معرفی هتل نیکی پالاس سائوپائولو | ۳ ستاره

هتل نیکی پالاس سائوپائولو | Nikkey Palace Sao Paulo Hotel

این هتل که دارای ۹۷ اتاق در ۱۰ طبقه می باشد، ۱۵ دقیقه پیاده روی از Praça da Sé فاصله دارد و خیابان پلازا نیز با ۱۰ دقیقه رانندگی در دسترس است. رستوران هتل نیکی پالاس سائوپائولو همچنین غذاهای ژاپنی را در اختیار مهمانان قرار می دهد. این هتل ۶۰۰ متر از ایستگاه متروی Liberdade و ۱۰ کیلومتر از فرودگاه کنگنهاس/سائو پائولو فاصله دارد و همچنین پارک Ibirapuera در ۱۰ دقیقه رانندگی در دسترس است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به سفرهای شهرستان، موزه ها و مواد غذایی متنوع فرهنگی است. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل نیکی پالاس در سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل نیکی پالاس سائوپائولو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
ماجراجویی متفاوت در برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو

در این هتل ۴ ستاره خدمات و امکاناتی از جمله امکانات خشکشویی، اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات با مرکز کنفرانس و ۶ اتاق جلسه برای مهمانان فراهم شده است. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد، می توان به خدمات نگهبانی و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، اشاره کرد. می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از امکاناتی مثل دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان است که در مواقع ضروری بویژه زمانی که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه بدون هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. دارای مناطقی برای کشیدن سیگار و تلویزیون در بخش های عمومی هتل می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبا ن های ژاپنی، اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل 3 ستاره نیکی پالاس در سائوپائولو

امکانات تفریحی هتل نیکی پالاس سائوپائولو

این هتل دارای امکانات تفریحی و ورزشی چندانی نمی باشد اما دارای یک کافه است که با ارائه انواع نوشیدنی ها لحظات خوشی را به شما هدیه می دهد.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه ای هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو می شود.
رستوران نیکی Restaurante Nikkey: این رستوران متخصص در غذاهای ژاپنی است و غذا برای صبحانه، ناهار و شام سرو می گردد.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل 3 ستاره نیکی پالاس سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع و همچنین تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را ارائه می دهد بخشی از امکانات اتاق های این هتل است. اینترنت رایگان وای فای، خدمات نظافت روزانه ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق های هتل دارای تجهیزات هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به تلفن و یخچالی کوچک اشاره کرد. در صورتی که نیاز به وسیله یا خدمات دیگری داشتید دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 3 ستاره نیکی پالاس

انواع اتاق های هتل نیکی پالاس سائوپائولو

 • اتاق دابل استاندارد: ۱۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین استاندارد: ۱۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین دولوکس: ۲۰ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین لاکجری: ۲۲ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دابل دولوکس: ۱۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دابل لاکجری: ۲۲ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • سوییت مستر: ۴۰ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
هتل نیکی پالاس

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۵ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۳۸ دقیقه با مترو ۲۲ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • گوگل سائوپائولو : با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۲۲ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۴۴ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۸۰ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۱۲ دقیقه ای و مترو ۱۹ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو: ۹۰۰ متر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۷ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۸ تا ۱۲ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری سائوپائولو : فاصله ای حدود ۲ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۲۱ دقیقه و با تاکسی ۱۵ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۹ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۲۱ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۳۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس۵ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۵۷ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل نیکی پالاس سائوپائولو

موقعیت هتل نیکی پالاس سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۵۰۶-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، لیبردید – ۴۲۵ ،  گالوائو بوئنو

Galvão Bueno, 425 – Liberdade, São Paulo – SP, 01506-000, Brazil

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code