معرفی هتل اوریا این تفلیس | ۴ ستاره

هتل اوریا این تفلیس | Tbilisi Iveria Inn Hotel

این هتل ۴ ستاره ۵۰۰ متر از ایستگاه متروی وارکتیلی در تفلیس فاصله دارد و در نزدیکی وزارت امور داخلی گرجستان واقع شده است. هتل اوریا این تفلیس Tbilisi Iveria Inn Hotel دارای فضای آزاد و پارکینگ رایگان است و برنده جایزه بهترین اقامت در سال ۲۰۱۷ در این کشور است. مهمانان می توانند به ایستگاه میدان آزادی که در کنار خیابان روستاویلی واقع شده است، از طریق مترو دسترسی داشته باشند و همچنین این هتل در منطقه ای واقع شده است که رستوران ها و کافه های محلی بسیاری در نزدیکی آن وجود دارد. مرکز شهر قدیمی با ۱۰ دقیقه رانندگی از هتل دور است، ایستگاه قطار تفلیس با ۱۵ دقیقه و فرودگاه بین المللی تفلیس با ۱۰ دقیقه رانندگی در دسترس است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل اوریا این تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل اوریا این

خدمات رفاهی هتل اوریا این تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
تئاتر روستاولی تفلیس، مشهورترین سالن نمایش گرجستان!
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس

این هتل دارای امکاناتی از قبیل خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با دارا بودن مرکز کنفرانس و سالن جلسات و خدمات تور و بلیط را به مهمانان خود ارائه می دهد. ارائه صبحانه با هزینه اضافه، استفاده از پارکینگ به صورت رایگان و خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل به شمار می رود. همچنین سایر امکانات و خدمات شامل امکان استفاده از دستگاه فکس و فتوکپی با هزینه اضافه و خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های روسی، گرجستانی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی میسر نمی باشد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی نیز می باشد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به اینترنت وای فای که بدون هزینه در بخش های مختلف از جمله لابی، رستوران و سایر قسمت ها سرویس ارائه می دهد، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه و خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه نیز در دسترس است. مجهز به آسانسور و بالابر است و دارای دستگاه خودپرداز بانک، بخش هایی مخصوص برای کشیدن سیگار می باشد و تلویزیون در قسمت هاس مشترک هتل به چشم می خورد. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره اوریا این

امکانات تفریحی هتل اوریا این تفلیس

این هتل شامل امکانات تفریحی چندانی نمی باشد اما مهمانان این هتل می توانند از صبحانه بوفه ای هتل استفاده کنند، صبحانه هر روز صبح از ساعت ۷ تا ۱۰ ارائه می گردد. سرویس اتاق نیز در ساعت های محدود ارائه می گردد. این هتل همچنین دارای یک کافه است که مهمانانش می توانند نوشیدنی دلخواه خود را از این کافه درخواست دهند. اما این اقامتگاه در منطقه ای واقع شده است که بسیاری از رستوران ها در نزدیکی آن واقع شده اند.

هتل 4 ستاره اوریا این در تفلیس

امکانات اتاق های هتل اوریا این تفلیس

هتل دارای ۹۵ اتاق می باشد و همه اتاق هایش مجهز به دیوارهای ضد صدا، تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، اتو و میز اتو در صورت درخواست، میز مطالعه، قهوه و چای ساز، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، کتری برقی، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل اوریا این در تفلیس

انواع اتاق های هتل اوریا این تفلیس

 • اتاق تویین اکونومی: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل اکونومی: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد با چشم انداز باغ: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز باغ نیز می باشند.
 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل استاندارد با چشم انداز باغ: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز باغ نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس با چشم انداز باغ: این اتاق ها ۳۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و چشم انداز باغ نیز می باشند.
 • اتاق تریپل: این اتاق ها ۳۱ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان، تراس و چشم انداز شهر نیز می باشند.
هتل اوریا این تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۸ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۲۱ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتیبرای رسیدن به این ایستگاه ۳ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۲۵ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۵ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۲۰ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۳۵ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۳ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۱۱۵ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۳۲ دقیقه و تاکسی ۲۲ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس: ۷ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۲۵ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۱۲۰ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۳۴ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیسبرای رسیدن به این تالار، ۹ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۱۰۴ دقیقه، با تاکسی ۱۷ دقیقه و با اتوبوس ۲۶ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۳ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۱۶ دقیقه ای، با اتوبوس ۲۴ دقیقه ای و پیاده ۹۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیستا این جاذبه ۹ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۲۳ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۱۵ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۹۰ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۷ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۲۵ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۱۶ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۸۵ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت)هتل شما تقریبا ۵ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۳۱ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۷۰ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۲۳ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۳۵ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۳ کیلومتری این کوه را توسط تاکسی ۱۲ دقیقه ای طی خواهید کرد. اگر اتوبوس و قطار شهری را انتخاب کنید بعد از ۱۷ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۵ کیلومتر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۳۱ دقیقه و با مترو بعد از ۲۱ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که تقریبا ۱۳ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای جامع سامبا۲ متر از شما دورتر است که تاکسی ۲۲ دقیقه ای شما را می رساند. اگر با اتوبوس بروید بعد از ۳۳ دقیقه خواهید رسید.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۴ کیلومتر را باید طی کنید. با تاکسی ۱۶ دقیقه و با اتوبوس ۲۸ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۲۰ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۵ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۱۰ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۴۹ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
هتل 4 ستاره اوریا این تفلیس

موقعیت هتل اوریا این تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ۰۱۰۸، خیابان تسولوکیدزه ششم

Tsulukidze St. 6, 0108 Tbilisi City, Georgia

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد