بلیط هواپیما

معرفی بهترین هتل های زنجیره ای جهان+ تصویر

بهترین هتل های زنجیره ای جهان

کجا بمانیم؟ این اولین سوالی است که به ذهن همه ی افرادی که می خواهند به سفر بروند، می رسد. خیلی از ما ترجیح می دهیم تا در یکی از هتل های زنجیره ای دنیا اقامت کنیم و دلیل آن هم ساده و روشن است. اگر در هتل های زنجیره ای اقامت کنیم، نیازی نیست که برای مسائل ناخواسته و غیر منتظره نگران باشیم چون همه ی این هتل ها، استانداردها و کیفیت های مشابهی دارند. دوست دارید تا با تعدادی از بهترین هتل های زجیره ای جهان آشنا شوید؟ پیشنهاد می کنیم این فهرست از الی گشت را دنبال کنید:

  • گروه هتل های بین قاره ای (InterContinental Hotel Group)

از سال ۲۰۰۴ تا حالا، این هتل های زنجیره ای، بزرگترین هتل ها در دنیا بوده اند. گروه هتل های بین قاره ای در مجموع بیشتر از ۶۰۰ هزار اتاق دارند که در سرتاسر دنیا پراکنده شده اند.

گروه هتل های بین قاره ای
  • هتل های هیلتون (Hilton Hotels)

مطالب مرتبط:
هتل وستین پکن فایننشال استریت + تصویر
معرفی هتل لوکس رادیسون رویال مسکو+ تصاویر

این هتل ها که به عنوان چهارمین هتل های بزرگ دنیا امتیاز بندی شده اند، به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های دنیا و یکی از بهترین هتل های زنجیره ای جهان هم شناخته می شوند و اما یکی از دلایل بزرگی که باعث محبوبیت این هتل ها شده است، گرایشات خلاقانه ی آن است مثلا اولین آن، ابداع «سیستم رتبه بندی ستاره ای» بود و یا مجهز کردن هتل ها به اینترنت پر سرعت وای فای، از ابداعات این شرکت بود.

هتل های هیلتون
  • هتل زنجیره ای حیات (Global Hyatt)

این مجموعه هتل ها که بسیار هم مشهور هستند، یکی از ۱۰ هتل زنجیره ای بزگ دنیا محسوب می شوند. در سال ۲۰۰۷، این هتل ها، شعبه ی دیگری را به نام Hyatt Place ابداع کردند که فقط بر اساس نتایج نظر سنجی های گردشگران و مسافران هتل بود. هتل های زنجیره ای حیات نه تنها سرویس های انحصاری دارند بلکه در تلاشند تا از نظر دکوراسیون و دیزاین داخلی و خارجی ساختمان ها، بیشترین دقت خود را به کار بگیرند و سرآمد بقیه ی هتل ای زنجیره ای جهان شوند.

هتل زنجیره ای حیات
  • هتل های زنجیره ای کارلسون (Carlson)

هتل های زنجیره ای کارلسون در مجموع دارای ۱۵۰ هزار اتاق هستند که این تعداد در سال گذشته، ۲ درصد افزایش داشته است. این هتل ها ظاهرا قرار است پیاده سازی اهداف و برنامه های خود را در منطقه ی آسیا- اقیانوس آرام انجام دهند و جدیدا هم که منطقه ی هدف آنها تغییر کرده است و مرکز توجه آنها، توسعه ی هتل های Rezidor در اروپا است. این هتل بیشتر برای برآورده کردن نیازهای خاص مسافران طراحی شده است تا نیازهای کلی آنها و این به آن معناست که توجه به طرافت و ریزه کاری ها در این هتل ها بیشتر از بقیه ی هتل ها است. هتل های زنجیره ای کارلسون یکی از بهترین سرویس پروایدر های نیا هستند و از بهترین هتل های زنجیره ای جهان محسوب می شوند.

کارلسون
معرفی هتل ۵ ستاره ریزورت ریو در گوا
معرفی هتل ۵ ستاره ریزورت ریو در گوا
رتبه بندی جهانی هتل ها
رتبه بندی جهانی هتل ها
معرفی هتل رامادا آتاکوی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل رامادا آتاکوی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور | ۵ ستاره
معرفی هتل روزوود گئورجیا ونکوور | ۵ ستاره