آشنایی با شرکت هواپیمایی ایژین ایر لاینز

معرفی شرکت هواپیمایی ایژین ایر لاینز

با یکی از بزرگ ترین و بهترین شرکت های هواپیمایی کشور یونان آشنا شوید، شرکت هواپیمایی ایژین ایرلاینز کشور یونان(Aegean Airlines). این شرکت بزرگ و معروف در سال ۲۰۱۷ برای ششمین سال متوالی به عنوان ایرلاین برتر خطوط هوایی منطقه ی اروپا معرفی شد. تا پایان این مطلب با ما در الی گشت همراه باشید.

هواپیمایی ایژین ایر لاینز

تاریخچه و اطلاعات کلی شرکت هواپیمایی ایژین ایر لاینز

مطالب مرتبط:
راهنمای سفارت یونان و اخذ ویزای این کشور
هزینه های سفر به یونان

ایژین ایر لاینز از آن دسته شرکت ها است که در رشته ی کاری خود، افتخارات بسیاری را تا به الان کسب کرده است. این شرکت، در سال ۲۰۰۹ به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی در یونان شناخته شد. ایژین ایرلاینز در سال ۲۰۱۲ اقدام به خرید هواپیمای ملی یونان با نام المپیک ایر کرد. این  شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۸۷ در یونان راه اندازی شد. در حال حاضرایژین ایرلاینز به  بیش از ۷۲ مقصد مختلف در قاره های آسیا، آمریکا و اروپا پرواز می کند. شرکت هواپیمایی ایژین در حال حاضر به بیش از ۶۰ مقصد در جهان، پرواز مستقیم دارد. دفتر مرکزی ایژین ایرلاینز در شهر کیفیسیا که در استان آتیک قرار گرفته است، می باشد.

مهمانداران ایژین ایرلاینز

تمامی پرواز های این ایرلاین از شهر آتن و از فرودگاه بین المللی آتن و فرودگاه بین المللی سالونیک که البته قطب های مرکزی و اصلی این شرکت هواپیمایی نیز محسوب می شوند، صورت می پذیرد. در سال ۲۰۱۳ این شرکت هواپیمایی بیش از ۶ میلیون نفر را در سرتاسر جهان جا به جا کرده است. جالب است بدانید که سهام این شرکت هواپیمایی در بازارهای بورس آتن و لندن معامله می گردد. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر دارای تعداد زیادی از جت های مسافربری است. شرکت هواپیمایی ایژین، وظیفه ی ترانزیت و جابه جایی مسافران زیادی را در بین قاره های مختلف بر عهده دارد.

نام شرکت هواپیمایی : Aegean Airlines

کد یاتا: A3

کد ایکائو: AEE

وب سایت رسمی شرکت هواپیمایی ایژین ایر لاینز یونان:www.aegeanair.com

میان وعده ی ایژین ایرلاینز

اطلاعات ضروری برای مسافرین ایژین ایر لاینز

شما با خرید بلیط از ایژین ایرلاینز می توانید از خدمات بین المللی این شرکت هواپیمایی استفاده کنید. سایت این شرکت هواپیمایی درباره ی همه ی مسائل پیش آمدی در سفر و کلیه ی سوالاتی که حتی ممکن است در خلال سفر برای شما پیش بیاید، سوالات متداول و پیشنهادی را طرح کرده است وبرای آن ها پاسخ هم گذاشته است، ولی با این حال با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بسیاری از موارد پیش امدی را برای شما در ادامه مطرح کنیم.

