معرفی هتل ۴ ستاره ان اچ سیتی نورد در دوسلدورف

هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد Hotel NH Düsseldorf City Nord

تنها ۱۰ دقیقه طول می کشد تا از ایستگاه قطار دوسلدورف به هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد Hotel NH Düsseldorf City Nord برسید. این هتل ۴ ستاره در محله دوسلتال واقع شده است و انتخاب خوبی برای مسافرانی است که علاقمند به دیدن بازار های کریسمس و گشت و گذار در شهر هستند. در متن زیر خصوصیاتی همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های دوسلدورف را به تفصیل بیان می کنیم. پس با ما در مجله الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد را مرور کنیم.

NH Dusseldorf City Nord- eligasht.com شب هتل

خدمات رفاهی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به آلمان
جلوه ای متفاوت از ساختمان های دیدنی آلمان

در سال ۲۰۰۳ بنای این هتل ساخته شده و گاراژی برای پارکینگ در طبقه پایین هتل در نظر گرفته شده است، به غیر از این دسترسی به پارکینگ در خیابان هم وجود دارد. ایستگاه شارژ ماشین های برقی از امکانات جدید و مدرن است و متأسفانه این اقامتگاه ترانسفر فرودگاهی را تقبل نمی کند.

باربر، آسانسور، نظافت روزانه اتاق ها، روزنامه رایگان در لابی، امکاناتی چون ویلچر برای مهمانان کم توان یا ناتوان برای راحتی و آسایش شما در نظر گرفته شده است. ورود به هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. روزهای یکشنبه می توانید تا ساعت ۱۷ اتاق خود را تحویل دهید و هیچ مبلغ اضافه ای از شما گرفته نمی شود.

خدمات رفاهی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

کارکنان هتل به زبان های ترکی، اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی صحبت می کنند. ازخدمات پذیرش می توان به انبار چمدان، تبدیل ارز و خدمات پذیرش شبانه روزی اشاره کرد. خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی با صرف مبلغی جداگانه به کمک شما می آید. اگر سفری کاری به این شهر دارید و می خواهید جلسات خود را در هتل برگزار کنید، یکی از ۲۲ اتاق کنفرانس را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه آن بدون هیچ دغدغه ای به کار خود بپردازید.

فضایی برای کشیدن سیگار در نظر گرفته شده و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و فضای عمومی، در دسترستان است.

خدمات رفاهی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد- اتاق کنفرانس

امکانات تفریحی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

مرکز تناسب اندام، جکوزی، سولاریوم و سونا شما را به خود جذب می کند. در مرکز تناسب اندام حسابی عرق بریزید یا در سونا استراحت کنید. در نزدیکی هتل می توانید زمین گلفی با مربی پیدا کنید و به بازی گلف بپردازید.

امکانات تفریحی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد- سونا

رستوران هتل:

 • رستوران ان اچ دوسلدورف نورد NH Düsseldorf Nord : هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد یک رستوران دارد که هر صبح، صبحانه ای با اغذیه کامل و هر روز  منتخبی از انواع غذاهای اسپانیایی و آلمانی را در رستورانی با طبقات چوبی تاریک و زیبا ارائه می دهد.
 • رستوران بیسترو_ کافه زیتون Bistro-Café Olive: این رستوران در کنار هتل قرار گرفته است و می توانید انواع قهوه ها را به همراه شیرینی های خوشمزه در آن امتحان کنید.
 • رستوران هندی راجاربار Indian restaurant Radjarbaar: با ۴ دقیقه پیاده روی به این هتل خواهید رسید که انواع غذاهای هندی را سرو می کند.
 • رستوران ایتالیایی تراتوریا زوچروTrattoria Zucchero Italian restaurant:  در ۵۰۰ کیلومتری هتل است که تنها با ۶ دقیقه پیاده روی می توانید در آن غذاهای ایتالیایی را امتحان کنید.
امکانات تفریحی هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد- رستوران

امکانات اتاق های هتل 

در کل ۳۳۰ اتاق هتل در ۵ طبقه پراکنده شده اند و امکاناتی از قبیل تخت خواب هایی برای افراد آلرژی دار، دیوارهایی ضد صدا، یخچالی کوچک با نوشیدنی های خنک، تهویه مطبوع، چای و قهوه ساز و بسیاری موارد دیگر می باشد. در حمام خصوصی اتاق ها،  سشوار، وسایل آرایشی –بهداشتی رایگان به همراه وان خواهید دید. خدمات اتاق در اختیارتان است و با یک تلفن هر موردی را که نیاز داشتید سفارش دهید.

حتی صبحانه خود را در اتاق میل کنید. تلویزیون، تلفن و اتو از وسایل برقی ثابت در اتاق ها هستند. اتاق های خانوادگی، جزو اتاق های مخصوص هستند. برای رزرو اتاق در هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل دوسلدورف در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

انواع اتاق های هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

 • اتاق استاندارد: ۲۰ مترمربع مساحت و نمایی رو به خیابان و یک تخت دو نفره کوئین دارد.
 • اتاق سوپریر دابل: ۲۰ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره به همراه وان در حمام دارد.
 • اتاق سوپریر دابل با تخت اضافه: ۲۰ مترمربع مساحت و یک تخت یک نفره به همراه یک تخت دو نفره کینگ دارد.
 • اتاق سوپریر دابل با تخت اضافه: ۲۰ مترمربع مساحت یک تخت یک نفره به همراه یک تخت دو نفره کینگ دارد.
انواع اتاق های هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

فاصله تا جاذبه های معروف شهر دوسلدورف

 • ایستگاه قطار دوسلدورف درندورف: ۲۲۰ متر است که پیاده حدود ۳ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. با تاکسی طی این مسیر کوتاه ۱ دقیقه طول می کشد.
 • ایستگاه قطار دوسلدورف زو: ۱٫۳ کیلومتر است که پیاده حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. با تاکسی طی کردن این مسیر کوتاه ۶ دقیقه طول می کشد.
 • قلعه جاگرهوف: ۲ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به این قلعه برسید. با تاکسی طی کردن این مسیر کوتاه ۶ دقیقه طول می کشد. اگر با اتوبوس شماره ۷۵۲ بروید، حدود ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
 • موزه گوته: ۲ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به این موزه برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۶ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس خط شماره ۷۵۲ یا ۷۵۴ و کمی پیاده روی ۱۲ دقیقه ای به مقصد می رسید.
 • سالن اپرای روبرت شومن: ۲٫۲ کیلومتر است که با ماشین ۷ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس خط ۷۵۲، ۷۵۴ و SB55 بروید، ۲۰ دقیقه ای به این سالن خواهید رسید. پیاده طی کردن این مسیر ۳۵ دقیقه طول می کشد.
 • هافگارتن: ۲٫۲ کیلومتر است که پیاده حدود ۴۰ دقیقه طول می کشد تا به این محل برسید. با تاکسی طی این مسیر کوتاه ۱۰ دقیقه طول می کشد.
NH Dusseldorf City Nord- ELigasht.com بیرون هتل
 • سالن کنسرت تونهال: ۲٫۵ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۷ دقیقه طول می کشد تا به این سالن کنسرت برسید. اگر سوار تراموای خط ۷۰۱ شوید، در مدت زمان ۲۰ دقیقه به این محل می رسید. با تاکسی طی این مسیر کوتاه ۱۰ دقیقه طول می کشد.
 • مجموعه هنر کا ۲۰ کا۲۱: ۲٫۷ کیلومتر است که پیاده حدود ۴۰ دقیقه طول می کشد تا به این مرکز برسید. با تاکسی، فقط ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود و اگر سوار تراموای خط ۷۰۱ شوید، در مدت زمان ۲۰ دقیقه به این محل می رسید.
 • دوسلدورف تون هال: ۳ کیلومتر است که با ۱۲ دقیقه رانندگی به این سالن می رسید. با حمل و نقل عمومی این زمان ۲۵ دقیقه طول می کشد.
 • کاخ بنراس: ۱۱ کیلومتر است که با ۳۵ دقیقه رانندگی به این سالن می رسید. با حمل و نقل عمومی این زمان ۴۵ دقیقه طول می کشد.
 • سیتی هاوس: ۱۷٫۶ کیلومتر است که با ۴۵ دقیقه رانندگی به این سالن می رسید.
 • فرودگاه دوسلدورف: ۴٫۸ کیلومتر است که با ماشین ۱۳ دقیقه راه خواهد بود.
 • فرودگاه اسن: ۱۹٫۳ کیلومتر است که با ماشین ۴۸ دقیقه راه خواهد بود.
هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد Hotel NH Düsseldorf City Nord - الی گشت

موقعیت هتل ان اچ دوسلدورف سیتی نورد

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

آلمان، دوسلدورف ۴۰۴۷۰، موناستراب ۲۳۰- ۲۳۸

Münsterstraße 230-238, 40470 Düsseldorf, Germany

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد