بلیط هواپیما

جاروی ضدعفونی‌کننده هواپیماهای خارجی

جاروهای ضدعفونی کننده، تکنولوژی جدید هواپیماها

عمان ایر که شرکت هوایی ملی عمان است، به لیست بلند شرکت‌های هواپیمایی که از جاروهای ویروس-گارد استفاده می‌کنند، پیوست. این جاروها که برای حفاظت در برابر آنفولانزای خوکی، H1N1، H7N9، ایبولا، مرس و زیکا طراحی‌ شده‌اند، برای تمیز کردن راهرو، دستشویی و دستگیره‌های درب هواپیماها مورد استفاده قرار می‌گیرند. میگل‌سرا، معاون امور عملیات زمینی عمان ایر گفت: ما به حفظ محیطی سالم و ایمن برای مشتریان و کارکنان متعهد هستیم. وی ادامه داد: با ویروس-گارد ما قدم‌های مستحکم‌تری در جهت تهدیدات بین‌المللی سلامت برمی‌داریم.

مطالب مرتبط:
توصیه‌هایی مختصر و مفید جهت حفظ سلامتی در سفر
تمیزترین ایرلاین‌های جهان را بشناسید
هواپیمایی عمان ایر

در ماه فوریه، عمان ایر اعلام کرد که مدیریت این شرکت وضعیت ویروس زیکا در آمریکای جنوبی را به‌دقت زیر نظر دارد و با انتشار مطالبی از سازمان بهداشت جهانی، تسهیلات اعاده بلیت و یا تغییر زمان برای زنان باردار که قصد سفر به آن را منطقه دارند، عرضه می‌کند. استفاده عمان ایر از محصولات ویروس-گارد گامی مهم برای شرکت در به حداقل رساندن تهدید زیکا و نیز کاهش دادن شانس انتشار ویروس‌ها و باکتری‌ها است. جاروهای ضدعفونی‌کننده آماده به مصرف ویروس-گارد تأثیر طولانی‌ مدت داشته و برای حذف جرم راهکاری آسان هستند.
این جاروها دارای بنزالکونیوم کلراید (Benzalkonium)، سدیم پریتیون (Sodium Pyrithion) و پلی‌کندانسه کننده‌ها Polycondensteas) ) و عاری از آلدهیدها (Aldehyde) و فنول‌ها (Phenol) هستند که دارای ترکیبی آشنا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است. تمامی محصولات ویروس-گارد سازگار با زیست‌بوم، مورد تأیید ایرباس و بوئینگ بوده و تأثیر ماندگار ضد میکروبی دارد. بنیان‌گذار ویروس-گارد گفت: تعداد عفونت‌های ایجادشده توسط میکروارگانیسم‌ها به‌شدت افزایش‌ یافته است. وی در ادامه تصریح کرد: ما با شرکای صنایع هوایی خود در جهت اجرایی کردن اقدامات و پروتکل‌های کنترل عفونت همکاری می‌کنیم. هدف ما کمک به پیشروان این صنعت در جهت مقابله سریع با تهدیدات برای تداوم ارائه خدمات ایمن به مشتریانشان است. ضدعفونی‌کننده‌های ویروس-گارد هم‌چنین به‌صورت اسپری‌های ۵۰۰ میلی‌لیتری، قوطی‌های ۵ لیتری و افشان موجود هستند.

ببینید چه چیزهای مرگباری باعث سقوط هواپیما می شود!
ببینید چه چیزهای مرگباری باعث سقوط هواپیما می شود!
کارهایی که نباید در هواپیما انجام داد!
کارهایی که نباید در هواپیما انجام داد!
گذشته سیاه و شوم پررفت و آمدترین فرودگاه ژاپن!
گذشته سیاه و شوم پررفت و آمدترین فرودگاه ژاپن!
خلبان خودکار چگونه کار می کند؟
خلبان خودکار چگونه کار می کند؟