بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی ایران به آفریقای جنوبی

پرواز های ایران به آفریقای جنوبی

بیشتر ما در آرزوهای خود این رویا را داشته ایم که به آفریقای جنوبی سفر کنیم و به ماجراجویی هایی که شاید تجربه ی آن برای هر کس منحصر به فرد است را داشته باشیم. آیا هنوز هم این رویا را در سر دارید؟ برای سفر به آفریقای جنوبی برنامه ریزی کرده اید؟ در ادامه ی این مطلب با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم اطلاعات پروازی ایران به آفریقای جنوبی را مرور کنیم.

هواپیمایی قطر
مطالب مرتبط:
راهنمای سفارت آفریقای جنوبی و اخذ ویزای این کشور
هزینه های سفر به آفریقای جنوبی

برای این که به سمت کشور آفریقای جنوبی سفر کنید، باید این را در ابتدا بدانید که از سمت ایران به مقصد افریقای جنوبی، پرواز مستقیم وجود ندارد. یعنی تمامی پرواز ها به سمت آفریقای جنوبی به این صورت است که به سمت یکی از مقصد های میانی ابتدا پرواز کرده و سپس از آن جا راهی مقصد اصلی می شویم. از جمله پروازهای میانی که می توانیم به آن ها اشاره کنیم؛ دبی، دوحه، استانبول و …، است. اگر بلیط سفر خود را از الی گشت خریداری می کنید باید بدانید که شما برای پرواز به سمت کشور آفریقای جنوب می توانید از دو پرواز میانی دبی و دوحه استفاده کنید. این پروازها به وسیله ی دو شرکت هواپیمایی قطر و  شرکت هواپیمایی امارات انجام می گیرند. پرواز ها بدین صورت هستند که هواپیمای شما ابتدا به دبی و یا دوحه پرواز می کنند و مدتی در این مقصد ها توقف دارند و سپس به مقصد کیپ تاون و یا ژوهانسبورگ پرواز می کنند. توجه داشته باشید که تاریخ نگارش این مطلب به تاریخ ۲ بهمن سال ۱۳۹۶ می باشد و شما برای اطلاعات به روز و بیشتر می توانید به سایت الی گشت مراجعه نمایید.

هواپیمایی امارات

جدول زمانی پرواز ها به سمت آفریقای جنوبی به صورت روزانه هستند و شما می توانید با توجه به زمان مورد نظر و انتخا ب خود، پرواز مناسب را انتخاب نمایید.

جاذبه های آفریقای جنوبی

مقدار زمانی که طول می کشد تا پرواز شما از تهران با ستفاده از پرواز میانی دوحه  به ژوهانسبورگ برسد، ۱۰ ساعت و ۵۰ دقیقه طول می کشد. با استفاده از پرواز میانی دبی نیز، ۱۰ ساعت و ۲۵ دقیقه پرواز شما طول خواهید کشید.

ژوهانسبورگ

برای برگشت نیز از کیپ تاون پرواز می کنید و اگر مقصد میانی شما دبی است، ۱۱ ساعت و ۳۵ دقیقه و اگر مقصدتان دوحه است، پرواز شما ۱۲ ساعت و ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید.

جاذبه های هنری و شهری در آفریقای جنوبی

فاصله ی هوایی تهران تا ژوهانسبورگ ۷۲۶۲ کیلومتر و تا کیپ تاون ۸۴۱۸ کیلومتر است.

تمامی پرواز ها با هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ انجام می شود.

پرواز شما به مقصد ژوهانسبورگ در فرودگاه بین‌المللی اولیور تامبو(O. R. Tambo International Airport) می نشیند و در برگشت از فرودگاه بین المللی کیپ تاون(Cape Town International Airport) پرواز می کند.

جاذبه های زیبا آفریقا جنوبی

آیا می دانستید که الی گشت برای نوروز ۹۷،  اقدام به برگزاری ۲ تور آفریقای جنوبی کرده است؟ شما با انتخاب هر کدام از این تورها به مدت ۱۰ شب و ۱۱ روز اقامت دارید و طبق برنامه هایی که تور برای اقامت و گشت و گذار شما در آفریقای جنوبی دراد، قرار است ماجراجویی های خاطره انگیزی در این کشور انجام دهید.

اگر به آفریقای جنوبی رفتنید دیدنی ها را فراموش نکنید
اگر به آفریقای جنوبی رفتنید دیدنی ها را فراموش نکنید
باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش
باغ وحش ملی آفریقای جنوبی، جایگزینی برای سافاری های حیات وحش
معرفی هتل ۵ ستاره آیوری تری گیم در ژوهانسبورگ
معرفی هتل ۵ ستاره آیوری تری گیم در ژوهانسبورگ
سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه
سافاری آفریقای جنوبی ، پارک های ملی کم هزینه