معرفی هتل ۳ ستاره آپولو در آتن

هتل آپولو آتن | Apollo Hotel Athens

برای اقامت در هتل آپولو آتن Apollo Hotel Athens می توانید به سایت الی گشت مراجعه کنید. این هتل ۳ ستاره در مرکز شهر آتن قرار گرفته است و تا ایستگاه مترو متاکسورجیو تنها ۱۰۰ متر فاصله دارد. در نتیجه با ۲ دقیقه پیاده روی به ایستگاه مترو می رسید. همچنین بنای تاریخی آکروپولیس در ۲ کیلومتری این اقامتگاه قرار گرفته است. در متن زیر خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های آتن را بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل آپولو آتن  را مرور کنیم.

هتل آپولو آتن Apollo Hotel Athens

خدمات رفاهی هتل آپولو آتن

مطالب مرتبط:
در آتن به کدام رستوران ها برویم؟
۱۵ جاذبه برتر آتن که هر گردشگری باید ببیند

سال ساخت هتل به ۱۹۸۰ بر می گردد و امکانات فراوانی را در اختیار شما مهمانان قرار می دهد. این هتل ۳ ستاره، دسترسی آسان به جاذبه های شهر را با ایستگاه مترویی که در نزدیکی خود دارد فراهم می نماید. همچنین میز پذیرش هتل، انبار چمدان، خدمات بلیط و گشت های درون شهری به همراه ورود و خروج سریع و بدون معطلی شما مهمانان به اتاق هایتان را فراهم می کند. برای امکانات اتوشویی باید درخواست دهید تا برایتان آورده شود.

اگر چه این هتل هیچ گونه پارکینگ یا خدمات شستشوی لباسی ندارد اما اینترنت وای فای رایگان را در همه اتاق ها و فضای عمومی ارائه می دهد. در صورت لزوم می توانید از خدمات فکس و فتوکپی رایگان استفاده کنید. اگر سیگار می کشید، فضای جداگانه ای برایتان در نظر گرفته شده است و تهویه مطبوع هوای تمام نقاط هتل را مناسب و سالم نگه می دارد. سوئیت عروس، اتاق خانوادگی و دیوارهای ضد صدا از دیگر امکانات هتل می باشد. ماشین برای کرایه در اختیارتان قرار داده می شود. در میز پذیرش صندوق امانات نیز وجود دارد.

ورود حیوانات به هتل ممنوع می باشد. کارکنان هتل به زبان های یونانی و انگلیسی صحبت می کنند. ورود به هتل آپولو آتن از ساعت ۱۲ ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۱:۳۰ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. برای افراد زیر ۱۷ سال باید یک فرد بزرگسال اتاق آن ها را تحویل بگیرد.

خدمات رفاهی هتل آپولو آتن

امکانات تفریحی هتل آپولو آتن

بر روی پشت بام هتل، تراس آفتابگیری طراحی شده است که نه تنها نمای بی نظیری از شهر آتن و آکروپولیس را به شما نمایش می دهد بلکه محلی برای صرف صبحانه نیز می باشد. می توانید از هتل دوچرخه کرایه کنید و اطراف را با دوچرخه بگردید.

رستوران هتل

صبحانه حاضری رایگانی به صورت بوفه آماده می باشد. این هتل ۲ رستوران دارد که تنها صبحانه سرو می کنند. همچنین می توانید برای صرف دیگر وعده های غذایی در اطراف هتل چرخی بزنید. خدمات پذیرایی در اتاق نیز، در ساعات محدودی انجام می پذیرد.

امکانات تفریحی هتل آپولو آتن- رستوران

امکانات اتاق های هتل

۵۲ اتاق هتل، اینترنت وای فای و کابلی رایگان به شما مهمانان پیشنهاد می دهند. تراسی رو به شهر، تلویزیون صفحه تخت با شبکه های جهانی، یخچال، خدمات اتاق، تخت نوزاد رایگان، میز مطالعه و تهویه مطبوع در اتاق ها قرار داده شده است. دیگر امکانات را نام می بریم:

 • گاوصندوق دیجیتالی
 • امکانات اتوکشی طبق درخواست
 • پرداه های ضخیم برای جلوگیری از ورود نورهای مزاحم

حمام شامل دوش، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان و سشوار است. کفپوش اتاق ها سرامیک شده است و فضایی برای افراد غیرسیگاری در نظر گرفته شده است. می توانید از خدمات بیدار کردن مهمانان استفاده کنید، همچنین ساعت رومیزی هم درون اتاق دیده می شود. تمام دیوارها ضد صدا می باشند. خدمات نظافت اتاق ها روزانه انجام می شود. برای رزرو اتاق در هتل آپولو آتن یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل آتن در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل آپولو آتن

انواع اتاق های هتل آپولو آتن

 • اتاق دبل: ۱۸ مترمربع متراژ، یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره به همراه نمایی رو به شهر دارد.
 • اتاق تریپل: سه تخت یک نفره، نمایی رو به شهر با متراژ ۲۰ مترمربع مساحت دارد.
 • اتاق سینگل: این اتاق نمایی رو به شهر و ۱۶ مترمربع مساحت دارد. یک تخت دو نفره درون اتاق گنجانده شده است و سیگار کشیدن در آن ممنوع است.
 • دوقلو استاندارد یا دبل: ۲۲ مترمربع مساحت دارد.
انواع اتاق های هتل آپولو آتن

فاصله تا جاذبه های معروف شهر آتن

به راحتی بسیاری از جاذبه های معروف شهر آتن را با کمی پیاده روی خواهید دید و نیازی به هزینه اضافه برای گرفتن تاکسی یا منتظر ماندن برای حمل و نقل عمومی نخواهید داشت. با ۵ دقیقه پیاده روی به تئاتر ملی یونان می رسید و موزه هنرهای اسلامی تنها ۱۰ دقیقه تا این هتل پیاده روی دارد. میدان اومونیا و ایستگاه متروی آن، موزه هنر کودکان یونانی و بسیاری از جاذبه های آتن را در نزدیکی خود پیدا می کنید.

 • موزه صنعتی گزی- تکنوپولی: ۱ کیلومتر است که با ماشین ۷ دقیقه راه خواهد بود. با ۱۸ دقیقه پیاده روی نیز، به این موزه دسترسی پیدا خواهید کرد.
 • ایستگاه متروی کرامیکوس: ۱ کیلومتر فاصله دارد و حدود ۱۶ دقیقه پیاده روی دارید تا به این ایستگاه مترو برسید.
 • ناحیه خرید ارمو: تنها ۱ کیلومتر دورتر بوده و حدود ۲۰ دقیقه پیاده روی دارید تا بتوانید به مرکز خرید برسید.
 • میدان موناستیراکی: ۱٫۱ کیلومتر فاصله است که پیاده حدود ۱۵ دقیقه تا این مکان ها راه خواهید داشت. با تاکسی ۷ دقیقه ای و با مترو ۱۱ دقیقه ای به این میدان می رسید.
 • موزه باستان شناسی آتن: تا شما تنها ۱۶ دقیقه پیاده روی یا ۹ دقیقه رانندگی دارد. چرا که در ۱٫۱ کیلومتری هتل قرار گرفته است.
Apollo Hotel- eligasht.com نمای تراس
 • خیابان ادریانو: ۱٫۴ کیلومتر فاصله داشته که با تاکسی ۱۵ دقیقه ای و با مترو ۱۲ دقیقه ای به این جاذبه ها می رسید. پیاده هم ۲۰ دقیقه راه خواهید داشت.
 • آکروپولیس: فاصله این مکان تا هتل ۶ کیلومتر بوده که با تاکسی ۱۴ دقیقه و پیاده هم، ۲۵ دقیقه طی این مسیر طول می کشد. مترو خط M2 هم ۱۷ دقیقه ای به این محل می رسد.
 • محله آنافیوتیکا: ۱٫۶ کیلومتر دورتر است که با ماشین ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید پیاده روی کنید، حدود نیم ساعت و با مترو ۱۳ دقیقه این مسیر، طول می کشد.
 • پارتنون: تنها ۱٫۶ کیلومتر فاصله داشته که حدود ۲۵ دقیقه پیاده روی دارید تا این بنای تاریخی برسید. با تاکسی ۱۵ دقیقه راه دارید.
 • ادیوم هرودوس آتیکوس: ۱٫۷ کیلومتر دورتر بوده که رسیدن به این مکان با پای پیاده، تنها ۲۵ دقیقه زمان می برد. تاکسی نیز ۱۵ دقیقه ای شما را در این مکان پیاده می کند.
 • فرودگاه الفتریوس ونیزلوس: ۶ کیلومتر فاصله دارد و با تاکسی ۳۵ دقیقه زمان می برد که به هتل برسید.
هتل آپولو آتن- جاذبه آتن

موقعیت هتل آپولو آتن

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

یونان، آتن ۱۰۴ ۳۶، آچیلئوس ۱۰

Achilleos 10, Athina 104 36, Greece

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد