بلیط هواپیما

معرفی هتل داماک مایسون رویال دبی | ۵ ستاره

هتل داماک مایسون رویال دبی | Dubai Damac Maison Royale Hotel

این هتل در دبی، در ۱٫۸ کیلومتری فواره دبی و ۲ کیلومتری مرکز خرید دبی واقع شده است. دارای امکانات تفریحی و ورزشی بی نظیری است و ۲٫۹ کیلومتر از اپرا دبی و ۱٫۶ کیلومتر از مرکز شهر دبی فاصله دارد. تمام واحدها دارای امکانات کامل و همچنین دارای اتاق های خاصی همراه با تراس و با چشم انداز هایی از شهر است. مهمانان می توانند در رستوران های این هتل از غذاهای بین المللی لذت ببرند. هتل داماک مایسون رویال دبی در  ۳٫۶ کیلومتری برج خلیفه می باشد، در حالی که فرودگاه بین المللی دبی ۱۵ کیلومتر از این هتل دور است.  این هتل درمرکز شهر دبی انتخاب خوبی برای مسافران است که علاقه مند به خرید لباس، خرید برند لوکس و غذا هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل داماک مایسون رویال دبی را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل داماک مایسون رویال دبی

خدمات رفاهی هتل داماک مایسون رویال دبی

این هتل ۵ ستاره و لوکس دارای ۵۷ آپارتمان می باشد، خدمات آن شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با فضای کنفرانس و اتاق جلسات، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و امکان استفاده از پارکینگ خودرو که بدون هزینه اضافی میسر می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. خدمات حمل و نقل فرودگاه، نگهداری از کودکان یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، صبحانه با هزینه اضافی، دستگاه خودپرداز بانک، خدمات حمل و نقل در منطقه با هزینه اضافه، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر و دستگاه فکس و کپی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. قهوه و چای در مناطق مشترک و اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های فرانسوی، انگلیسی، آلمانی، هندی وعربی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید از ساعت ۰۶:۰۰ تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل داماک مایسون رویال

امکانات تفریحی هتل داماک مایسون رویال دبی

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا به چشم می خورد. همچنین دارای باشگاه ورزشی کودکان و نوجوانان و البته یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.  این هتل هنچنین دارای یک رستوران می باشد که غذاهای بین المللی را ارائه می دهدو صبحانه بوفه ای نیز در هر روز ارائه می گردد.

هتل 5 ستاره داماک مایسون رویال دبی

امکانات اتاق های هتل داماک مایسون رویال دبی

همه واحد های این هتل ۵ ستاره مجهز به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از قبیل ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، اتو و میز اتو، میز مطالعه و تمامی امکانات و تجهیرات آشپزخانه مثل ماکروویو و ماشین ظرفشویی و… در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها به چشم می خورد. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل دبی موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 5 ستاره داماک مایسون رویال در دبی

انواع اتاق های هتل داماک مایسون رویال دبی

 • اتاق دولوکس با چشم انداز شهر: این اتاق ها ۴۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با یک اتاق خواب با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۵۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با یک اتاق خواب با چشم انداز شهر: این اتاق ها ۵۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با یک اتاق خواب با چشم انداز برج و فواره: این اتاق ها ۵۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۹۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و دو تخت یک نفره به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب با چشم انداز شهر: این اتاق ها ۹۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و دو تخت یک نفره به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با دو اتاق خواب با چشم انداز برج و فواره: این اتاق ها ۹۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و دو تخت یک نفره به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت با سه اتاق خواب با چشم انداز برج خلیفه: این اتاق ها ۱۴۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و چهار تخت یک نفره به همراه سوفا و مکان پذیرایی در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل داماک مایسون رویال در دبی

فاصله هتل تا جاذبه های دبی

 • برج خلیفهتا شما ۱ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۸ دقیقه ای می رسید و با وسایل حمل و نقل عمومی ۲۰ دقیقه راه در پیش دارید.
 • دبی مال۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد. می توانید با سرویس حمل و نقل هتل به اینجا بروید و یا با تاکسی ۷ دقیقه در راه باشید.
 • مرکز خرید سیتی واک:تا این فروشگاه ۲ کیلومتر فاصله دارید که اگر با تاکسی بروید ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود. تا آنجا توسط اتوبوس ۴۲ دقیقه طول می کشد و پیاده ۵۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • جمیره پلازاتا هتل تقریبا ۵ کیلومتر فاصله دارد. تاکسی ۱۵ دقیقه ای و اتوبوس ۵۲ دقیقه ای شما را می رساند. پیاده نیز ۸۶ دقیقه راه است.
 • پارک بازی گاردن گلواین پارک در مسافت ۷ کیلومتری قرار دارد که برای رسیدن به آن توسط تاکسی حدود ۹ دقیقه زمان نیاز دارید. با ترکیب اتوبوس و مترو این مسیر را ۶۰ ساعته طی می کنید.
 • دبی فریم۷ کیلومتر از هتل دورتر است. می توانید توسط تاکسی ۱۰ دقیقه ای به آنجا برسید.
 • پل معلقبرای رفتن به این پل ۲ کیلومتر را باید طی کنید با تاکسی ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود. مترو هم ۶۰ دقیقه ای شما را می رساند.
 • مرکز خرید تویین تاورزتا هتل ۱۰ کیلومتر فاصله دارد که با ۱۵ دقیقه تاکسی سواری یا ۴۹ دقیقه مترو سواری خواهید رسید.
 • فرودگاه بین المللی دبی: ۴ کیلومتر فاصله هتل کرون پلازا دبی تا این فرودگاه است که توسط تاکسی ۱۳ دقیقه ای این مسیر طی می شود. با مترو می توانید بعد از ۵۰ دقیقه به فرودگاه برسید.
 • فرودگاه بین المللی شارجه: ۳ کیلومتر است که با تاکسی می توانید ۲۹ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
هتل 5 ستاره داماک مایسون رویال

موقعیت هتل داماک مایسون رویال دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات، دبی، روبروی برج ریج جنوبی ۶، خیابان اسکول

School Street, Opposite South Ridge Tower 6 – Dubai – United Arab Emirates

منبع: booking.com

قبل از رفتن به دبی این حقایق را بدانید!
قبل از رفتن به دبی این حقایق را بدانید!
معرفی هتل ریکسوس باب البحر راس الخیمه | ۵ ستاره
معرفی هتل ریکسوس باب البحر راس الخیمه | ۵ ستاره
پرواز امارات و جا به جایی رکورد طولانی ترین پرواز
پرواز امارات و جا به جایی رکورد طولانی ترین پرواز
معرفی هتل سیگنیچر وان دبی | ۴ ستاره
معرفی هتل سیگنیچر وان دبی | ۴ ستاره