بلیط هواپیما

نکات مهم برای پیدا کردن بلیط هواپیمای ارزان

پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان

سفر یکی از نیازهای مهم زندگی است، با سفر است که می توانید مدتی از کارهای روزمره فاصله بگیرید و روحیه و انرژی تازه ای پیدا کنید. برای کسانی که عاشق کشف مقصدهای جدید هستند سفر و مسافرت هیچ وقت متوقف نمی شود اما سفرهای وقت و بی وقت احتیاج به پول زیاد دارد و یکی از مهمترین کارهایی که می تواند به کم کردن هزینه هاتون کمک کند پیدا کردن بلیط های ارزان هواپیماست. یک  سری نکات برای پیدا کردن بلیط ارزان وجود دارد که الی گشت در این پست در مورد آن ها صحبت می کند، ما را همراهی کنید.

بلیط پرواز

بلیط هواپیما را زودتر رزرو کنید

مطالب مرتبط:
اگر دنبال ارزان سفر کردن هستید بخوانید
چگونه سفری ارزان و لذبخش داشته باشیم؟

یکی از بهترین راه های برای گیر آوردن بلیط های ارزان این است که برای سفر خود زودتر برنامه ریزی کنید و همان موقع بلیط رزرو کنید. همیشه ثابت شده که رزرو زودتر بلیط هواپیما تخفیف های خوبی را نصیب شما می کند.

برای رزرو بلیط از وبسایت های مقایسه ای استفاده کنید

مهم نیست چقدر برای رزرو بلیط عجله داشته باشید همیشه یادتان باشد که به چند وبسایت مختلف سر بزنید. وبسایت هایی مثل اسکای اسکنر، موموندو و کایاک لیستی از پروازهای مختلفی که به سمت مقصد شما می رود را به همراه قیمت های ایرلاین های مختلف برایتان آماده می کنند. برای پیدا کردن ارزان ترین پرواز در این وبسایت ها به جای انتخاب تاریخ مشخص، کل ماه را در نظر بگیرید تا از ارزان ترین پرواز مطلع شوید.

رزرو بلیط

در آخر هفته ها بلیط رزرو نکنید

برعکس عقیده بسیاری از مردم، رزرو بلیط در آخر هفته اصلا ایده خوبی نیست. اگر به دقت به قیمت ها توجه کنید متوجه می شوید که از دو روز مانده به آخر هفته ها قیمت ها زیادتر و از یک روز بعد تعطیلات قیمت ها کمتر می شود. بر اساس تحقیقات، اگر بخواهید در خارج از کشور بلیط رزرو کنید ارزان ترین روزهای هفته برای رزرو، چهارشنبه و پنجشنبه است.

از تخفیف ها استفاده کنید

بعضی وقت ها آژانس های مسافرتی برای بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ای می گذارند که اگر در کانال های آن شرکت عضو باشید می توانید زمان این تخفیف ها را بفهمید و از آن ها استفاده کنید.

هواپیما

از پرواز غیر مستقیم استفاده کنید

برای مسیرهای طولانی گاهی پرواز به سمت شهری دیگر و از آنجا به سمت مقصد رفتن ارزان تر از پرواز مستقیم به سمت مقصد می شود پس قبل از اینکه بلیط پرواز مستقیم را بخرید درباره مسیرهای جایگزین هم تحقیق کنید.

 از بلیط لحظه آخری استفاده کنید

اگر تاریخ سفر چندان برایتان اهمیتی نداشته باشد می توانید بلیط های لحظه آخری ارزان قیمتی برای سفر پیدا کنید. برای استفاده از پروازهای لحظه آخری به این نکته توجه کنید که بلیط را باید از جای معتبر بخرید.

منبع: indiatoday.intoday.in

معاهدات چند جانبه هوایی
معاهدات چند جانبه هوایی
آیا می توانم ماهی قرمزم را به داخل هواپیما ببرم؟
آیا می توانم ماهی قرمزم را به داخل هواپیما ببرم؟
معرفی پر رفت و آمدترین فرودگاه های آسیا
معرفی پر رفت و آمدترین فرودگاه های آسیا
گذشته سیاه و شوم پررفت و آمدترین فرودگاه ژاپن!
گذشته سیاه و شوم پررفت و آمدترین فرودگاه ژاپن!