معرفی هتل ایبیس وارشاوا سنتروم | ۲ ستاره

هتل ایبیس وارشاوا سنتروم | ibis Warszawa Centrum

امروز می خواهیم تا هتل ایبیس وارشاوا سنتروم را که به عنوان یکی از هتل های گروه هتل های آکور (ibis Warszawa Centrum) هستند را در شهر ورشو، پایتخت کشور لهستان به شما معرفی نماییم. این هتل در مرکز شهر ورشو قرار گرفته است و فاصله ی بسیار کمی نیز با ایستگاه مرکزی ورشو دارد و این خود نویدبخش این است که این هتل دسترسی مناسبی را به سایر مکان ها به مسافران خویش می دهد. اگر عازم کشور لهستان هستید و بلیط پرواز به مقصد ورشو را دارید، برای این که نسبت به بودجه ی مورد نظرتان محل مناسبی را برای اقامت خود انتخاب نمایید، تا پایان این مطلب برای معرفی خصوصیات هتل ایبیس وارشاوا سنتروم را همچون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های ورشو را معرفی و بررسی نماییم.

هتل ایبیس وارشاوا سنتروم

خدمات رفاهی هتل ایبیس وارشاوا سنتروم

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به لهستان
راهنمای سفر به ورشو پایتخت لهستان
چطور از فرودگاه ورشو به مرکز شهر برویم؟

این هتل ۲ ستاره از ساعت ۹ صبح پذیرش مراجعان هتل را آغاز می کند و آخرین ساعت خروج و تحویل اتاق در آن ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت ورشو است. در این فرودگاه امکان چک این و رزرو آن لاین برای مسافران وجود دارد و اگر می خواهید برای اقامتتان در ورشو این هتل را انتخاب کنید، با دسترسی به وب سایت این هتل می توانید به صورت آن لاین اتاق رزرو نمایید. اگر دارای وسیله ی نقلیه هستید و یا قصد اجاره ی آن در زمان مدت اقامتتان در این هتل و ورشو را دارید باید بدانید که پارکینگ زیرزمینی این هتل روزانه گنجایش پذیرش روزانه ۶۰ ماشین را با پرداخت هزینه ی جداگانه در خود دارد.

تمامی اتاق های این هتل و محوطه ی لابی آن و بخش های عمومی آن مجهز به سیستم تهویه ی مطبوع هوا و همچنین تنظیم دمای سرد و گرم می باشد. اگر حیوان خانگی دارید، می توانید با پرداخت روزانه ۵ یورو آن را در هتل به همراه خود داشته باشید. در تمامی اتاق های این هتل و فضای عمومی آن تمامی مسافران به اینترنت پر سرعت رایگان دسترسی دارند.

در این هتل استعمال دخانیات اکیدا ممنوع می باشد. اگر شما در طول اقامتتان نیاز به دریافت کمک های ویژه داشتید، این هتل ویلچر، دستگاه های مخصوص و مجاز پزشکی را پذیرش می نماید و اتاق مخصوص و سرویس ویژه برای این افراد را در اختیار شما قرار می دهد.

خدمات رفاهی هتل ایبیس وارشاوا سنتروم

در هتل ایبیس وارشاوا سنتروم می توانید با پرداخت هزینه ای مشخص از خدمات شستشو و اتوکشی لباس های خود برخوردار شوید و به غیر از آن، این هتل اتاق مخصوص اتوکشی و دستگاه مخصوص شستشوی کفش ها را نیز دارد. پذیرش در این هتل به صورت ۲۴ ساعته صورت می گیرد. در این هتل سرویس های مخصوص برای صاحبین کسب و کار همچون دستگاه فکس، کافی نت و ۵ اتاق جلسه ی کوچک در نظر گرفته شده است.

در این هتل با این که پرسنل به زبان های انگلیسی و روسی صحبت می کنند ولی زبان اصلی آنان لهستانی است و از این رو توصیه می کنیم که چند اصطلاح زبان لهستانی را برای سفر به وروشو ارتباط گیری بهتر با پرسنل این هتل داشته باشید. در این هتل می توانید از خدماتی همچون باربری و حمل و بسته بندی بار بهره بروید.

همچنین در صورت درخواست هتل دراختیار شما گاو صندوق و یا صندوق امانات می گذارد. مسافرین و مراجعین این هتل می توانند هر صبح روزنامه ی صبح را داشته باشند. این هتل دارای ترانسفر ویژه است و می توانید در صورت نیاز این سرویس هتل استفاده نمایید. از جمله کسانی که بسیار دوست دارند تا در این هتل اقامت کنند، زوج ها اعتقاد داشته اند که این هتل دارای محیطی آرام و دنج است.

امکانات تفریحی

امکانات تفریحی هتل ایبیس  وارشاوا سنتروم

این هتل دارای یک سالن عمومی برای تلویزیون است که بدون محدودیت می توان در آن وقت گذراند. در این هتل می توانید از خدمات رستوران آن برای وعده ی ناهار و شام و همچنین از کافه ی این هتل برای صرف نوشیدنی های داغ استفاده نمایید و از محیط آن نیز لذت ببرید. همچنین برای صرف صبحانه می توانید به بوفه ی صبحانه ی این هتل مراجعه کنید.

انواع اتاق های هتل ایبیس وارشاوا سنتروم

امکانات اتاق های هتل

این هتل دارای ۱۸۹ اتاق است که دارای سیستم تهویه ای مناسب هستند و دمای آن ها پیوسته تنظیم می گردد. در هر اتاق یک تلویزیون ماهواره ای وجود دارد. دسترسی به اینترنت رایگان در تمامی اتاق های این هتل موجود و رایگان است. درتمامی اتاق های این هتل امکاناتی همچون: حمام اختصاصی، تلفن، سشوآر، رادیو و سرویس بهداشتی شخصی وجود دارد.

انواع اتاق های هتل ایبیس  وارشاوا سنتروم

 • اتاق دابل روم (Double Room): اتاق دابل روم در واقع اتاق با تخت دو نفره است. مساخت این اتاق ها ۱۵ متر است. تخت های این اتاق ها به تازگی عوض شده است و بسیار راحت است.
 • اتاق توئین روم (Twin Room): اتاق های توئین روم نیز در واقع اتاق های دو تخته هستند. مساخت این اتاق ها ۱۵ متر است. تخت های این اتاق ها هم به تازگی عوض شده است و از طراحی بسیار راحتی برخوردار است.
امکانات اتاق های هتل

فاصله ی هتل تا جاذبه های معروف شهر ورشو

 • شهر قدیم ورشو: فاصله ی هتل تا شهر قدیم ورشو برابر است با ۳٫۱ کیلومتر. با ماشین ۱۲ دقیقه و پیاده ۳۴ دقیقه برای رسیدن به این شهر زمان لازم دارید.
 • پارک لازینکی: فاصله ی هتل تا پارک لازینکی برابر است با ۵٫۱ کیلومتر. با ماشین ۱۶ دقیقه برای رسیدن به این پارک زمان لازم دارید.
 • کاخ سلطنتی: فاصله ی هتل تا کاخ سلطنتی برابر است با ۳٫۱ کیلومتر. با ماشین ۱۳ دقیقه و پیاده ۳۴ دقیقه برای رسیدن به این کاخ زمان لازم دارید.
 • کلیسای سنت آنه: فاصله ی هتل تا کلیسا برابر است با ۳ کیلومتر. با ماشین ۱۲ دقیقه و پیاده ۳۳ دقیقه برای رسیدن به این کلیسا زمان لازم دارید.
 • موزه قیام: فاصله ی هتل تا موزه قیام ورشو برابر است با ۱ کیلومتر. با ماشین ۵ دقیقه و پیاده ۱۲ دقیقه برای رسیدن به این موزه زمان لازم دارید.
 • پارک ساسکی: فاصله ی هتل تا پارک ساسکی برابر است با ۲٫۴ کیلومتر. با ماشین ۸ دقیقه و پیاده ۱۹ دقیقه برای رسیدن به این پارک زمان لازم دارید.
 • کاخ علم و فرهنگ: فاصله ی هتل تا کاخ علم و فرهنگ ورشو برابر است با ۲٫۲ کیلومتر. با ماشین ۱۰ دقیقه و پیاده ۲۷ دقیقه برای رسیدن به این کاخ زمان لازم دارید.
 • کاخ ریاست جمهوری: فاصله ی هتل تا کاخ ریاست جموری برابر است با ۲٫۳ کیلومتر. با ماشین تنها ۱۲ دقیقه و پیاده ۳۴ دقیقه برای رسیدن به این کاخ زمان لازم دارید.
 • راه آهن مرکزی ورشو: فاصله ی هتل تا کاخ ریاست جمهوری برابر است با ۱٫۷ کیلومتر. با ماشین ۹ دقیقه و پیاده ۳۰ دقیقه برای رسیدن به این کاخ زمان لازم دارید.
 • فرودگاه بین المللی شوپن ورشو: فاصله ی هتل تا فرودگاه شوپ ورشو بابر است با ۸٫۱ کیلومتر. با ماشین تنها ۲۲ دقیقه برای رسیدن به این فرودگاه زمان لازم دارید.
خدمات

موقعیت هتل ایبیس  وارشاوا سنتروم

می توانید موقعیت مکانی هتل ایبیس  وارشاوا سنتروم را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

لهستان، ورشو ۸۷۶-۰۰، خیابان آلِجا سولیدارنوسکی ۱۶۵

aleja “Solidarności” 165, 00-876 Warszawa, Poland

منبع: booking.com

۱۰ نکته مهم برای سفر به لهستان
معرفی هتل ۳ ستاره پتروس در کراکوف
معرفی هتل ۴ ستاره هیلتون در ورشو
معرفی فرودگاه بین المللی کراکوف

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code