بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به تفلیس

با اطلاعات پرواز برای سفر به تفلیس آشنا شوید

تفلیس از جمله شهرهای آسیایی و اروپایی است که در سال ها اخیر گردشگران بسیاری را از نقاط مختلف جهان، من الجمله ایران به سمت خود می کشاند. این شهر پر جاذبه، پایتخت کشور گرجستان است. اما برای پرواز به آن، شما چقدر از اطلاعات پرواز به این شهر اطلاع دارید؟ در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پروازی سفر به تفلیس را بررسی نماییم.

هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

اطلاعات پرواز تهران به تفلیس

مطالب مرتبط:
تفلیس، پرطرفدارترین شهر گرجستان
معرفی بهترین مسیرهای طبیعت گردی در گرجستان

برای پرواز از تهران به سوی تفلیس پایتخت کشور گرجستان، شما می توانید در حال حاضر از خدمات شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز استفاده نمایید. این ایرلاین هر روز به سمت تفلیس پرواز دارد. پرواز ها ابتدا به در فرودگاه آتاتورک شهر استانبول به زمین می نشیند و سپس به مقصد فرودگاه بین‌المللی تفلیس (Tbilisi International Airport)، پرواز می کنند. مدت زمانی که طول می کشد به تفلیس برسید به این صورت است که ابتدا ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه از تهران تا استانبول و ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه از استانبول به سمت تفلیس می باشد. برای برگشت نیز، از تفلیس به استانبول، ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه و از استانبول به سمت تهران، ۳ ساعت و ۵ دقیقه زمان می برد. توجه داشته باشید که معمولا هواپیماهای مورد استفاده برای مقصد تفلیس، ایرباس هستند.

تفلیس

سفر به تفلیس

برای سفر به تفلیس می توانید به صورت انفرادی، با خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور گرجستان برای سفر به تفلیس و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی گرجستان، اقدام کنید. در سفر با تور گرجستان می توانید از تمام مناطق قدیمی شهر تفلیس و یا حتی دیگر شهرهای گرجستان دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق دیدنی تفلیس و دیگر شهرهای گرجستان بروید و به بهترین رستوران های تفلیس سر بزنید. در بهترین هتل های تفلیس و دیگر شهرهای گرجستان اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

 

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به تفلیس را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

تفلیس کجاست؟
تفلیس کجاست؟
معرفی هتل ویاگر تفلیس | ۳ ستاره
معرفی هتل ویاگر تفلیس | ۳ ستاره
بهترین رستوران های تفلیس برای امتحان کردن خاچاپوری!
بهترین رستوران های تفلیس برای امتحان کردن خاچاپوری!
جاذبه های فراموش نشدنی شهر تفلیس
جاذبه های فراموش نشدنی شهر تفلیس