اسرار خرید بلیط هواپیما با پایین ترین نرخ فقط در این ۵ مورد!

بلیط ارزان هواپیما

شاید تا حالا برایتان پیش آمده باشد که خواسته اید به جایی سفر کنید و خلیی هم سریع به مقصدتان برسید اما به خاطر گران بودن بلیط هواپیما یا از سفرتان به طور کلی صرف نظر کرده اید و یا با هزار زحمت خودتان را به آنجا رسانده اید. الی گشت ۵ روش هوشیارانه را به شما آموزش می دهد تا با بکارگیری آن ها بتوانید بلیط ارزان هواپیما تهیه کنید. البته که نه روش هایی که تکراری است و همه می دانند مثل مقایسه پروازها و… بلکه روش هایی که شاید کمتر کسی بداند، روش هایی که مثل راز هستند… دقت کنید که این روش ها قبلا بارها تست شده اند و امتحان خود را به خوبی پس داده اند!

بلیط ارزان هواپیما
  • عضو خبرنامه ی ایرلاین و یا آژانس مورد علاقه تان شوید

مطالب مرتبط:
انواع بلیط هواپیما
چگونه پول کمتری به بلیط هواپیما بدهیم؟

شاید فکر کنید که از میان صدها آژانس و ایرلاین مختلف، پیدا کردن موردی که بلیط لحظه آخری را به فروش برساند کار بسیار سختی است و درست هم هست. اما یک روش عالی وجود دارد  که کار را برایتان مثل آب خوردن می کند. پیشنهاد می کنیم در خبرنامه ی ایرلاین و یا آژانس مورد نظرتان عضو شوید تا از آفرهای آنها با خبر شوید.

  • همه ی تورهای لحظه آخری را امتحان کنید

دیوانه وار به نظر می رسد؟ ما اینطور فکر نمی کنیم. اگر فرد اهل سفری باشید و از آن دسته افرادی باشید که دوست دارید همه جا را ببینید، پس مقصد خیلی برایتان اهمیت ندارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم از بین آنها بهترین و ارزانترین را انتخاب کنید، یک روش هوشمندانه برای رزرو بلیط ارزان هواپیما!

تور لحظه آخری
  • بلیط هواپیما را از ۷ هفته قبل رزرو کنید

معمولا وقتی عبارت بلیط ارزان هواپیما به گوش می رسد، خیلی ها به یاد بلیط های لحظه آخری می افتند. بلیط های لحظه آخری آنهایی هستند که ایرلاین ها درلحظات آخر پرواز به دلیل پر نشدن همه ی صندلی ها تصمیم می گیرند تا صندلی ها را پر کنند و به همین دلیل هزینه ها را گاهی تا ۵۰ درصد و گاهی حتی بیشتر پایین می آورند. یک روش خوب دیگر این است که بلیط تان را از ۷ هفته قبل تر رزرو کنید، این روش به خوبی جواب می دهد.

زررو بلیط ارزان هواپیما
  • بلیط یکطرفه را به خاطرتان بسپارید

در اکثر مواقع افرادی که می خواهند به جایی سفر کنند، ترجیح می دهند تا بلیط هواپیمایشان را دوطرفه بخرند که در واقع به نوعی از نظر روانی آسایش خیال و استرس کمتر است. اما پیشنهاد می کنیم بلیط های یکطرفه را هم در نظر داشته باشد. خوبی ای که بلیط های یکطرفه دارند این است که در صورتی که به هر دلیلی نتوانید در موعد مقرر برگردید، ضرر نکرده اید و علاوه بر این، می توانید بگردید و از بین بلیط های موجود، ارزن ترین آن را انتخاب کنید.

بلیط یکطرفه هواپیما
  • اصل ۲۴ ساعت را عملی کنید

فرض کنید شما خرید بلیط هواپیما را انجام داده اید اما تصمیم می گیرید تا آن را کنسل کنید. در صورتیکه که کنسلیتان را از ۲۴ ساعت قبل تر انجام دهید، هزینه ی بلیط به شما برگردانده می شود. البته این موضوع در بعضی از ایرلاین ها صادق است و همه ی آن ها قانون ۲۴ ساعت را رعایت نمی کنند!

عجیب ترین سوانح هوایی که باور کردنشان سخت است!
عجیب ترین سوانح هوایی که باور کردنشان سخت است!
۴ اشتباه بزرگ در سفر
۴ اشتباه بزرگ در سفر
سرنوشت هواپیماهای ناوگان هوایی کشور از زبان مسئولان
سرنوشت هواپیماهای ناوگان هوایی کشور از زبان مسئولان
چرا در هنگام برخاستن هواپیما، نور کابین را کم می کنند؟
چرا در هنگام برخاستن هواپیما، نور کابین را کم می کنند؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code