بلیط هواپیما

قطر ایرویز غذای مسافران کلاس اکونومی را بهبود خواهد بخشید

غذاهای قطر ایرویز

شرکت هواپیمایی قطر که از سال ۱۹۹۳ راه اندازی شده، یکی از بهترین ایرلاین های سراسر دنیا محسوب می شود که همیشه برای مسافران ارزش خاصی قائل بوده است. قطر ایرویز به بیش از ۱۵۰ مقصد، پرواز مستقیم دارد و پایگاه اصلی آن در دوحه، پایتخت قطر است. غذاهای قطر ایرویز همیشه جزو بهترین غذاهای سرو شده در میان شرکت های هواپیمایی بوده است و به تازگی نیز این شرکت، می خواهد غذای مسافرانی که در کلاس اکونومی هستند را بیشتر و بهتر کند. الی گشت در ادامه به  شرح این خبر می پردازد؛ با ما همراه باشید.

قطر ایرویز

بهبود غذاهای کلاس اکونومی

مطالب مرتبط:
در فرودگاه دوحه قطر چه کار کنیم؟
اطلاعات پروازی کامل سفر به دوحه
ویدیویی تماشایی از شرکت هواپیمایی قطر

قطر ایرویز به تازگی مجموعه ای از اصلاحات را نسبت به منوی غذایی کلاس اکونومی انجام داده است. هدف این اصلاحات این بوده است که تجربه مسافرانی که با این هواپیمای برنده جایزه سفر می کنند بهتر شود. پیشرفت های جدیدی که روی غذاهای قطر ایرویز انجام شد، از تاریخ ۱ ژوئیه به صورت مرحله ای معرفی گشت که در تمام کلاس های اکونومی طبق آن غذاهای گرم سرو خواهند شد.

این غذاهای جدید، طراحی متفاوتی خواهند داشت، بزرگ تر و بیشتر خواهند بود و همچنین با بسته بندی های رنگی زیبایی تزیین می شوند. بخش های دیگری که در این اصلاحات انجام می گیرد، سرو غذاهای جدید و خوشمزه ایست که در پروازهایی با مدت زمان طولانی و متوسط، به مسافران کلاس اکونومی ارائه می شود تا آن ها تجربه متفاوت تری را از این شرکت هواپیمایی داشته باشند.

غذاهای قطر ایرویز

آشنایی کلی با هواپیمایی قطر

شرکت هواپیمایی قطر یا قطر ایرویز یکی از محبوب ترین ایرلاین های سراسر دنیاست که دفتر مرکزی آن در پایتخت قطر، دوحه قرار دارد. این هواپیمایی به بیش از ۱۵۰ مقصد دنیا پرواز داشته و از سال ۱۹۹۳ به عنوان شرکتی نیمه دولتی شروع به کار کرد. در ابتدا هواپیماهایی که توسط قطر ایرویز مورد استفاده قرار می گرفتند شامل دو عدد هواپیمای ایرباس S310 بودند و پس از یک سال دو هواپیمای بوئینگ نو و یک هواپیمای کارکرده نیز به مجموعه اش اضافه کرد.

با کوشش فراوانی که برای این ایرلاین انجام شد، این هواپیمایی توانست در سال ۲۰۰۴ طی قراردادی با ایرباس، ۸۰ هواپیمای جدید خریداری کند که همین موضوع هم باعث رشد روز افزون آن شد. این هواپیمایی بخش های گوناگونی دارد که می توان از جمله آن ها به فرودگاه بین المللی دوحه، پشتیبانی، محتوای رسانه ای، فروشگاه معاف از مالیات، بخشی به نام بخش تعطیلات و … اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه فرمایید:

«معرفی شرکت هواپیمایی قطر ایرویز»

شرکت هواپیمایی قطر

برخی از ویژگی های غذاهای قطر ایرویز

همه ایرلاین ها خط مشی خود را در رابطه با سرویس هایی که به مسافران ارائه می دهند دارا هستند. قطر ایرویز نیز از این قائده مستثنی نبوده و سعی دارد که طبق اصول خاصی غذاهای خود را ارائه دهد که برای همیشه مسافران را راضی نگه دارد. این شرکت هواپیمایی به طور کلی چند ویژگی را در تمام غذاهایی که در طول پرواز برای مسافران سرو می کند، دارا می باشد که عبارتند از:

غذاهای هواپیمایی قطر
  • لذت بخش: عصر جدید غذاهای هواپیمایی ویژگی های خاصی دارند که به نظر قطر ایرویز باید وسوسه کننده و لذت بخش باشند. غذاهای این شرکت هواپیمایی توسط بهترین سرآشپزهای سراسر جهان طبخ می شود که طعم بی نظیری خواهد داشت. منوی غذای آن به قدری شما را ترغیب می کند که می توانید هر آنچه که می خواهید را سفارش داده و از تجربه خود با پرواز این هواپیمایی نهایت لذت را ببرید. همه صندلی ها بخش جاداری برای صرف غذا دارند که باعث می شوند لذت بردن شما از صرف یک غذای وسوسه کننده در آسمان، دوچندان شود.
  • غذاهای تازه: در پروازهای قطر بدون شک از غذای خوشمزه ای که در بشقاب برای شما سرو شده است، لذت خواهید برد. غذاهای قطر ایرویز با تمرکز بر روی کیفیت و تازه بودن مواد مورد استفاده طبخ می شوند که اصل مهمی در صنعت هواپیمایی است. همچنین دسر و پیش غذاهای منحصر به فردی نیز توسط این ایرلاین برای مسافران سرو خواهد شد.
  • ترکیب کامل: نوشیدنی مورد علاقه خود را همراه غذا در پروازتان توسط قطر ایرویز سفارش خواهید دارد. آن ها گزینه های مختلفی قبل و بعد از غذای برای شما تهیه خواهند کرد. مثلا شما می توانید یک آبمیوه تازه، نوشابه، آبمیوه گاز دار و … انتخاب کنید. بعد از صرف غذاهای قطر ایرویز نیز از شما توسط یک فنجان چای یا قهوه بسیار خوشمزه پذیرایی خواهد شد.
شروع فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا با مرکزیت شیراز از دی ماه
شروع فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا با مرکزیت شیراز از دی ماه
معرفی فرودگاه بخارست
معرفی فرودگاه بخارست
معرفی راحت ترین هواپیماهای دنیا + تصویر
معرفی راحت ترین هواپیماهای دنیا + تصویر
پرواز، رویای دیرینه بشر از گذشته تا به امروز
پرواز، رویای دیرینه بشر از گذشته تا به امروز