بلیط هواپیما

در پروازهای طولانی چه لباسی بپوشیم؟

لباس مناسب پروازهای طولانی

تا حالا برای همه ی ما حداقل یک بار پیش آمده است که موقع پرواز، لباسی را بر تن داشته ایم، که مدتی بعد از بلند شدن هواپیما دعا کرده ایم که ای کاش زودتر هواپیما به زمین برسد تا بتوانیم در مقصد، لباس های راحت تری بر تن کنیم. این موضوع مخصوصا در پروازهای طولانی می تواند بسیار عذاب آور باشد و ناراحتی را در تمام طول پرواز برای شما به یادگار بگذارد که می دانیم اصلا حس خوب و خوشایندی نیست. چاره چیست؟ لباس مناسب پروازهای طولانی کدام ها هستند؟ قطعا اگر جواب این سوال را بدانید، دیگر نگرانی ای از این بابت در سفرتان نخواهید داشت. برای دانستن جواب، الی گشت را همراهی کنید.

لباس مناسب پروازهای طولانی

شلوار کتان راحت

مطالب مرتبط:
تنها راهی که می توانید در پروازهای طولانی دوام بیاورید!
با پرواز زدگی چگونه مقابله کنیم؟

یکی از بهترین گزینه های لباس که راحتی زیادی در هواپیما برای شما به ارمغان خواهد آورد، شلوارهای کتان است. این شلوارها به دلیل قابلیت کششی، راحت ترند و علاوه بر این، به دلیل جنسی که دارند، بدن در آنها دچار تعریق نمی شود. می توانید رنگ تیره ی آن را انتخاب کنید تا زمانی که روی صندلی هواپیما می نشینید، لکه ای روی آنها نیفتد و یا بتوانید راحت تر آن را پاک کنید. اگر هم که با این گزینه موافق نیستید، می توانید شلواری که خودتان دوست دارید را بپوشید، فقط اول مطمئن شوید که در آن می توانید راحت پاهایتان را جمع کنید…

شلوار کتان در پرواز

تیشرت های گشاد

برای انتخاب لباس بالا تنه، تیشرت و یا مانتوهایی که گشاد هستند، گزینه ی خوبی اند. هیچکس دوست ندارد ساعت ها در پرواز باشد در حالیکه در یک دست لباس تنگ گیر افتاده است! یادتان باشد که اولین مورد انتخاب لباس مناسب پروازهای طولانی راحتی شماست و ظاهر در درجه ی دوم قرار دارد. البته این به آن معنا نیست که اصلا به ظاهر توجه نکنید، اما فقط توجه به ظاهر بدون توجه به راحتی لباس، قطعا در پروازهای طولانی عذاب آور خواهد بود.

تیشرت در پرواز

سوییشرت های سبک برای فصل سرما

اگر دارید در فصل زمستان سفر می کنید، می توانید یک سوییشرت سبک را با خودتان به داخل هواپیما ببرید. لازم نیست از پالتوی پشم و پوست در هواپیما استفاده کنید! چون دمای محیط هواپیما حتی در فصل زمستان، مناسب است.

سوییشرت در پرواز

کفش های کتانی

یکی از مهم ترین آیتم های پوششی و لباس مناسب پروازهای طولانی استفاده از کفش مناسب است. پس بهتر است فکر استفاده از کفش های پاشنه دار و یا بندی را از خود دور کنید، کفش هایی که راحت از پا خارج می شوند و در مدت طولانی کمر درد را به شما منتقل نمی کنند مانند کفش های کتانی استاندارد، بهترین گزینه برای این نوع پروازها هستند.

کفش های کتانی در پرواز

بعد از لباس چه تجهیزاتی؟

حالا که در مورد لباس مناسب پروازهای طولانی صحبت کردیم و دانستید که چه چیزهایی برای این نوع پروازها مناسب تر است، بهتر است کمی هم از تجهیزاتی که می توانید همراه خودتان ببرید، بدانید. وسایلی وجود دارند که بردن آن ها به نوعی الزام است چون بودنشان باعث راحتی تان می شود. مثلا در پروازهای طولانی، همراه داشتن یک بالشتک گردنی اهمیت زیادی دارد، حتی اگر هواپیما آن را ارائه دهد، بهتر است بالشتک شخصی مربوط به خودتان را همراهتان ببرید.

یکی دیگر از وسایلی که در پروازهای طولانی بسیار به کارتان می آید و می تواند سفرتان را لذت بخش تر کند، هندزفری است به خصوص اگر علاقه به موزیک داشته باشید!

چطور یک فیل ۵ تنی را با هواپیما جابه جا می کنند؟
چطور یک فیل ۵ تنی را با هواپیما جابه جا می کنند؟
ایرلاین های آسیایی در صدر تازه ترین رنکینگ ایرلاین های جهان
ایرلاین های آسیایی در صدر تازه ترین رنکینگ ایرلاین های جهان
چطور از فرودگاه روتردام هلند به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه روتردام هلند به مرکز شهر برویم؟
معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه
معرفی فرودگاه نیس کوت دازور در فرانسه