حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
بدون انتظار، هر هتلی که می خوای رزرو کن!
تاریخ خروج
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تور های پیشنهادی الی گشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

معرفی ایرلاین ها

ناوگان هوایی ماهان

ناوگان هوایی ماهان

دلیل اصلی این که شرکت هواپیمایی ماهان از مهم ترین شرکت های هواپیمایی کشور به حساب می آید این است که ماهان در تمام دوران فعالیت خود تلاش داشته تا بهترین هواپیماها را به ناوگان هوایی خود اضافه کند و اعتماد مسافران را بیش از پیش به دست آورد. ماهان در سال 1378 با خرید آخرین مدل های 300، 400 و 747 بوئینگ و مدل های 300، 600، 310، 320 و 340 ایرباس، فصل جدیدی را در صنعت هوایی ایران آغاز کرد. دلیل اصلی این تغییر و تحول، جلب رضایت مسافران و بالا بردن کیفیت پروازهای داخلی و خارجی ایران در این حوزه بوده است. ماهان در سال 1375 این افتخار را داشته تا اعلام کند بیش از یک میلیون مسافر را در داخل و خارج از کشور، جا به جا کرده است. این شرکت هواپیمایی در سال های 1380 و 1381 با ورود ایرباس های جدید، توانست گستره حمل و نقل مسافری خود را تا خاور دور و کشورهای آسیای شرقی و کشورهای اروپایی نیز برساند.

خطوط هوایی داخلی ماهان

خطوط هوایی داخلی ماهان

هواپیمایی ماهان به اکثر شهرهای ایران پرواز داشته و به مسافران آن شهر خدمات می دهد. 2 فروند بوئینگ، 7 فروند ایرباس، 4 فروند ایرباس 300 و 340، 10 فروند ایرباس 300 و A310، 17 فروند BAE 146 و 300 از بال های هواپیمایی ماهان به شمار می آیند که در طول شبانه روز آماده جا به جایی مسافران به شهرهای مختلف ایران هستند. امروزه امکان داشتن پروازی مطمئن و رضایت بخش برای مسافران داخلی با هواپیماهای شرکت ماهان، بیش از پیش میسر شده است؛ برنامه های مدون و ساعات پروازی متنوع، این امکان را به همه مسافران می دهد تا با خیالی آسوده، ساعت و کیفیت پرواز خود را انتخاب کنند. تیم مجهز و کارآزموده ی شرکت هواپیمایی ماهان نیز با تمام انگیزه و حس رقابت طلبی در این حوزه، هر روز بیش از روز قبل، پویا تر عمل کرده و حس رضایت مندی را در مسافران خود ایجاد می کند.

خطوط هوایی خارجی ماهان

خطوط هوایی خارجی ماهان

در سال 1377 پروازهای برنامه ای به دوبی به دوبرابر رسید و این مسیر به یکی از مسیرهای بین المللی ماهان تبدیل شد. رفته رفته، با پیوستن هواپیماهای آخرین مدل ایرباس به ناوگان هواپیمایی ماهان و عضویت این شرکت در سازمان بین المللی IATA در سال 1379، مقاصد بین المللی بیش تری مانند بانکوک نیز به خطوط بین المللی ماهان اضافه شد. سال 1381 نیز برای شرکت هواپیمایی ماهان، فضایی متفاوت در عرصه بین الملل داشت؛ مقاصد جدید دیگری مانند دوسلدورف، کلمبو، لاتکا و دهلی به خطوط پروازی ماهان اضافه شدند. اما پروازهای ماهان به این مقاصد ختم نشد و در سال 1385 مقاصدی مانند منچستر انگلستان و لاهور در پاکستان به خدمات بین المللی ماهان افزوده شد. پروازهای شانگهای، آلماتی و پرواز استانبول از مبدأ اصفهان از دست آوردهای خارج از مرز شرکت هواپیمایی ماهان بوده است. در حال حاضر، این امکان برای مسافران ماهان وجود دارد تا به بیش تر کشورها در چهار جهت جغرافیایی نقشه سفر کنند.

