اطلاعات پرواز ایران به استرالیا

آشنایی با اطلاعات پرواز ایران به استرالیا

سفر به استرالیا یکی از انتخاب های بیشتر ما ایرانیان برای سفر، اقامت و تحصیل است. جدا از این موارد باید گفت که استرالیا کشوری است بسیار زیبا و البته پهناور که دیدنش جاذبه هایش برای هیچ کس قابل جایگزین نیست. حال که به فصل سفر نزدیک می شویم، چقدر درباره ی اطلاعات پرواز ایران به استرالیا می دانید؟ تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا در ادامه این اطلاعات را با یکدیگر مرور نماییم.

هواپیمایی قطر
مطالب مرتبط:
هیچ وقت فکر می کردید استرالیا این شکلی باشد؟
راهنمای سفارت استرالیا و اخذ ویزای این کشور

برای سفر به استرالیا شما می توانید با ۳ شرکت هواپیمایی قطر، امارات و ایر آسیا سفر کنید. مقصد این پروازها سه شهر پرت، سیدنی و ملبورن است. پروازهای دو شرکت هواپیمایی قطر ایر ویز و امارات در دو شهر دوحه و دبی توقف دارند و سپس به سمت مقصد پرواز می کنند و پروازهای شرکت ایر آسیا در شهر کوالالامپور توقف و یا به اصطلاح هاب دارد و سپس به سمت مقصد خود از بین ۳ شهری که گفتیم، پرواز می کند.

استرالیا

پروازهای شرکت های هواپیمایی امارات و قطر روزانه است و شرکت ایر اشیا در روزهای خاصی پرواز به پرت و سیدنی را انجام می دهد.

سیدنی

فرودگاه بین المللی ملبورن در شهر ملبورن، فرودگاه بین المللی کینگزفورد در سیدنی و فرودگاه بین المللی پرت در شهر پرت پذیرای این پروازها هستند.

صخره های مواج هایدن در استرالیا + تصویر
دریاچه ای که ناگهان ناپدید می شود!
معرفی هتل کومو ملبورن | ۵ ستاره
بازدید از این جاذبه های دیدنی در شهر ملبورن را فراموش نکنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code