت آنلاین و حضوری امکان خرید بلیط ماهان را برای مشتریان فراهم کرده است. البته می توانید برای خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر نیز، مانند هواپیمایی ماهان به سایت الی گشت مراجعه کنید.

سوالات متداول