بلیط هواپیما

معرفی هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند | ۵ستاره

هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند | Doubletree By Hilton Resort Marjan Island

هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند در اولین جزیره ساخته شده بشر در منطقه راس الخیمه امارات قرار گرفته است. این هتل دارای یک ساختمان اصلی در ۹ طبقه و ۷۲۳ اتاق و همچنین تعدادی ویلا می باشد که در سال ۲۰۱۳ ساخته شده اند. این هتل ۶۰۰ متر ساحل اختصاصی از شن های سفید رنگ خلیج فارس را به خود اختصاص داده شد. ویلاها نیز با تمام وسایل و امکانات و همچنین بالکن هایی رو به خلیج می باشند. این هتل جزئی از هل های زنجیره ای دابل تری بای هیلتون بوده و تا مرکز خرید الحمرا ۵ به اندازه ۵ دقیقه رانندگی، تا فرودگاه دبی ۷۶ کیلومتر یا ۵۰ دقیقه رانندگی و تا فرودگاه شارجه ۶۳ کیلومتر یا ۴۰ دقیقه فاصله دارد. با الی گشت همراه باشید تا با یکدیگر در مورد این هتل لوکس بیشتر بدانیم.

هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

خدمات رفاهی هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

مطالب مرتبط:
منطقه راس الخیمه امارات، گوهری نا آشنا برای ایرانیان
معرفی هتل مرجان آیلند راس الخیمه | ۵ ستاره
معرفی فرودگاه شارجه امارات

در هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند، شما می توانید با پا گذاشتن بر روی شن های سفید رنگ ساحل از برخورد آفتاب با صورت خود لذت برده و همچنین از نشستن در داخل کلبه های ساحلی و یا زیر چترها از طبیعت ساحلی خلیج فارس لذت ببرید. مهمانان می توانند از ۱۴ رستوران و ۶ کافی شاپ موجود در هتل استفاده نمایند. از خدمات رفاهی این هتل می توان به پذیرش ۲۴ ساعته هتل که پرسنل آن به زبان های انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی و روسی مسلط هستند، پارکینگ اختصاصی رایگان، سالن کنفرانس برای برگزاری جلسات به مساحت ۳۲۷ متر مربع، آرایشگاه، خدمات رزرو تور و بلیط، تاکسی فرودگاه (با دریافت هزینه اضافی) اشاره کرد.

خدمات رفاهی هتل

از دیگر امکانات این هتل ۶ سالن ملاقات برای جلسات کاری، کلبه های کوچک کنار استخر به صورت رایگان، اینترنت بی سیم رایگان، صندلی کودک (با دریافت هزینه اضافی)، قسمتی برای استعمال دخانیات، ناظر بهداشتی کودکان به صورت رایگان، صندوق امانات در قسمت پذیرش، سرویس بهداشتی در کنار ساحل، خدمات مجالس عروسی، شاتل برای رفتن به مراکز خرید (با دریافت هزینه اضافی)، آسانسور و بالابر، خشکشویی، امکان استفاده از خدمات کامپیوتری، بانک و خودپرداز، فروشگاه خرید هدیه و روزنامه فروشی، امکان خرید در داخل هتل، تراس در بالای هتل، کلبه های کوچک و چترهای رایگان ساحلی، فضای سبز و همچنین باشگاه ورزشی اشاره کرد.

امکانات رفاهی هتل

امکانات تفریحی هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

از امکانات تفریحی هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند می توان به ۷ استخر روبازی که در فضای هتل قرار دارد، زمین تنیس، ۲ عدد کافی شاپ در کنار استخرها . ۴ کافه دیگر در سایر فضاهای هتل، تعداد ۱۴ رستوران با تنوعی از غذاها، حمام ترکی، سالن اسنوکر، سونا، استخر کودکان و اتاق بازی می باشد.

امکانات تفریحی هتل

صبحانه بوفه این هتل همه روزه از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۱ صبح با دریافت هزینه اضافی ارائه می گردد.

رستوران المرجان – Al Marjan Restaurant: این رستوران در اطراف استخر قرار داشته و غذاهای بین المللی را در هر سه وعده غذایی و همه روزه به صورت بوفه ارائه می نماید.

رستوران شوفی روفتاپ لانژ – Sho Fee Rooftop Lounge: این رستوران غذا و نوسیدنی ها را در وعده های ناهار و سام ارائه می نماید.

رستوران براسری – Brasserie Restaurant: این رستوران ساحلی به صورت اختصاصی غذاهای اروپایی را در وعده های ناهار و شام ارائه کرده و همچنین دارای غذاهای مخصوص کودکان می باشد. برای این رستوران شما می بایست روز مورد نظر خود را رزرو کرده و همچنین می توانید غذای خود را در فضای باز میل نمایید.

رستوران وسپا – Vespa Restaurant: این رستوران ساحلی به صورت اختصاصی غذاهای ایتالیایی را در وعده های ناهار و شام ارائه کرده و همچنین دارای غذاهای مخصوص کودکان می باشد. برای این رستوران شما می بایست روز مورد نظر خود را رزرو کرده و همچنین می توانید غذای خود را در فضای باز میل نمایید.

روستوران لابی – Lobby Lounge: این کافی شاپ غذاهای سبک بین المللی و نوشیدنی ها یرا به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه ارائه می نماید.

کافی شاپ بورد واک – Boardwalk Pool Bar: این کافی شاپ در کنار استخر بوده و کلیه نوشیدنی ها و همچنین وعده ناهار را به همه روزه ارائه می نماید.

رستوران بی کلاب – BayClub All Day Dining: این رستوران نیز به صورت همه روزه در وعده های صبحانه و شام به صورت بوفه آماده ارائه خدمات به مهمانان می باشد.

کافی شاپ بی ویو – BayViwe Pool Bar این کافی شاپ رو به خلیج و در کنار استخر قرار داشته و غذاهای سبک برای وعده های ناهار و همچنین نوشیدنی ها را ارائه می نماید.

کافی شاپ انکور – Anchor Bar: این کافی شاپ در وعده های ناهار و شام و همچنین نوشیدنی ها به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات می باشد.

آیلندر کافی هاوس – Islander`s Coffee House: این کافی شاپ در وعده های صبحانه و ناهار آماده پذیرایی از مهمانان هتل می باشد.

کافی شاپ انکور هتل

امکانات اتاق های هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند با در اختیار داشتن ۷۲۳ اتاق، در هر کدام از آن ها تهویه مطبوع، دستگاه پخش موسیقی و همچنین یخچال کوچک وجود دارد. در اتاق ها بالکن وجود داشته و هرکدام از آن ها دارای تلویزیون های متصل به شبکه های کابلی می باشد. سرویس دستشویی شامل حمام، دستشویی، دمپایی و بیده می باشد. اینترنت بی سیم در داخل اتاق با دریافت هزینه اضافی قابل ارائه می باشد. امکانات مورد استفاده برای مسافران تجاری شامل میز، صندوق امانات و همچنین تلفن می باشد. همچنین اتاق ها دارای بطری آب و چای ساز بوده و خدمتکار هتل همه روزه آن را تمیز خواهد کرد. از دیگر امکانات موجود در اتاق ها می توان به سشوار، تخت خواب بچه به صورت رایگان، تخت اضافی با دریافت هزینه اضافی، امکان استفاده از اتاق های تو در تو، اتو و میز اتو و پرده های تیره رنگ می باشد.

امکانات اتاق های هتل

انواع اتاق های هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

اتاق کینگ یا تویین با بالکن: این اتاق ۳۲ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره بزرگ (کینگ) و یا دو تخت تک نفره (تویین) می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن نیز می باشد.

اتاق کینگ یا تویین با بالکن رو به دریا: این اتاق ۳۲ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره بزرگ (کینگ) و یا دو تخت تک نفره (تویین) می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن و با نمایی از دریا می باشد.

اتاق دولوکس کینگ یا تویین با بالکن: این اتاق ۴۵ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره بزرگ (کینگ) و یا دو تخت تک نفره (تویین) می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن و همچنین دکور داخلی زیباتری می باشد.

اتاق دولوکس کینگ یا تویین با بالکن رو به دریا: این اتاق ۴۵ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره بزرگ (کینگ) و یا دو تخت تک نفره (تویین) می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و همچنین دکور داخلی آن زیباتر نسبت به اتاق های ساده تر می باشد.

اتاق ۲ کویین بی کلاب رو به دریا: این اتاق ۴۹ متر مساحت داشته و دارای دو تخت دو نفره و یک مبل راحتی می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و فضایی بزرگتر می باشد. این اتاق برای ۲ بزرگسال و ۲ کودک در نظر گرفته می شود.

اتاق کینگ بی کلاب رو به دریا با دسترسی ساحل: این اتاق ۴۹ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره و یک مبل راحتی می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و فضایی بزرگتر و همچنین دسترسی مستقیم به ساحل و استخرها می باشد. این اتاق برای ۲ بزرگسال و ۲ کودک در نظر گرفته می شود.

اتاق کینگ با دسترسی راحت: این اتاق ۳۲ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و همچنین دسترسی مستقیم به ساحل و استخرها می باشد. این اتاق برای افرادی در نظر گرفته می شود که امکانات خاصی را برای اتاق خود نیاز دارند.

اتاق ۲ کویین بی کلاب رو به دریا با دسترسی ساحل: این اتاق ۴۹ متر مساحت داشته و دارای دو تخت دو نفره و یک مبل راحتی می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و فضایی بزرگتر و همچنین دسترسی مستقیم به ساحل و استخرها می باشد. این اتاق برای ۲ بزرگسال و ۲ کودک در نظر گرفته می شود.

سوییت جونیور کینگ: این اتاق ۶۸ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره و یک مبل راحتی می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و فضایی بزرگتر به همراه نشیمن می باشد. این اتاق برای ۲ بزرگسال و ۲ کودک در نظر گرفته می شود.

سوییت یک خوابه: این اتاق ۸۴ متر مساحت داشته و دارای یک تخت دو نفره می باشد که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و فضایی بزرگتر به همراه نشیمن و منظره خلیج فارس می باشد.

سوییت سه خوابه: این اتاق ۱۸۰ متر مساحت داشته که ۲ اتاق آن هر کدام دارای یک تخت بزرگ دو نفره و یک مبل راحتی و اتاق سوم دارای ۲ تخت دو نفره متوسط می باشد که در این سوییت ۱۲ نفر می توانند حضور داشته باشند که علاوه بر امکانات عمومی اتاق ها دارای بالکن رو به دریا و دسترسی سریع به اکثر بخش های هتل می باشد.

انواع اتاق های هتل

فاصله هتل با جاذبه های نزدیک آن

زمین گلف الحمرا: فاصله تا هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند حدود ۸٫۵ کیلومتر بوده که می توانید آن را با تاکسی در مدت حدود ۱۰ دقیقه طی نمایید.

مرکز خرید الحمرا: فاصله هتل تا این مرکز خرید حدود ۷ کیلومتر بوده و زمان رسیدن به آن با تاکسی در حدود ۷ دقیقه می باشد.

پارک آبی آیسلند: فاصله تا این پارک آبی حدود ۱۳ کیلومتر بوده و با خودرو ۱۲ دقیقه زمان برای رسیدن به آن نیاز است.

پارک آبی دریملند: این مرکز تفریحی تا هتل حدود ۲۱ کیلومتر فاصله داشته و شما به وسیله تاکسی در ۲۰ دقیقه این مسیر را طی خواهید کرد.

فرودگاه بین المللی دبی: این فاصله ۷۸ کیلومتر بوده و در حدود یک ساعت زمان برای رسیدن به آن نیاز است.

فرودگاه بین المللی شارجه: این فاصله ۶۵ کیلومتر بوده و حدود ۴۵ دقیقه زمان برای رسیدن به آن نیاز می باشد.

فاصله هتل تا جاذبه های نزدیک آن

موقعیت هتل دابل تری بای هیلتون مرجان آیلند

می توانید موقعیت مکانی این هتل را در نقشه گوگل ببینید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، راس الخیمه، جزیره الحمرا، بلوار مرجان آیلند.

Marjan Island Boulevard,Jazira Al Hamra – Ras al Khaimah – United Arab Emirates

منبع: www.booking.com

معرفی هتل هیلتون جمیرا دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل هیلتون جمیرا دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل ۵ ستاره جود پالاس در دبی
معرفی هتل ۵ ستاره جود پالاس در دبی
معرفی هتل گرند سنترال دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل گرند سنترال دبی | ۴ ستاره
نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷
نمایشگاه های ماه دسامبر دبی ۲۰۱۸ | آذر و دی ۹۷