alexaa

هتل وستین پکن فایننشال استریت + تصویر

هتل وستین پکن فایننشال استریت

شهر شلوغ پکن را مطمئنا می توان ستاره ی درخشان کشور چین دانست، شهری شلوغ و پر از آسمانخراش های گوناگون. پکن، شهر گردشگری پذیری است و به همین دلیل هتل های زیاد و متنوعی را در خود جای داده است، یکی از بهترین هتل های پکن، هتل وستین پکن فایننشال استریت است. همراه الی گشت باشید و از این هتل ۵ ستاره ی پکن بیشتر بدانید:

هتل وستین پکن فایننشال استریت
مطالب مرتبط:
هتل کرون پلازا فودان شانگهای+ تصویر
پکن گردی: کجا بمانیم، چه بخوریم

شهر توریستی و تاریخی پکن، هتل های زیادی را در خود جای داده است که هتل وستین پکن فایننشال استریت (Hotel Westin Beijing Financial Street)، یکی از تاپ ترین آنهاست. وستین پکن فایننشال استریت، هتلی ۵ ستاره است که تمام امکانات روز هتلداری را در خود جای داده است. از امکانات آن می توان به وای فای رایگان، باشگاه تناسب اندام، استخر شنا، چند رستوران از جمله رستوران چینی و رستوران ایتالیایی و پارکینگ رایگان اشاره کرد.

محوطه ی هتل وستین پکن فایننشال استریت

این هتل در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است و دارای ۴۸۳ اتاق است. اتاق های این هتل همگی به سیستم تهویه، تلویزیون صفحه تخت، چای ساز و قهوه ساز و لوازم بهداشتی حمام مجهزند. علاوه بر این در هر اتاق گاوصندوقی وجود دارد تا در صورت عدم تمایل به جابه جایی مدارک و اشیا مهم، بتوانید آنها را با خیال راحت در گاوصندوق اتاق بگذارید.

اتاق هتل وستین پکن فایننشال استریت

یکی از بزرگترین مزیت های اقامت در هتل وستین پکن فایننشال استریت دسترسی بسیار خوب آن است، این هتل از مکان های توریستی و دیدنی پکن مثل میدان تیان آنمن، قصر تابستانی، دیوار بزرگ و… فاصله ی کمی دارد.

این هتل در منطقه ی شیچنگ پکن قرار گرفته است و یک انتخاب اقامتی عالی برای افرادی است که به مناطق توریستی و تاریخی علاقه دارند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد