بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به بارسلونا

با اطلاعات پرواز برای سفر به بارسلونا آشنا شوید

به بارسلون خوش آمدید! کشور ماتادورها در فصل بهار به واقع که دیدن دارد. گاوبازی و جشن گوجه، بازی های تیم بارسلونا، تیم آبی و اناری پوشان و… . اگر بخواهیم برای اسپانیا صفات ارزنده پیدا کنیم، بدون اغراق سطرهای زیادی را می توانیم پر کنیم اما اگر بخواهیم به آن سفر بکنیم چه؟ اطلاعات مناسبی داریم؟ در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پرواز سفر به بارسلونا را مرور نماییم .

اطلاعات پرواز تهران به بارسلون

اطلاعات پرواز تهران به بارسلون

مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه بین المللی بارسلونا
۹ واقعیت باورنکردنی درباره پارک گوئل در بارسلونا

برای سفر به بارسلون می توانید از خدمات پروازی شرکت های هواپیمایی ماهان ایر، ایران ایر،امارات، قطر، لوفت هانزا، کی ال ام ،ایر فرانس،… و بسیاری از شرکت های هواپیمایی دیگراستفاده نمایید. پرواز شما در فرودگاه بین المللی بارسلونا به زمین می نشیند. تمامی این پروازها به صورت غیر مستقیم هستند البته به جز، پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان ایر که با پروازی ۵ ساعت و ۴۵ دقیقه ای به سمت بارسلون، یکسره پرواز می کند. این پرواز با یکی از بزرگ ترین ایرباس های جهان یعنی ایرباس ۳۴۰ انجام می گیرد. برای خرید بلیط هواپیما ماهان به مقصد بارسلونا روی لینک آن کلیک کنید.

بارسلون

سفر به بارسلون

پروازهایی مانند پرواز ایران ایر را می توانید در سایت الی گشت آن بیابید. برای سفر به بارسلون می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور اسپانیا برای سفر به بارسلون و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی اسپانیا، اقدام کنید. در سفر با تور اسپانیا می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر بارسلون و یا حتی دیگر شهرهای اسپانیا دیدن کنید. به بهترین و جذاب ترین مناطق دیدنی بارسلونا و دیگر شهرهای اسپانیا بروید و به بهترین رستوران های بارسلون سر بزنید. در بهترین هتل های بارسلون و دیگر شهرهای اسپانیا اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

 

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به بارسلونا را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

معرفی هتل بست وسترن پرمیر دانته بارسلونا | ۴ ستاره
معرفی هتل بست وسترن پرمیر دانته بارسلونا | ۴ ستاره
اقامتگاه‌هایی سازگار با محیط زیست در بارسلون
اقامتگاه‌هایی سازگار با محیط زیست در بارسلون
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در مادرید
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در مادرید
فستیوال های عجیب اسپانیا
فستیوال های عجیب اسپانیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code