معرفی هتل اکسلسیور سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل اکسلسیور سائوپائولو | excelsior sao Paulo Hotel

این هتل که دارای ۱۹۸ اتاق در ۲۳ طبقه می باشد، در سبک Art-deco در مرکز شهر سائو پائولو واقع شده و در آن از اتاقهای مدرن تشکیل شده است. هتل اکسلسیور سائوپائولو excelsior sao Paulo Hotel تنها چند بلوک از میدان ریپابلیکا فاصله دارد. رستوران هتل غذا برای صبحانه، ناهار و شام سرو می کند و مهمانان می توانند از نوشیدنی های مختلف در کافه لابی لذت ببرند. این هتل در فاصله چند دقیقه از ایستگاه متروی Praça da República و سائو بنتو و همچنین چندین تئاتر، رستورانها و کافه ها فاصله دارد. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل اکسلسیور سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل اکسلسیور سائوپائولو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو
معرفی بهترین جاذبه های گردشگری سائوپائولو

امکانات خشکشویی، اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات که با ۶ اتاق جلسه برای مهمانان فراهم شده است، بخش کوچکی از امکانات و خدمات این هتل ۴ ستاره می باشد. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد، می توان به خدمات نگهبانی و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، اشاره کرد. می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از امکاناتی مثل دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان نیز می باشد که در زمان های ضروری که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه بدون هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. دارای روزنامه های رایگان در لابی هتل می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره اکسلسیور سائوپائولو

امکانات تفریحی هتل اکسلسیور سائوپائولو

این هتل دارای امکانات تفریحی و ورزشی از جمله مرکز و تمکانات تناسب اندام می باشد و دارای یک کافه است که با ارائه انواع نوشیدنی ها لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه ای هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو می شود.
 رستوران اورو پرتو Ouro Preto: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل اکسلسیور

امکانات اتاق های هتل

اینترنت رایگان سیمی، تهویه مطبوع و همچنین تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را ارائه می دهد جزئی از امکانات اتاق های این هتل ۴ ستاره می باشد. خدمات نظافت روزانه به همراه سرویس حمام اتاق های هتل که دارای تجهیزات هستند بخش دیگری از خدمات این اتاق ها هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به تلفن و یخچالی کوچک اشاره کرد. در صورتی که نیاز به وسیله یا خدمات دیگری داشتید دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره اکسلسیور در سائوپائولو

انواع اتاق های هتل اکسلسیور سائوپائولو

 • اتاق دابل با تخت دابل: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دابل اکسکیوتیو: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تریپل: ۲۵ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
هتل اکسلسیور در سائوپائولو

هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۵ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۳۳ دقیقه با مترو ۲۰ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • گوگل سائوپائولو : با شما ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۲۶ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۳۱ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۹۴ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۶۰۰ متر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۴ دقیقه ای و مترو ۵ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو: ۱ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۱۰ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۱۴ تا ۱۷ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری سائوپائولو : فاصله ای حدود ۵ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۱۹ دقیقه و با تاکسی ۱۵ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۶ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۳۷ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۴۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس۸ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۴۴ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل 4 ستاره اکسلسیور

موقعیت هتل اکسلسیور سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۱۵۰۶-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، سنترو – ۷۷۰ ،  خیابان ایپرانگا

Av. Ipiranga, 770 – Centro, São Paulo – SP, 01040-000, Brazil

منبعbooking.com

جزایر فرناندو د نورونها را ببینید و میخکوب شوید!
جزایر فرناندو د نورونها را ببینید و میخکوب شوید!
معرفی هتل سانتا ترزا ریو | ۵ ستاره
معرفی هتل سانتا ترزا ریو | ۵ ستاره
اولیندا، شهری در برزیل که توسط پرتغالی ها ساخته شد!
اولیندا، شهری در برزیل که توسط پرتغالی ها ساخته شد!
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code