خدمه پرواز ایژین ایرلاینز
  • شما می توانید برای تهیه ی بلیط هواپیمای خود از شرکت هواپیمایی ایژین ایرلاینز هم از طریق حضور در شعبات و دفاتر نمایندگی رسمی این هواپیمایی در سرتاسر جهان مراجعه کنید و یا از طریق خرید آنلاین، بلیط خود را به مقصد مورد نظرتان خریده و کارهای مربوط به چک این(Chek in) آن را از طریق آن لاین انجام دهید. شما می توانید برای پرداخت وجه بلیط خود از کارت های پی پال(PayPal)، کلارنا(Klarna)، ای پی اس(EPS)، بان کانتکت(Bancontact)، آی دیل(iDEAL) و یا اینتر کش(Entercash) استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق سایت ایژین ایرلاینز و برنامه ی موبایلی این شرکت که بر روی گوشی های موبایل قابل نصب است، اموری همچون خرید، تایید نهایی، کنسلی و دیگر امور  را  از طریق آن ها انجام دهید.
داخل کابین ایژین ایر لاین
  • در تمامی کلاس های پروازی این شرکت هواپیمایی برای شما خدمات خاصی وجود دارد اما برخی از خدمات و تخفیف ها در برخی از کلاس های پروازی شاخص ترند. به طور مثال شما در سال ۲۱۰۴ می توانستید در کلاس پروازی اقتصادی با دریافت خدمات گو لایت(Go light)، با قیمت ارزان تر بلیطت خود را دریافت نمایید. برای اطلاع از آخرین تخفیف های این شرکت هواپیمایی به سایت رسمی این شرکت مراجعه نمایید.
  • حتما قبل از سفر خود قوانین و مقررات مربوط به خردسالان، افراد بیمار، افرادی که دچار کهولت سن هستند، قوانین بار و اضاقه بار را مطالعه نمایید و بعد اقدام به خرید بلیط از طریق این شرکت نمایید.
  • اطلاعات شما به صورت پرونده ای هوشمند در سامانه ی این شرکت هواپیمایی ماندگار است و در سفر های بعدی و جوایزی که به مسافرین این شرکت تعلق می گیرد بسیار نقش دارد.
وعده های غذایی ایژین ایلاین
  • شما می توانید با توجه به باورها و عقاید مذهبی، بهداشتی و سلامتی خود حداقل ۲۴ ساعت قبل از پرواز خود غذای مناسب را از طریق سیستم آن لاین ایژین ایر لاینز سفارش دهید. توجه داشته باشد که هنگام رزرو بلیط نیز می توانید این کار را انجام دهید. اکثر غذاهای هواپیمایی ایژین ایرلاینز به سبک یونانی توسط بهترین سرآشپزان ایرلاینز های یونانی طبخ می گردند. حتما قبل از سفر خود در سامانه ی این شرکت هواپیمایی و یا رزرو بلیط خود، حساسیت های غذایی و آلرژی های خود را اطلاع دهید تا در خلال پرواز برای شما مشکلی پیش نیاید.
  • اگر شرایط خاص پزشکی دارید حتما در اطلاعات مربوط به مسافر آن را قید کنید. اگر احتیاج به مراقبت های ویژه در طول سفر دارید، می توانید از قبل درخواست مراقبت های ویژه دهید. فرم های پزشکی MEDIF را در هنگام رزرو بلیط، چه حضوری و چه آنلاین دریافت کرده و پر کنید تا مشکلات احتمالی پزشکی برای شما پیش نیاید. برای در خواست ماسک اکسیژن مخصوص، حمل با برانکارد و دیگر موارد خاص پزشکی، حتما از قبل با ایژین ایرلاینز هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
هواپیمای ایژین ایر لاینز
  • شما می توانید هر وقت که خواستید، پروفایل مسافری خود را از طریق وب سایت یا برنامه، هر کجا که هستید چک کنید و هر اطلاعاتی که در این زمینه لازم را دارید را دریافت نمایید.
  • برای این که از ترمینال سفر خود و یا اطلاعاتی که کاملا مرتبط با فرودگاه است اطلاع پیدا کنید، می توانید به ایمیل های اطلاع رسانی خود که پشتیابانان شرکت برای شما ارسال می کنند، مراجعه کنید. در این ایمیل ها تمامی اطلاعات مربوط به فرودگاه خود را به صورت مثال همین ترمینال را در این قسمت، پیدا کنید.
  • به یاد داشته باشید که قبل از پرواز حتما مجددا چک کنید که ویزای شما شینگن است یا خیر تا مشکلی از روی خطای غیر عمد برای شما و بلیط خریداری شده ی شما پیش نیاید.
  • اطلاعاتی مربوط به تاخیر در پرواز، کنسلی پرواز ها، رزرو مجدد، بروز مشکل در روند فعالیت شما برای تهیه بلیط و دیگر مشکلات را می توانید از طریق سایت ایژین ایرلاینز به صورت آن لاین چک کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد