معرفی هتل جی ان جی تفلیس | ۴ ستاره

هتل جی ان جی تفلیس| Tbilisi GNG Hotel

این هتل در جنوب غربی تفلیس واقع شده است و ۵ کیلومتر از تئاتر اپرا و باله تفلیس و تئاتر روستاولی فاصله دارد. اتاق های این هتل دارای نور کافی و با تهویه مطبوع در رنگ های گرم طراحی شده اند و برخی از اتاق ها دارای یک بالکن هستند. رستوران این هتل غذاهای گرجستان و اروپایی را تهیه می کند. انواع نوشیدنی ها و تنقلات در کافه ارائه می شود. مهمانان می توانند از وعده های غذایی خود در فضای باز نیز استفاده کنند. استادیوم میخل مسخی با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل در دسترس است. فرودگاه بین المللی تفلیس همچنین ۱۹ کیلومتر از  هتل جی ان جی تفلیس Tbilisi GNG Hotel فاصله دارد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا به شما هتل جی ان جی تفلیس را با تمام ویژگی های رفاهی، تفریحی و فاصله آن با جاذبه های مختلفی که دارد را معرفی کنیم.

هتل جی ان جی تفلیس

خدمات رفاهی هتل جی ان جی تفلیس

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به تفلیس
معرفی و راهنمای کامل متروی تفلیس
۱۱ حقیقت جالب در مورد شهر تفلیس

این هتل دارای امکاناتی از قبیل امکانات برگزاری رویدادها و جلسات با فضای کنفرانس و سالن جلسات، ارائه صبحانه بدون هزینه اضافه، استفاده از پارکینگ به صورت رایگان و خدمات نگهبانی نیز از دیگر خدمات این هتل می باشد. همچنین سایر امکانات و خدمات این هتل شامل خدمات تور و بلیط و ارائه خدمات ۲۴ ساعته میز پذیرش است که امور چک این و چک اوت شما را سریعا انجام می دهند، در دسترس می باشد. کارکنان مهربان این هتل که به زبان های روسی، گرجستانی و انگلیسی صحبت می کنند، آماده خدمت هستند. امکان ورود حیوانات خانگی با درخواست مهمان و پرداخت هزینه اضافی می باشد. در صورتی که نیاز به خدمات خشکشویی داشتید اطلاع داشته باشید که این هتل دارای خدمات خشکشویی نیز می باشد. صندوق امانات و انبار چمدان هم در این هتل در دسترس است و علاوه بر این، مجهز به اینترنت وای فای که به بدون هزینه در بخش های مختلف از جمله لابی، رستوران و سایر قسمت ها سرویس ارائه می دهد و خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه نیز در دسترس است. امکان استفاده از روزنامه رایگان در لابی و قهوه و چای در مناطق مشترک هتل نیز میسر است. ورود به هتل از ساعت ۱۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا قبل ساعت ۱۲ ظهر، اتاق خود را تحویل دهید.

هتل 4 ستاره جی ان جی در تفلیس

امکانات تفریحی هتل جی ان جی تفلیس

این هتل شامل امکانات تفریحی چندانی نمی باشد اما مهمانان این هتل می توانند از رستوران این هتل و همچنین صبحانه بوفه ای آن استفاده کنند. صبحانه هر روز صبح از ساعت ۸ تا ظهر ارائه می گردد. رستوران هتل نیز متخصص در غذاهای منطقه ای است و در صبحانه، ناهار و شام را ارائه می دهد. سرویس اتاق همچنین در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل جی ان جی

امکانات اتاق های هتل جی ان جی تفلیس

هتل دارای ۲۳ اتاق می باشد و در همه اتاق هایش امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، گاوصندوق، سرویس خواب با کیفیت، تماس های تلفنی محلی رایگان، روزنامه های رایگان، اتو و میز اتو در صورت درخواست، ارائه خدمات اتاق در ساعات محدود، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل تفلیس موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره جی ان جی

انواع اتاق های هتل جی ان جی تفلیس

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۱۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
 • اتاق سینگل استاندارد: این اتاق ها ۱۳ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۱۸ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
 • اتاق دبل کوچک: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان نیز می باشند.
 • اتاق دبل سوپریور: این اتاق ها ۲۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان نیز می باشند.
 • سوییت: این سوییت ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی، صبحانه رایگان و تراس نیز می باشند.
هتل جی ان جی در تفلیس

فاصله هتل با جاذبه های مختلف شهر تفلیس

 • کاخ ورزشی تفلیساین ورزشگاه از شما ۳ کیلومتر دورتر است که تنها کافیست ۱۳ دقیقه تا آنجا رانندگی کنید.
 • ایستگاه متروی مدیکال یونیورسیتی:برای رسیدن به این ایستگاه ۲٫۳ کیلومتر باید رانندگی کنید که ۸ دقیقه طول می کشد.
 • پل کویین تامارتا این پل ۷ کیلومتر راه دارید که توسط تاکسی ۲۰ دقیقه ای می رسید. اتوبوس این مسیر را ۲۲ دقیقه ای طی می کند.
 • میدان قهرمان هاتا این میدان باید ۱ کیلومتر را طی کنید که پیاده ۵۰ دقیقه طول می کشد، اتوبوس ۲۱ دقیقه و تاکسی ۱۱ دقیقه ای شما را می رساند.
 • باغ وحش تفلیس:۷ کیلومتر از شما دورتر است که تاکسی ۹ دقیقه ای شما را می رساند. اگر پیاده بروید بعد از ۵۶ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس هم ۲۵ دقیقه زمان می خواهد.
 • سالن کنسرت تفلیس:برای رسیدن به این تالار، ۵ کیلومتر را باید طی کنید. پیاده روی تا اینجا ۴۷ دقیقه، با تاکسی ۱۴ دقیقه و با اتوبوس ۲۳ دقیقه طول می کشد.
 • آکادمی ملی علوم گرجستان۴ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. توسط تاکسی ۱۷ دقیقه ای، با اتوبوس ۲۲ دقیقه ای و پیاده ۵۶ دقیقه ای خواهید رسید.
 • تالار اپرای تفلیس:تا این جاذبه ۵ کیلومتر فاصله دارید که اتوبوس شما را ۲۷ دقیقه بعد می رساند. تاکسی تا اینجا ۱۸ دقیقه زمان می خواهد. پیاده هم ۶۲ دقیقه ای می رسید.
 • تئاتر روستاولیاین سینما از شما ۷ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آنجا با اتوبوس، ۴۰ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. اگر با تاکسی بروید ۹ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا حدودا ۶۸ دقیقه زمان خواهد برد.
 • دریاچه ترتل (لاکپشت):هتل شما تقریبا ۴ کیلومتر از این دریاچه دورتر است. توسط تاکسی ۱۷ دقیقه ای می رسید. اتوبوس هم تا اینجا ۴۱ ساعت زمان می خواهد.
 • واکه پارکاین پارک هم با شما ۱ کیلومتر فاصله دارد که با ۹ دقیقه پیاده روی آن را خواهید دید. اگر با تاکسی بروید ۴ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۵ دقیقه، رسیدن به آنجا زمان خواهد برد.
 • میدان آزادیمسیر ۲ کیلومتری این کوه را توسط تاکسی ۱۹ دقیقه ای طی خواهید کرد. اگر اتوبوس و قطار شهری را انتخاب کنید بعد از ۳۰ دقیقه می رسید.
 • کاخ ریاست جمهوریتا این کاخ ۹ کیلومتر فاصله دارید که با اتوبوس بعد از ۴۰ دقیقه و با مترو بعد از ۴۵ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که بین ۲۶ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای جامع سامبا۲ متر از شما دورتر است که تاکسی ۴ دقیقه ای شما را می رساند. اگر با اتوبوس بروید بعد از ۷ دقیقه خواهید رسید.
 • قلعه ناریکالابرای رسیدن به این قلعه، ۶ کیلومتر را باید طی کنید. با تاکسی ۲۸ دقیقه و با اتوبوس ۴۳ دقیقه طول می کشد.
 • کلیسای متخیاین کلیسا هم ۶ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۵ دقیقه ای خواهید رسید. توسط اتوبوس بعد از ۴۰ دقیقه به این کلیسا می رسید.
 • فرودگاه بین المللی تفلیستا این فرودگاه ۹ کیلومتر فاصله دارید. با تاکسی حدودا ۴۶ دقیقه خواهید رسید. با اتوبوس بعد از ۱ ساعت ۳۰ دقیقه به این فرودگاه می رسید.
هتل 4 ستاره جی ان جی تفلیس

موقعیت هتل جی ان جی تفلیس

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

گرجستان، تفلیس ۰۱۷۲، خیابان گیوی اسوندز ۴

۴ Givi Svanidze St, T’bilisi 0172, Georgia

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد