اطلاعات پروازی کامل سفر به دوحه

با اطلاعات پروازی سفر به دوحه آشنا شوید

دوحه پایتخت یکی از کشورهای همسایه ی ایران، قطر است و در سال های اخیر، به خاطر سرازیر شدن سرمایه گذاری های فراوان به سمت این کشور تبدیل از یک دهکده ی ساحلی به یک شهر مدرن تبدیل شده است. از طرفی این شهر برای هم وطنان هم از نظر تجات و سرمایه گذاری جذاب است و هم از نظر توریستی و گردشگری. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم مروری بر اطلاعات پروازی سفر به دوحه داشته باشیم .

اطلاعات پرواز تهران به دوحه

مطالب مرتبط:
چطور از فرودگاه دوحه قطر به مرکز شهر برویم؟
سیستم حمل و نقل عمومی در قطر چگونه است؟

برای سفر به دوحه، تنها می توانید از خدمات پروازی شرکت هواپیمایی قطر استفاده نمایید و یا بلیط خود را از شرکت های برگزار کننده تور قطر تهیه کنید. در حال حاضر شرکت های هواپیمایی دیگری خدمات پرواز به دوحه را انجام نمی دهد. فرودگاه مقصد پرواز به دوحه، فرودگاه بین المللی حمد می باشد.

دوحه

دیدنی های دوحه

اگر قصد دارید تا به دوحه سفر کنید، می توانید به طبیعت بکر بیابانی شهر دوحه سر بزنید و حتی با ماشین های سافاری، این مسیرها را با هیجانی هرچه تمام تر طی نمایید. به  جاذبه های بیشمار سواحل و استخرهای موجود در دوحه سر بزنید و بهانه ای خوب برای تن آسایی و استراحت داشته باشید. از جمله ی مراکز تفریحی که می توانیم به شما معرفی کنیم: مسیر شترسواری الشحانیه، پارک آبی، پارک اسپایر، برج های بارزان، جاده ساحلی دوحه، شهر فیلم دوحه، قلعه دوحه، باغ وحش دوحه، استادیوم بین المللی خلیفه، خور ال ادید، موزه هنرهای مدرن عرب، موزه هنرهای اسلامی، غواصی، موزه شیخ فیصل بن قاسم التانی می باشد.

دیدنی های دوحه

سفر به دوحه

برای سفر به دوحه می توانید به صورت انفرادی، با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور قطر برای سفر به دوحه و دیگر شهرهای مختلف کشور زیبا ودیدنی قطر، اقدام کنید. در سفر با تور دوحه می توانید از تمام مناطق قدیمی و مدرن شهر دوحه و یا حتی دیگر شهرهای قطر دیدن کنید. به بهترین و جذاب ترین مناطق دیدنی دوحه و دیگر شهرهای قطر بروید و به بهترین رستوران های دوحه سر بزنید. در بهترین هتل های دوحه و دیگر شهرهای قطر اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به دوحه را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

جاروی ضدعفونی‌کننده هواپیماهای خارجی
جاروی ضدعفونی‌کننده هواپیماهای خارجی
چطور از فرودگاه تائویوان تایوان به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه تائویوان تایوان به مرکز شهر برویم؟
۶ تکنولوژی که صنعت هواپیمایی را در سال ۲۰۱۷ متحول کرد
۶ تکنولوژی که صنعت هواپیمایی را در سال ۲۰۱۷ متحول کرد
مصاحبه با جوانترین خلبان هواپیمای مسافربری جهان: کیت مک ویلیام
مصاحبه با جوانترین خلبان هواپیمای مسافربری جهان: کیت مک ویلیام

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code