بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی کامل سفر به نروژ

با اطلاعات پرواز برای سفر به نروژ آشنا شوید

نروژ از آن دسته کشورهای اروپایی است که برای سفر به آن هموطنان زیادی اقدام به سفر برای گردشگری و یا حتی تحصیل و اقامت در این کشور مشتاق و راغب هستند. نروژ کشوری سرد، زیبا و مدرن است. بیایید با هم بررسی کنیم که اطلاعات پروازی برای سفر به نروژ و شهرهایش چگونه است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید.

ترکیش

اطلاعات پرواز تهران به نروژ

مطالب مرتبط:
۹ غذا که باور نمی کنید برای نروژ باشند!
راهنمای سفارت نروژ و اخذ ویزای این کشور

برای پرواز از سمت تهران به مقصد اسلو، پایتخت نروژ شما می توانید از خدمات پروازی ایرلاین های زیادی استفاده کنید. ترکیش ایرلاینز، پگاسوس، هواپیمایی امارات، هواپیمایی قطر، ایر فرانس،KLM  و بسیاری از ایرلاین های دیگر، پرواز شما را به اسلو انجام می دهند. با هرکدام از این شرکت های هواپیمایی که پرواز کنید، هاب پرواز شما در فرودگاه اصلی این ایرلاین ها خواهد بود. به طور مثال اگر پرواز شما با ترکیش باشد، یا در فرودگاه آتاتورک و یا فرودگاه صبیحه گلکچن در استانبول توقف خواهید داشت. در حال حاضر بهترین ایرلاینی که سفر به نروژ را انجام می دهد، ترکیش می باشد. پس از این که از فرودگاه هاب ایرلاین منتخب شما هواپیما برخاست، در فرودگاه گاردرموئن در اسلو فرود خواهد آمد.

سفر به شهرهای نروژ

برای سفر به نروژ و شهرهای آن می توانید به صورت انفرادی و با خرید بلیط و رزرو هتل و یا از طریق خرید تور نروژ برای سفر به شهرهای مختلف این کشور زیبا ودیدنی اقدام کنید. در سفر با تور نروژ می توانید از تمام مناطق قدیمی شهرهای کشور نروژ در یک روز دیدن کنید. به بهترین وجذاب ترین مناطق نروژ و شهرهای آن بروید و به بهترین رستوران های شهرهای این کشور سر بزنید. در بهترین هتل های اسلو و دیگر شهرهای این کشور اقامت کنید و بهترین اوقات سفر را داشته باشید.

 

پیشنهاد می کنیم حتما برای کسب اطلاعات بیشتر جهت سفر به این کشور، راهنمای سفر به نروژ این کشور را در سایت الی گشت مطالعه نمایید.

نکات مهم سفری و پرواز در دوران بارداری
نکات مهم سفری و پرواز در دوران بارداری
معرفی شرکت هواپیماسازی بوئینگ
معرفی شرکت هواپیماسازی بوئینگ
معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز
معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز
امن ترین هواپیماهای مسافری جهان کدامند؟
امن ترین هواپیماهای مسافری جهان کدامند؟