کلاس های پروازی ماهان

کلاس های پروازی ماهان

این شرکت با اجرای دو کلاس پروازی، امکان سفر با هواپیما را برای بسیاری از مسافران فراهم کرده است؛ یکی از این دو کلاس پروازی، بیزنس کلاس است. ماهان این کلاس پروازی را برای مسافرانی که به دنبال راحتی بیش تر هستند تعریف کرده است. در بیزنس کلاس، مسافران می توانند از صندلی های راحت تر و بزرگ تری استفاده کنند و از وعده های غذایی بیش تری نسبت به اکونومی کلاس استفاده کنند. بیزنس کلاس بیش تر برای سفرهای خارجی که مسیر طولانی دارند کاربرد دارد و فلسفه این سطح پروازی، بیشتر به خاطر ماهیت سفرهای طولانی تعبیه شده است. اکونومی کلاس با صندلی های عادی و البته راحت و پذیرایی رایگان برای تمام سفرها به ویژه سفرهای داخلی تنظیم شده است، پذیرایی از مسافران اکونومی کلاس ماهان کاملا رایگان است و وجهی از این بابت از مسافران دریافت نمی شود.

راهنمای خرید بلیط پرواز ماهان

برای خرید بلیط پروازهای ماهان، می توانید با مراجعه به سایت الی گشت برای خرید اینترنتی بلیط پرواز ماهان اقدام نمایید و به موقع از وجود بلیط های ارزان در کلاس های متنوع باخبر شوید. تمام انتخاب ها برای خرید بلیط پرواز این شرکت معتبر هواپیمایی از طریق سایت الی گشت امکان پذیر است. به علاوه می توانید ازطریق تماس با کارشناسان پشتیبانی فروش الی گشت (0218540)، بلیط پرواز خود را، در زمان و تاریخ دلخواه خریداری کنید و با عضویت در خبرنامه الی گشت از آخرین پروازهای چارتری خبردار شوید و در نهایت اقدام به خرید بلیط نمایید.

بیشتر بدانیم
راهنمای خرید بلیط هواپیما
راهنمای خرید بلیط هواپیما راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما از الی گشت

در گذشته فرآیند خرید بلیط هواپیما با صرف هزینه و زمان اضافی از طریق آژانس های هواپیمایی میسر بود ولی شرکت الی گشت علاوه بر پروازهای متعدد چارتری خود ، امکان دسترسی شما به بهترین قیمت های ممکن برای ۹۰۰ ایرلاین معتبر جهانی را در تمام مسیرهای بین المللی فراهم کرده است

ادامه مطلب
تفاوت کلاس های پروازی مختلف
تفاوت کلاس های پروازی مختلفتفاوت کلاس های پروازی و انواع بلیط هواپیما

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده باشید حتما با اصطلاحات خاصِ این سفر مواجه شده اید که برخی از آن ها ممکن است برایتان گیج کننده باشد. از جمله متداول ترین اصطلاحات بلیط هواپیما، کلاس های پروازی است که عموما به فرست کلاس، پرمیوم اکونومی، بیزینس کلاس و اکونومی دسته بندی می شوند

ادامه مطلب
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شوید
با قوانین تغییر و کنسلی بلیط هواپیما آشنا شویدنکاتی درباره ی انواع پروازها و کنسلی و تغییر آنان

برای تغییر تاریخ و زمان و یا کنسل کردن بلیط در مسیرهای داخلی و خارجی قوانین و تفاوت هایی وجود دارد که ما در ادامه برای شما آن ها را به همراه برخی از اصطلاحات مخصوص در این زمینه مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیما
اصطلاحات حرفه ای برای خرید بلیط هواپیمابا یادگیری این اصطلاحات، مثل یک مسافر حرفه ای بلیط هواپیما بخرید!

بسیاری از مسافران به دلیل عدم آشنایی با این اصطلاحات دچار سردرگمی و ابهام می شوند و نمی دانند کدام بلیط واقعا برایشان مناسب است. اگر کمی انگلیسی بلد باشید مفهوم و معنی این اصطلاحات را می توانید تا حد زیادی متوجه شوید

ادامه مطلب