معرفی هتل آیبیس ایرپورت آنکارا | ۳ ستاره

هتل آیبیس ایرپورت آنکارا | Ankara Ibis Airport Hotel

این هتل فقط ۲ کیلومتر از فرودگاه اسنوبا فاصله دارد، دارای یک رستوران است و مهمانان می توانند از میان وعده ها و نوشیدنی ها در کافه هتل آیبیس ایرپورت آنکارا Ankara Ibis Airport Hotel استفاده کنند. برخی اتاق های این هتل دارای منظره ای زیبا از شهر است. این اقامتگاه ۲۸٫۲ کیلومتر از مرکز شهر آنکارا، ۲۲ کیلومتر از موزه آنیت ‌کبیر آتاتورک و ۲۳ کیلومتر از خیابان تونالی هیلمی فاصله دارد. هر اتاق این هتل نیز یک تلویزیون صفحه تخت، تلفن و سیستم تهویه مطبوع دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل آیبیس ایرپورت آنکارا را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل آیبیس ایرپورت آنکارا

خدمات رفاهی هتل آیبیس ایرپورت آنکارا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به آنکارا
۱۵ مورد از بهترین جاذبه های گردشگری آنکارا
۹ غذای خوشمزه ترکی که در سفر به آنکارا باید امتحان کنید!

خدمات رفاهی در این هتل ۳ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۸۰ متر فضای کنفرانس و اتاق جلسات می باشد، بنابراین مسافرینی که به قصد برگزاری جلسات به آنکارا می روند می توانند از امکانات این هتل بهرمند شوند، علاوه بر این، دارای مرکز تجاری ۲۴ ساعته می باشد و برای کسانی که برای تجارت به این شهر می آیند امکاناتی از قبیل ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و فتوکپی در اختیار آنها قرار می گیرد.  امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی و همچنین استفاده از پارکینگ خیابانی و پارکینگ عمومی میسر است. پذیرش ۲۴ ساعته نیز از جمله خدمات ۲۴ ساعته این هتل به شمار می رود. راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید، پس در زمانی که فاصله بین خروج شما از هتل تا موعد پرواز دارید می توانید چمدان و وسایل همراه خود را در این انبار به امانت بگذارید.

قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. خدمات نگهبانی هتل همواره شرایط ایمنی این اقامتگاه را تامین می کند، صبحانه بدون هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. اینترنت به صورت وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و برای دسترسی به روزنامه و مطالعه آنها می بایست سری به لابی هتل بزنید، چراکه روزنامه های رایگان در این بخش در دسترس مهمانان قرار می گیرد. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و به خاطر داشته باشید که جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل آیبیس ایرپورت

امکانات تفریحی آیبیس ایرپورت آنکارا

در این هتل یک باغ زیبا وجود دارد که برای تفریح و گشت و گذار مکان مناسبی می باشد تا اقامت شما را در این اقامتگاه لذت بخش تر کند. همچنین کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان دلنشین بنوشند. علاوه برای این، این هتل نیز دارای یک رستوان می باشد.

هتل آیبیس ایرپورت در آنکارا

امکانات اتاق های هتل آیبیس ایرپورت آنکارا

در این هتل که دارای ۱۴۷ در ۷ طبقه می باشد، در همه اتاق های این اقامتگاه امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت به صورت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، کتری برقی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است . سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار در صورت درخواست و یخچال هم در تمام اتاق های هتل آنکارا موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 3 ستاره آیبیس ایرپورت

انواع اتاق های هتل آیبیس ایرپورت آنکارا

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۱۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و باغ نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۱۷ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و باغ نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
هتل 3 ستاره آیبیس ایرپورت آنکارا

فاصله هتل تا جاذبه های آنکارا

 • موزه مردم شناسی آنکارا: تقریبا ۲۰ کیلومتر تا شما فاصله دارد که تاکسی ۳۲ دقیقه ای شما را می رساند و با اتوبوس ۴۶ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان کارانفیل: ۲۲ کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۳۸ دقیقه ای و اگر بخواهید با اتوبوس سفر کنید، حدودا ۴۹ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.
 • پارک کرتولوس: ۲۱ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۳۳ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۵۲ دقیقه همین مسافت را با اتوبوس بروید.
 • خیابان کونور: این خیابان تا شما ۲۲ کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۳۳ دقیقه ای و با اتوبوس ۵۱ دقیقه ای طی می شود.
 • موزه آنیت ‌کبیرآتاتورک: ۲۲ کیلومتر است که تاکسی شما را ۲۹ دقیقه ای می رساند. این مقصد ایستگاه اتوبوس هم دارد که ۶۰ دقیقه زمان می برد.
 • موزه تمدن آناتولی: مسافت این موزه تا هتل شما حدودا ۱۹ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۲۸ دقیقه در راه خواهید بود. اتوبوس شما را ۵۱ دقیقه ای می رساند.
 • استادیوم کبسی: این ورزشگاه ۲۰ کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد. فاصله هتل تا اینجا را ۳۱ دقیقه ای طی می کند. با اتوبوس ۵۲ دقیقه ای می رسید.
 • قلعه آنکارا: ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۵۵ دقیقه و تاکسی، ۳۰ دقیقه می رساند.
 • خیابان تونالی هیلمی: این خیابان تا شما ۲۳ کیلو متر فاصله دارد که تاکسی شما را ۲۳ دقیقه ای می رساند. اگر بخواهید با اتوبوس بروید حدودا ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز فرهنگی آتاتورک: ۲۰ کیلومتر می باشد. با تاکسی ۲۸ دقیقه و با اتوبوس ۵۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • خیابان آرژانتین: ۲۴ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۴۲ دقیقه بعد به این خیابان برسید. با اتوبوس ۵۶ دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • فرودگاه اسنبوگا آنکارا: این فرودگاه تا هتل ۲ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۲۵ دقیقه و تاکسی، ۵ دقیقه می رساند.
هتل 3 ستاره آیبیس ایرپورت در آنکارا

موقعیت هتل آیبیس ایرپورت آنکارا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، اسنبوگا ۰۶۷۵۰، بالیخیسار ماه اوزل بلوار

Balikhisar Mah Ozal Bulvari, 06750 Esenboga, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code