بلیط هواپیما

چگونه سفری ارزان و لذبخش داشته باشیم؟

سفر ارزان

افرادی هستند که بسیار کم سفر می کنند و در نتیجه خیلی با رمز و رازهای یک سفر خوب آشنا نیستند و از سوی دیگر افرادی هستند که دقیقا نقطه مقابل دسته ی اول هستند. شما جز کدام دسته هستید؟ از هر کدام که باشید، همیشه استفاده از تجربیات دیگران در سفر هم ارزشمند است و هم باعث می شود تا بسیاری از اشتباه های رایج را انجام ندهید و به قولی، سفری ارزان، راحت و لذتبخش داشته باشید و واقعا چه کسی است که اینها را نخواهد؟ برای آشنایی با تعدای از اسرار سفر ارزان با الی گشت همراه باشید:

چطور می توان بلیط ارزان برای سفر پیدا کرد؟

یکی از مسائلی که همیشه ذهن مسافران را در خود درگیر می کند، هزینه های سفر است که گاهی آنقدر بالا می رود که ممکن است کمی از لذت سفر کم کند. این در حالی است که با کمی فکر می توان به راحتی از این مقدار کم کرد. یکی از این هزینه ها، بلیط هواپیما است و پیشنهاد ما این است که برای خرید بلیط، سری به سایت های شرکت های گردشگری بزنید چون بیشتر این آژانس ها، خدمات خیلی خوبی را در سایت خود برای مسافران در نظر گرفته اند. علاوه بر این می توانید از تور های لحظه آخری استفاده کنید که با قیمت بسیار کم و گاهی تا نصف قیمت اصلی، عرضه می شوند.

خرید بلیط ارزان

چطور بهترین صندلی هواپیما را پیدا کنیم؟

مطالب مرتبط:
برای سفرهای خارجی چه واکسن هایی باید بزنیم؟
چه چیزی افراد را ماجراجو می کند؟

ممکن است تا حالا برایتان پیش آمده باشد که در یک سفر هوایی، روی صندلی ای بوده اید و اصلا احساس خوب و خوشایندی نداشته اید. بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما قبل از خرید بلیط، توضیحاتی که درباره صندلی ها در سایت نوشته شده است را مطالعه کنید، معمولا در بخش توصیحات، اطلاعات کاملی از محل قرار گیری صندلی ها ارائه می شود چون همانطور که می دانید صندلی ها مختلفی در هواپیما وجود دارند مثلا کنار شیشه یا کنار راهرو که هر کدام ویژگی هایی دارند، بعضی را می توان بیشتر خم کرد و برای استراحت از انها استفاده کرد و مثلا صندلی ای را انتخاب کرد که مانیتور، روی بالشتک بالایی آن قرار گرفته است و بطور خلاصه، اطلاعات خیلی خوبی در این زمینه پیدا می کنید.

بهترین صندلی هواپیما

مناسب ترین روز خرید بلیط هواپیما چه روزی است؟

یکی دیگر از نکاتی که می تواند تا حد زیادی از هزینه های سفرتان صرفه جویی کند، انتخاب روز مناسب برای خرید بلیط هواپیما است. مثلا اگر ۲ روز مرخصی دارید تا به سفر بروید و قصد رفتن به تعطیلات خارج کشور دارید، سعی کنید در روز شنبه بلیط رفت و بلیط برگشتتان را برای روز سه شنبه تهیه کنید چون به دلیل تعطیل بودن روزهای شنبه و یکشنبه در کشورهای دیگر، قیمت بلیط ها مناسب تر است.

مناسب ترین روز خرید بلیط هواپیما

چطور یک خانه ی ارزان در سفر پیدا کنیم؟

اقامت در یک خانه ی لوکس و بزرگ در سفر، مطمئنا آرزوی همه ی مسافران است اما ممکن است خیلی ها نتوانند به آن برسند. سایت هایی در اینترنت وجود دارند که گاهی خانه ها و ویلاهای لوکس را با قیمت خیلی خوب و نسبتا ارزانی اجاره می دهند که می توانید از آن ها استفاده کنید البته باید از معتبر بودنشان مطمئن باشید. اگر هم بخواهید می توانید از طریق سایت کوچ سرفینگ کاملا رایگان در یک خانه ی کشور مقصد، اقامت کنید.

خانه ارزان در سفر

منبع: cntraveler.com

چرا سفر با تورهای مسافرتی مناسب شماست؟
چرا سفر با تورهای مسافرتی مناسب شماست؟
چطور از فرودگاه آلماتی قزاقستان به مرکز شهر برویم؟
چطور از فرودگاه آلماتی قزاقستان به مرکز شهر برویم؟
نکات ضروری که قبل از سفر به ازمیر باید بدانید
نکات ضروری که قبل از سفر به ازمیر باید بدانید
چه ماهی بهترین زمان سفر به فیلیپین است؟
چه ماهی بهترین زمان سفر به فیلیپین است؟