بلیط هواپیما

طعم غذاهای خوشمزه در بهترین رستوران های دبی

دبی رستوران های متفاوتی دارد که بیشتر آن ها در داخل هتل ها هستند هر چند در بیرون هتل ها هم می توانید رستوران های خوب زیادی  پیدا کنید. در این شهر رستوران هایی هستند که در بعضی از روزهای هفته غذاهای خاص و ویژه سرو می کنند اگر در این روزها به این رستوران ها بروید با غذاهایی با طعم باورنکردنی روبرو می شوید. در دبی هوس هر غذای ملی ای از هر کشوری را که داشته باشید مطمئنا آن را از رستوران ها پیدا می کنید. می خواهیم رستوران هایی از دبی را معرفی کنیم که نه تنها غذاهای خوشمزه و دلچسبی دارند بلکه دکورهای جذاب و تماشایی و فضای گرم و صمیمی داخل آن ها می تواند تجربه غذایی خیلی خوبی را برای شما به وجود بیاورد، در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
با خوشمزه ترین غذاهای دبی آشنا شویم
رستوران های رویایی در دبی

رستوران پیرچیک (Pierchic)

اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید رستورن پیرچیک می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد چون در آن هم می توانید از طعم غذاهای خوشمزه لذت ببرید و هم دریا را از نزدیک لمس کنید. رستوران لوکسی است که بر روی اسکله قرار دارد و تا خود خلیج فارس هم پیشروی کرده است. این رستوران فضایی بسیار رمانتیک و دنج دارد و در آن می توانید چشم اندازی خیره کننده از مناظر بکر خلیج فارس داشته باشید. کیفیت غذاهای آن آنقدر خوب است که در سال ۲۰۱۰ برای بار دوم موفق شد عنوان بهترین رستوران غذاهای دریایی دبی را به دست بیاورد.

رستوران مارگواکس (MARGAUX)

سرآشپز این رستوران تجربه سال ها کار کردن در یکی ار معروف ترین هتل های دبی را دارد پس تعجب برانگیز نیست که طعم غذاهای آن به طور باورنکردنی ای خوشمزه باشد. رستوران در جزیره قدیمی سوق البهار قرار دارد و غذاها در آن با الهام از محصولات مدیترانه ای فرانسه درست می شوند. فضای غذاخوری این رستوران با سقف چوبی خود محیطی بسیار گرم و صمیمی شده است، فضایی هم وجود دارد که در انجا می توانید چشم اندازی از بزرگ ترین فواره موزیکال دنیا داشته باشید .

رستوران مارگواکس (MARGAUX)رستوران Eauzone

رستوران  Eauzone فضایی بسیار آرامش دهنده دارد در این رستوران فارغ از هیاهوی شهر در محیطی دل انگیز می نشینید و با غذایی خوشمزه روبرو می شوید. البته با تاریک شدن هوا کمی از آرامش این رستوران کم می شود چون غذاهای آن آنقدر خوب است که افراد زیادی این محل را برای خوردن شام خود انتخاب می کند. رستوارن در کنار استخر قرار دارد و برای رسیدن به آن باید از راهروی پیچاپیچ روی استخر عبور کنید، مناظر زیبای اطراف این استخر چشم انداز زیبایی را برای شما به وجود آورده است.

رستوران Eauzone

رستوران Majlis al bahar

این رستوران در ساحل جزیره خصوصی برج العرب قرار دارد. دکوراسیون آن بسیار ساده و سنتی است و در آن فقط سنگ و میز وجود دارد. به منوی آن که نگاه می کنید با لیستی از غذاهای مدیترانه ای و خاورمیانه ای روبرو می شوید، هر کدام از غذاها را که سفارش دهید در عرض چند دقیقه بر روی میز شما آماده است. طعم غذاها را که می چشید کیفیت و تازه بودن غذا کاملا از طعم آن مشخص است. می توانید در هنگام تاریک شدن هوا چشم اندازی رویایی از غروب آفتاب داشته باشید و حال و هوایی رمینتیک را تجربه کند.

معرفی هتل المها دیزرت ریزورت دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل المها دیزرت ریزورت دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل ۳ ستاره دریم پالاس در دبی
معرفی هتل ۳ ستاره دریم پالاس در دبی
در دبی اینطور ماجراجویی کنید
در دبی اینطور ماجراجویی کنید
بهترین مراکز خرید ابوظبی از نگاه گردشگران
بهترین مراکز خرید ابوظبی از نگاه گردشگران