معرفی هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو | ۴ ستاره

هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو | Blue Tree Morumbi sao Paulo Hotel

این هتل که دارای ۳۹۴ اتاق در ۲۶ طبقه می باشد، در بروکلین نوو واقع شده است و در فاصله ۱۵ دقیقه ای از بازار خرید است و کنسولگری کانادا نیز در فاصله ۲ کیلومتری هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو قرار دارد. در مقابل فروشگاه مورمبی واقع شده است، ایستگاه موروبی سائو پائولو ۱۰ دقیقه و ایستگاه سائوپائولو گرانا جولیتا ۲۵ دقیقه پیاده روی با هتل فاصله دارد. رستوران هتل غذاهای مختلفی را ارائه می دهد که شامل غذاهای سبک و معمولی از مناطق مختلف می باشد. این هتل انتخاب خوبی برای مسافران علاقه مند به غذاهای لذیذ، رستوران ها و کافه ها است. در ادامه همراه الی گشت ویژگی های این هتل را نظیر خصوصیات رفاهی، تفریحی، اتاق ها و فاصله آن با جاذبه های مختلف شهر سائوپائولو بیان می کنیم.

هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو

خدمات رفاهی هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو

مطالب مرتبط:
غذاهای خیابانی سائوپائولو
جاذبه های گردشگری برزیل، شهر سائوپائولو
راهنمای سفر به سائو پائولو در برزیل

امکانات رفاهی این هتل شامل امکانات خشکشویی، اینترنت وای فای رایگان در تمام بخش های هتل و مناطق عمومی هتل و امکانات برگزاری جلسات که با ۱۰ اتاق جلسه و ۱۱۰۳ متر مربع فضای کنفرانس برای مهمانان فراهم شده است، می باشد. از دیگر خدماتی که هتل ارائه می دهد، می توان به خدمات نگهبانی، خدمات حمل و نقل رایگان در منطقه و خدمات میز پذیرش که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد، اشاره کرد. می توانید زمانی که در این هتل اقامت دارید از امکاناتی مثل دستگاه فکس و فتوکپی استفاده کنید. پذیرش هتل نیز در تمام ۲۴ ساعت روز خدمات ارائه می دهد و دارای انبار چمدان نیز می باشد که در زمان های ضروری که باید اتاق را تحویل دهید می توانید چمدان خود را به امانت بگذارید. در این هتل صبحانه بدون هزینه اضافی ارائه می گردد و پارکینگ با هزینه اضافی در دسترس است. دارای خدمات عروسی، مناطقی از هتل برای کشیدن سیگار و روزنامه های رایگان در لابی هتل می باشد. شما می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ وارد هتل شوید و در نظر داشته باشید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ نیز می بایست اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغالی، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

هتل بلو تری مرومبی

امکانات تفریحی هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو

این هتل ۴ ستاره دارای امکانات تفریحی از قبیل استخر روباز، استخر سرپوشیده، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، سولاریوم، مرکز تناسب اندام و سونا می باشد و دارای یک کافه است که با ارائه انواع نوشیدنی ها لحظات خوشی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

رستوران هتل

صبحانه بوفه ای در هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰ سرو می شود.
رستوران نوا اسپاکو جونی Noah Espaco Jonnie: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل بلو تری مرومبی در سائوپائولو

امکانات اتاق های هتل

اتاق های ضد صدا، اینترنت رایگان بی سیم، تهویه مطبوع و همچنین تلویزیون ال سی دی است که کانال های جهانی را پوشش می دهد تنها جزئی از امکانات اتاق های این هتل می باشد. خدمات نظافت روزانه به همراه سرویس حمام اتاق های هتل که دارای تجهیزات هستند بخش دیگری از خدمات این اتاق ها هستند. از سایر امکانات اتاق ها می توان به تلفن، میز مطالعه، سشوار و یخچالی کوچک اشاره کرد. در صورتی که نیاز به وسیله یا خدمات دیگری داشتید دیگری داشتید می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید، برای دریافت تخت اضافی می توانید آن را با پرداخت هزینه از میز پذیرش درخواست کنید. برای رزرو اتاق و یا دیدن عکس های بیشتر از آن، می توانید سری به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت بزنید.

هتل 4 ستاره بلو تری مرومبی سائوپائولو

انواع اتاق های هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو

 • اتاق دابل دولوکس: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق دابل پریمایر: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره بزرگ درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین سوپریور: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • اتاق تویین دولوکس: ۲۷ مترمربع متراژ داشته، دو تخت یک نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
 • سوییت اکسکیوتیو: ۴۲ مترمربع متراژ داشته، یک تخت دو نفره درون آن گذاشته شده است و دارای حمام خصوصی می باشد.
هتل 4 ستاره بلو تری مرومبی

فاصله هتل با جاذبه های سائوپائولو

 • مرکز خرید سنتر ۳: این جاذبه نیز به شما نزدیک است و ۸ کیلومتری هتل می باشد. پیاده روی ۱۱۰ دقیقه با مترو ۴۴ دقیقه و اگر با تاکسی بروید، ۱۸ دقیقه در راه خواهید بود.
 • گوگل سائوپائولو : با شما ۳ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی این مسیر راه ۱۳ دقیقه ای می رود. مترو را اگر سوار شوید، ۲۱ دقیقه ای به این مرکز خرید می رسید و البته پیاده روی نیز گزینه خوبی است که ۶۰ دقیقه طول می کشد.
 • مرکز فرهنگی سائوپائولو CCSP: با هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. یک تاکسی سواری ۲۰ دقیقه ای و مترو ۵۰ دقیقه ای باید برای رسیدن به آنجا زمان بگذارید.
 • کلیسای جامع سائوپائولو: ۱۰ کیلومتر دور تر از هتل می باشد که هم تاکسی می تواند طی ۲۲ دقیقه شما را ببرد و هم مترو و اتوبوس موجود است که بسته به خطی که انتخاب می کنید، بین ۶۰ تا ۷۰ دقیقه طول خواهد کشید.
 • موزه هنری سائوپائولو: فاصله ای حدود ۸ کیلومتر برای رسیدن به این جاذبه باید طی کنید که با مترو ۴۲ دقیقه و با تاکسی ۲۰ دقیقه طول می کشد.
 • فرودگاه سائوپائولو-کُنگونهاس: ۷ کیلومتر با شما فاصله دارد. توسط تاکسی می توانید حدود ۹ دقیقه بعد به فرودگاه برسید و اگر از اتوبوس استفاده کنید، ۲۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه بین المللی گوارالوس: ۳۱ کیلومتر از شما دورتر است که توسط تاکسی ۴۴ دقیقه به آن خواهید رسید.
هتل 4 ستاره بلو تری مرومبی در سائوپائولو

موقعیت هتل بلو تری مرومبی سائوپائولو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۰۴۷۰۷-۰۰۰، سائو پائولو اس پی، جاردیم دس اکاسیاس – ۱۰۰۰ ،  خیابان روکی پترونی جونیور

Av. Roque Petroni Júnior, 1000 – Jardim das Acacias, São Paulo – SP, 04707-000, Brazil

منبعbooking.com

معرفی هتل یونیک سائوپائولو | ۵ ستاره
معرفی هتل یونیک سائوپائولو | ۵ ستاره
در تور برزیل، این سوغاتی‌ها را فراموش نکنید !
در تور برزیل، این سوغاتی‌ها را فراموش نکنید !
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل
معرفی پارک ملی لینسویز ماراینسیز برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل
جاذبه های گردشگری برزیل

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code