خوشمزه ترین غذاهای فرست کلاس و بیزنس کلاس ایرلاین ها

بهترین غذای فرست کلاس و بیزنس کلاس

در این مطلب خوشمزه می خواهیم بهترین غذای شرکت های هواپیمایی در پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس را معرفی کنیم. پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس همیشه به دلیل امکانات و خدمات رفاهی ممتازی که دارند مشهور هستند و در این پروازها بهترین کیفیت خدمات به مسافران ارائه می شود. بحث کیترینگ و غذا یکی از مولفه های مهم در ارزیابی ایرلاین هاست و این کیفیت، به ویژه در پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس اهمیت بیشتری پیدا می کند. ایرلاین های معتبر سعی می کنند با بکارگیری سرآشپزهای مشهور و بین المللی کیفیت و تنوع غذاهای سرو شده را بالا ببرند و غذایی در حد یک رستوران لوکس و مجلل ۵ ستاره به مسافران خود ارائه کنند. با الی گشت همراه باشید تا خوشمزه ترین غذاهای فرست کلاس و بیزنس کلاس ایرلاین های مختلف را با همدیگر بررسی کنیم.

غذای فرست کلاس هواپیمایی آنا
  • پرواز بیزنس کلاس آنا- کورا یاکی (Koura-yaki)

مطالب مرتبط:
کدام ایرلاین ها بهترین غذا را سرو می کنند؟
طعم غذاهای خوشمزه در بهترین رستوران های دبی

اولین ایرلاینی که به شما معرفی می کنیم شرکت هواپیمایی آنا (ANA) است. این ایرلاین در حال حاضر پروازهای منطقه ای ژاپن را انجام می دهد و یکی از خوشمزه ترین غذاهای هواپیما را سرو می کند. کورا یاکی (Koura-yaki) در پروازهای بیزنس کلاس ارائه می شود و ترکیبی از گوشت خرچنگ و کره است که در لایه از تخم مرغ پیچیده می شود. در کنار این غذا برنج و سبزیجات سرخ شده سرو می شود. آشپزی ژاپن هنر ترکیب طعم های متفاوت و تبدیل آن به یک طعم بی نظیر و جدید است.

غذای هواپیمایی کاتای اسپسفیک
  • هواپیمایی کاتای پسیفیک- جوجه سوخاری چینی

هواپیمایی کاتای پسیفیک (Cathay Pacific) متعلق به هنگ کنگ نیز یکی از بهترین خدمات غذایی را به مسافران خود عرضه می کند. در این ایرلاین هر ماه یک سرآشپز مجرب چینی منویی ویژه برای پروازهای این شرکت هواپیمایی ارائه می کند. این منو بر حسب فصل یا سبک خاص سرآشپز می تواند متغیر باشد. یکی از غذاهای ویژه و محبوب در پروازهای پریمیوم کاتای پسیفیک، سینه مرغ سوخاری همراه با لوبیا سفید طعم دار شده، قارچ و لیموست.

غذای هواپیمایی هاوایین ایرلاینز
  • پرواز فرست کلاس هاوایین ایرلاینز: بیف کاره کاره

در پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس این ایرلاین اغلب با غذاهای خاص و جدید از مسافران پذیرایی می شود. یکی از بهترین و خوشمزه ترین غذاهای هاوایین ایرلاینز، غذای فیلیپینی بیف کاره کاره (Beef Kare Kare) است. این غذا از ترکیب گوشت گاو و سس گوجه فرنگی همراه با مارچوبه، سیب زمینی سرخ شده و هویج پخته شده تشکیل می شود.

غذای هواپیمایی جت بلو
  • هواپیمایی جت بلو: منوی رستوران مشهور ساکسون+پارول

مسافرانی که از پروازهای پریمیوم در مسیرهای بین قاره ای جت بلو استفاده می کنند می توانند از بین سه نوع غذای سرد و گرم یکی را به دلخواه خود انتخاب کنند. تمام غذاهای این کلاس پروازی توسط رستوران مشهور منهتنی ساکسون+پارول (Saxon + Parole) تهیه و سرو می شود.

