بلیط هواپیما

مواردی که هتل محل اقامتتان به شما نخواهد گفت (بخش اول)

نکاتی که هتل ها به شما نمی گویند

رجوع به میز رزرواسیون هتل و پر نمودن فرم‌ های مربوطه، هیچگاه آسان نیست، پس چرا گاهی اوقات می‌ خواهید که چنین لحظه مضطربی را در زمانیکه مقابل این سرویس قرار می ‌گیرید تا اطلاعات مربوطه را تکمیل کنید، تجریه نمایید؟ دلیل پر نمودن این گونه فرم ‌ها این است که ما اطمینان داریم، پرسنل هتل بیشتر از خود ما آگاه هستند که چه چیزهایی موجبات نارضایتی و آزارمان را فراهم می آورد. اکثر هتل‌ ها و پرسنل آنها خواستار اقامت خوبی برای شما هستند، اما این بدین معنی نیست که آنها به شما اجازه ورود به هر مکانی را بدهند؛ به طوری که به دقت نمایشگر کامپیوتری سیستم رزرواسیون را رصد کرده و کلیدهای پلاستیکی در‌ها را رمزدار می ‌کنند. با الی گشت همراه باشید تا در زیر به برخی از مواردی که هتل ‌تان به شما نخواهد گفت و یا شاید نمی‌خواهد که بدانید، اشاره می‌ کنیم.

مطالب مرتبط:
دروغ های احتمالی هتل ها به شما
چگونه در سفر هتل مناسب انتخاب کنیم؟
رزرو هتل

۱. اگر شما یک اتاق ارزان قیمت را رزرو کردید، اتاق ارزانی را بدست می ‌آورید

در حال حاضر که هتل ‌ها برخوردار از یک سیستم رزرواسیون خودکار هستند، فرد متصدی کاملا آگاه است که شما چه اتاقی را رزرو کرده‌ اید، چه مقدار هزینه نموده ‌اید و چه امکانات و تسهیلاتی به شما اختصاص یافته است و احتمالاً دستورالعمل هایی وجود دارد در مورد اینکه چه کارهایی زمانیکه اتاق ‌هایی با نرخ بسیار پایین رزرو شده‌ اند، باید انجام گیرد. بنابراین، چنانچه اتاقی با نازلترین قیمت بنام شما رزرو شده باشد، نباید از این اتاق، انتظار بهترین چشم انداز را داشته باشید.

۲٫ آنها آگاهند که کدام اتاق‌ ها، بهترین انتخاب هستند

هنگام تکمیل فرم ‌های اقامت، مسئول سیستم رزرو، اتاقی را برای شما انتخاب می ‌کند و این فرد کاملا آگاه است که آیا این اتاق، اتاق خوبی است یا خیر. پرسنل هتل از بزرگ یا کوچک بودن اتاق‌ ها و فاصله آنها تا آسانسور، روشنایی، چشم انداز خوب یا بد و پر سر و صدا بودن آنها کاملا آگاه هستند. با این حال، پرسنل هتل ممکن است درباره مسائلی مثل کنترل ‌های بدون باتری یا یک قهوه ساز خراب، اطلاعی نداشته باشند چراکه اغلب اوقات این مشکلات از سوی مهمانان قبلی هتل گزارش می شود. پس اگر چیز مشخص و معینی را می خواهید، می توانید مودبانه آن را درخواست کنید چراکه ممکن است سیستم رزرواسیون ابتدای امر بخوبی از این مشکل اطلاع داشته باشد.

۳٫ « نبود اتاق خالی» ممکن است صحت نداشته باشد

تنها مسئولین سیستم رزرواسیون از موجودی دقیق و بروز اتاق‌ های هتل آگاه هستند، چرا که آنها از آخرین اتاق ‌های لغو شده‌ هتل مطلع بوده و می ‌دانند که بعضی از اتاق ‌های خاص به هر دلیلی در فهرست اتاق‌ های قابل رزرو در سیستم رزرواسیون وجود ندارند. سیستم‌ های رزرواسیون متمرکز چه به صورت آنلاین و چه غیر آن، اغلب اطلاعات بروز شده‌ یکسانی ندارند. چنانچه هیچ روش رزرواسیونی درست کار نکند، رزرواسیون هتل اغلب اوقات با شماره‌ گیری و تماس مستقیم صورت می‌ گیرد.

۴٫ پرسنل هتل اغلب برای کار خود دستمزد کافی دریافت نمی ‌کنند

وقتی افسرده و خسته هستید و یا به چیزی نیاز دارید، بسیار مفید است بیاد داشته باشید که پرسنل هتل برای برخی از امور دستمزد کافی دریافت نمی‌ کنند و مدیران آنها همیشه در حال رصد مسئولیت ‌های آنان هستند و به این ترتیب، این پرسنل فقط تلاش می‌ کنند که با موفقیت شیفت کاری خود تحویل دهند. آنها سعی ندارند که برای شما مشکلی ایجاد گردد، اقامتتان از بین برود یا با شما همچون یک پادشاه رفتار کنند،  آنها فقط در حال انجام کار هستند.

تجربه ی روشنایی روز در شب های سفید روسیه!
تجربه ی روشنایی روز در شب های سفید روسیه!
شرایط زندگی در دبی چگونه است؟
شرایط زندگی در دبی چگونه است؟
نکاتی ضروری برای افراد دیابتی در سفر
نکاتی ضروری برای افراد دیابتی در سفر
فرهنگ آن هم از نوع ایتالیایی!
فرهنگ آن هم از نوع ایتالیایی!