معرفی هتل ۴ ستاره ایزان اونیو لوئیس در بروکسل

هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل |  Hotel Izán Avenue Louise

این هتل دوستدار خانواده در سال ۲۰۰۴، در ۲ کیلومتری دادگاه بروکسل و کلیسای سبلون، بانوی مقدس ما ساخته شد. هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل Hotel Izán Avenue Louise در نزدیکی مرکز شهر بروکسل واقع شده و مرکز خرید اونیو لوئیس تنها چند متر از آن فاصله دارد. در متن زیر با مجله الی گشت همراه باشید تا خدمات و امکانات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله این هتل به یاد ماندنی را تا دیدنی های بروکسل به تفصیل شرح دهیم.

هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل Hotel Izán Avenue Louise

خدمات رفاهی هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل  

مطالب مرتبط:
در این ویدیو همه جاذبه های بروکسل را ببینید!
۱۲ جاذبه بروکسل، پایتخت هیجان انگیز بلژیک

در فضای عمومی می توان اینترنت وای فای رایگان را یافت، اما تنها در بعضی از اتاق ها، اینترنت وای فای است. دیگر اتاق ها با اینترنت سیمی یا کابلی مجهز شده اند. فضای کنفرانسی به متراژ ۵۵ متر مربع با یک اتاق ملاقات برای مهمانانی که به دنبال کسب و کار هستند، مهیا خواهد بود. فکس و فتوکپی در این فضاها رایگان می باشد. تمام خدمات شستشوی لباس و اتوکشی نیاز به پرداخت جداگانه داشته و ورود حیوانات به هتل ممنوع می باشد. در میز پذیرش شبانه روزی، انبار چمدانی نیز قرار دارد که رفاه بیشتری را فراهم می آورد.

هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل- میز پذیرش

پارکینگی خصوصی با هزینه اضافه و فضایی برای افراد غیر سیگاری در نظر گرفته شده است ولی خبری از ترانسفر فرودگاهی نیست. پذیرش هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل، تنها در ساعات مشخصی انجام گرفته، یعنی از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به ۶ زبان عربی، انگلیسی، هلندی، فرانسوی، پرتغالی و اسپانیایی صحبت می کنند. از دیگر خدمات این هتل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آسانسور
 • چای و قهوه در فضای لابی
 • تراس
 • روزنامه رایگان در لابی
 • تبدیل ارز
هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل- فضای لابی

امکانات تفریحی هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل  

استخر رو باز هتل فصلی بوده، یعنی تنها در زمان هایی که آب و هوا مساعد و خوب باشد، می توان در آن شنا کرد. تراس هتل با میز و صندلی و شمع، محیط بسیار آرامش بخشی را برای نشستن بوجود آورده، که می توانید قهوه نیمروزی خود را در این محل بنوشید.

رستوران هتل

بوفه صبحانه هر روز صبح تهیه می شود و خدمات پذیرایی در اتاق تنها در ساعات مشخصی ارائه می شود. این هتل کافه و رستورانی دارد که در کنار کتابخانه غذاهای سبک را ارائه می دهد. مطمئن باشید که در اطراف هتل، رستوران ها و کافه های متعددی را پیدا خواهید کرد.

هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل- تراس هتل

امکانات اتاق های هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل  

اتاق های خانوادگی هتل دیوارهای ضد صدا، تخت اضافه، اینترنت وای فای و امکانات شستشوی لباس رایگان دارند. در تمام طبقات این هتل، حدود ۸۰ اتاق برای شما مهمانان در نظر گرفته شده است که امکانات رفاهی متنوع و خوبی را دارند. در تمام اتاق ها، سشوار، تلفن، تخت اضافه، تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات و حمام خصوصی تعبیه شده است. نظافت اتاق ها بعد از هر اقامت انجام می شود و ترکیبی از دوش و وان و وسایل آرایشی -بهداشتی رایگان نیز در اتاق ها موجود است.

برای رزرو اتاق در هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل، یا دیدن عکس های بیشتر، به قسمت رزرو هتل بروکسل در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل

انواع اتاق های هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل  

 • اتاق دابل یا دوقلو: ۲۲ مترمربع مساحت، دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره دارد. در حمام این اتاق دوش و وان قرار داده شده است.
 • اتاق سینگل: ۱۵ مترمربع مساحت و یک تخت دو نفره داشته و نیز در حمام این اتاق دوش و وان قرار داده شده است.
 • اتاق اکسکیوتیو دابل: ۳۵ مترمربع مساحت و دوش و وان در حمام دارد. در این اتاق، یک تخت دو نفره کینگ قرار داده شده است.
 • اتاق سوپریر و استاندارد برای افراد غیر سیگاری می باشد.
انواع اتاق های هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل

فاصله تا جاذبه های معروف شهر بروکسل

 • مترو لوئیس: ۶۵۰ متر است که با ۴ دقیقه پیاده روی به آن خواهید رسید. تاکسی ۴ دقیقه ای شما را به این محل می رساند.
 • خیابان لوئیس: ۷۰۰ متر است که با ۹ دقیقه پیاده روی و ۴ دقیقه رانندگی، به این محل می رسید.
 • موزه هورتا و موزه هنرهای فانتزی: ۷۵۰ متر فاصله دارد. با ۴ دقیقه رانندگی یا ۱۲ دقیقه پیاده روی، به این موزه ها می رسید.
 • ایستگاه متروی هورتا: ۸۵۰ متر فاصله دارد. با ۵ دقیقه رانندگی یا ۱۲ دقیقه پیاده روی، به این ایستگاه می رسید.
 • محله و بازار متونگ: ۱۴ دقیقه پیاده روی تا این بازار سبزیحات و محصولات محلی دارید.
 • گالری دای ترن، کاخ عدالت و ایستگاه مترو پورت دو نمور: ۸۵۰ متر تا هتل، فاصله دارند. با ۳ دقیقه رانندگی یا ۱۳ دقیقه پیاده روی به این مکان ها خواهید رسید.
اتاق هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل
 • کاخ اگمونت: ۹۰۰ متر است. می توانید تا ایستگاه متروی استفانی پیاده رفته و سپس سوار متروی خط ۹۲ یا ۹۳ شوید، که در اینصورت ۱۱ دقیقه ای به کاخ می رسید. با ۱۸ دقیقه پیاده روی یا ۵ دقیقه رانندگی به این کاخ خواهید رسید.
 • موزه ماگریت: ۱٫۳ کیلومتر است که با تاکسی ۶ دقیقه و با اتوبوس، ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود. برای اتوبوس باید به ایستگاه فیدر بروید و سوار خط ۹۲ یا ۹۳ بشوید. پیاده تنها ۲۲ دقیقه راه خواهید داشت.
 • موزه فیلم: ۱٫۵ کیلومتر است که با ۶ دقیقه رانندگی به این موزه می رسید. ۶ دقیقه پیاده روی و سوار مترو خط ۹۲ شدن، شما را در مدت ۱۵ دقیقه به این موزه می رساند.
 • ایستگاه مرکزی بروکسل: ۱٫۷ کیلومتر است. با ۱۰ دقیقه رانندگی یا نیم ساعت پیاده روی به این ایستگاه می رسید.
هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل- مرکز کنفرانس
 • سالن شهر بروکسل، کاخ گرند و خانه پادشاه: ۱٫۹ کیلومتر فاصله تا هتل دارند. با ۸ دقیقه رانندگی یا نیم ساعت پیاده روی به این بناهای تاریخی خواهید رسید. در کل دو خط متروی ۹۲ یا ۹۳ شما را از این هتل در مدت ۲۳ دقیقه به مرکز شهر و جایی که این بناهای زیبا قرار گرفته اند، می رساند.
 • بازار گرند: ۲٫۱ کیلومتر تا هتل فاصله داشته و با ۸ دقیقه رانندگی یا نیم ساعت پیاده روی به آن خواهید رسید. اگر با مترو بروید باید دو خط عوض کرده و کمی پیاده روی کنید. در این صورت ۲۳ دقیقه ای به این بازار خواهید رسید.
 • فرودگاه بروکسل: ۱۱ کیلومتر است که با ماشین، ۲۰ دقیقه طی این مسیر طول می کشد.
 • فرودگاه بین المللی آنتورپ: ۴۰ کیلومتر است که با ماشین، تقریباً یک ساعت طی این مسیر طول می کشد.
Izan Avenue Louise- eligasht .com نمای ورودی هتل

موقعیت هتل ایزان اونیو لوئیس بروکسل  

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

بلژیک، ۱۰۰۰ بروکسل، خیابان بلانچه ۴

Rue Blanche 4, 1000 Bruxelles, Belgium

منبع: booking.com

معرفی کامل موزه سلطنتی علوم طبیعی بلژیک
راهنمای سفر به بروکسل
چطور از فرودگاه بروکسل به مرکز شهر برویم؟
در این ویدیو همه جاذبه های بروکسل را ببینید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code