غذای قطر ایرویز
  • پرواز بیزنس کلاس قطر ایرویز: ماهی تریاکی

قطر ایرویز هم همیشه جزو بهترین شرکت های هواپیمایی از نظر غذا و خدمات رفاهی بوده و توجه ویژه ای به بخش کیترینگ و سرو غذا دارد. نوبو، سرآشپز مشهور ژاپنی یکی از چهار سرآشپز بین المللی است که کار تهیه و طبخ غذاهای قطرایرویز را برعهده دارند. این سرآشپز غذاهای متنوع و مخصوص خود را در منوی بیزنس کلاسش ارائه می کند. غذای اصلی نوبو شامل ماهی دم زرد تریاکی و سس ترافل، سیب زمینی شیرین، گوجه گیلاسی کبابی و بامیه است که در حال حاضر محبوب ترین غذای منوی قطرایرویز به شمار می رود.

غذای ویرجین آتلانتیک
  • پرواز آپر کلاس ویرجین آتلانتیک: سالاد بیف تایلندی

لورین پاسکال، سرآشپز مشهور و مجرب انگلیسی است که یکی از پرفروش ترین کتاب های آشپزی را نیز نوشته است. این سرآشپز بین المللی به منظور ارائه غذاهای سالم و ساده و در عین حال خوشمزه به سرآشپز ویرجین آتلانتیک مشاوره می دهد. مسافران آپر کلاس می توانند از منوی غذای این ایرلاین، سالاد بیف تایلندی با دانه کاج سرخ شده و سس چیلی را سفارش بدهند. این غذا که اولین بار در پرواز جدید ۷۸۷ در سال ۲۰۱۴ ارائه شد محبوب ترین و پرطرفدارترین غذای این ایرلاین به شمار می رود.

غذای سنگاپور ایرلاینز
  • سنگاپور ایرلاینز: کیو کایسکی

پروازهای پریمیوم سنگاپور ایرلاینز منویی شامل انواع غذاهای شرقی و آسیایی به مسافران خود ارائه می کند. مسافرانی که بلیط هواپیمای سنگاپور ایرلاینز را خریداری می کنند می توانند از طریق برنامه «رزرو غذا» پیش از پرواز غذای خود را انتخاب کنند. یکی از خوشمزه ترین و پرطرفدارترین غذاهای این ایرلاین، غذایی ژاپنی به نام کیو کایسکی (Kyo Kaiseki) است. کیو کایسکی یکی از غذاهای سنتی ژاپن است، در این نوع غذا، مواد غذایی مختلف بدون آنکه با هم ترکیب شوند در ظرف های جداگانه سرو می شوند. در تمام غذاهای سنگاپور ایرلاینز به شدت به جزئیات و تزئین غذا توجه می شود.

غذای فرست کلاس ترکیش ایرلاینز
  • ترکیش ایرلاینز: سالاد سزار و میگوی سوخاری

تریکش ایرلاینز در سال های اخیر ثابت کرده که هرجا حرف از کیفیت و طعم غذای هواپیما باشد ترکیش ایرلاینز حضور پررنگی دارد. در این لیست ما نیز ترکیش ایرلاینز یکی از بهترین سرویس های کیترینگ را ارائه می کند. ترکیش ایرلاینز در پروازهای بین قاره ای خود سرویس «سرآشپز در هواپیما» را معرفی کرده است. در این سرویس سرآشپزان مجرب در حین پرواز با استفاده از مواد اولیه تازه و طبیعی غذا را طبخ می کنند. این سرویس در راستای نمایش مهمان نوازی و ارائه بهترین کیفیت به مسافران ترکیش ایرلاینز است. سالاد سزار با میگوی سوخاری و نان سیر یکی از سالم ترین و خوشمزه ترین غذا در پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس ترکیش ایرلاینز است.

غذای هواپیمایی امارات
  • پرواز فرست کلاس هواپیمایی امارات: کباب دنده گوشت بره

هواپیمایی امارت نیز همواره به خاطر خدمات و غذاهای ارائه شده در پروازهای فرست کلاسش مشهور است و با منویی مفصل و مجلل از مسافرانش پذیرایی می کند. گباب دنده گوشت بره که با ادویه های مختلف مزه دار شده، در کنار هویج و سبزیجات یکی از انتخاب خوشمزه در این نوع پرواز است. سرآشپزهای امارت که بارها برنده جایزه بهترین سرآشپز شده اند سعی می کنند غذاهایی سالم و در عین حال لذیذ را به مسافران ارائه کنند.

منبع: skyluxtravel.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد