معرفی هتل رامادا آنکارا | ۴ ستاره

هتل رامادا آنکارا | Grand Ramada Hotel

این هتل ۴ ستاره که در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است، با قرار گرفتن در بهترین مکان در خیابان تونالی هیلمی، نزدیک به مناطق تجاری و سرگرمی آنکارا است. دارای اتاق های مدرن با بالکن به همراه امکانات و تجهیزات کاملی از جمله تهویه مطبوع و گاو صندوق الکترونیکی می باشند. مهمانان می توانند از کافه این هتل با انواع نوشیدنی ها و همچنین امکانات چای و قهوه لذت ببرید. هر صبح صبحانه بوفه ای به مهمانان ارائه می شود و در شب ها غذاهای ایتالیایی را با موسیقی زنده برای شام ارائه می دهد، در حالی که رستوران Delizia با غذاهای ترکیه ای و بین المللی خدمات ارائه می دهد. هتل رامادا آنکارا Grand Ramada Hotel در ۶۰۰ متری مجلس ترکیه قرار گرفته و کمتر از ۱۵ دقیقه از موزه تمدن آناتولی واقع شده است. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رامادا آنکارا را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل رامادا آنکارا

خدمات رفاهی هتل رامادا آنکارا

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به آنکارا
آشنایی با ۸ مورد از بهترین تفریحات در آنکارا
۹ غذای خوشمزه ترکی که در سفر به آنکارا باید امتحان کنید!

خدمات رفاهی در این هتل ۴ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۲۷۴ متر فضای کنفرانس و اتاق جلسات، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه ، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، دستگاه فکس، صبحانه بدون هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های انگلیسی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، خدمات عروسی، امکان استفاده از سالن رقص میسر می باشد. اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل 4 ستاره رامادا آنکارا

امکانات تفریحی هتل رامادا آنکارا

در این هتل امکانات تفریحی از جمله مرکز تناسب اندام و سونا نیز استفاده کنید، برای انجام فعالیت های ورزشی نیز امکانات ورزش تنیس روی میز هم فراهم است. همچنین کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان دلنشین بنوشند.

 

رستورن هتل

یک صبحانه بوفه ای گرم و کامل هر روز از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح سرو می شود.
کافه روسو Cafe Rosso: این رستوران متخصص در غذاهای بین المللی و سرو غذا برای صبحانه، ناهار و شام است. مهمانان می توانند از نوشیدنی در کافه لذت ببرند. منوی کودکان نیز در دسترس است
کافه دلیزیا Delizia: این کافه متخصص در غذاهای بین المللی است.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل رامادا در آنکارا

امکانات اتاق های هتل رامادا آنکارا

در این هتل که دارای ۷۲ در ۱۳ طبقه می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت به صورت کابلی و وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، منوی بالش، گاوصندوق دیجیتالی، اتو ومیز اتو، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد و مراقبت از کودک در اتاق نیز میسر است. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل آنکارا موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره رامادا آنکارا

انواع اتاق های هتل رامادا آنکارا

 • اتاق دبل: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق کینگ اکسکیوتیو: این اتاق ها ۱۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و تراس نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • اتاق تویین: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
 • سوییت دبل: این سوییت ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند. در این اتاق ها همچنین سایر امکانات ذکر شده در بخش امکانات اتاق ها در دسترس است.
هتل 4 ستاره رامادا در آنکارا

فاصله هتل تا جاذبه های آنکارا

 • موزه مردم شناسی آنکارا: تقریبا ۸ کیلومتر تا شما فاصله دارد که تاکسی ۱۹ دقیقه ای شما را می رساند و پیاده ۴۳ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان کارانفیل: یک کیلومتر با شما فاصله دارد که با تاکسی ۱۲ دقیقه ای و اگر بخواهید پیاده روی کنید، حدودا ۱۹ دقیقه را باید در ذهنتان داشته باشید.
 • پارک کرتولوس: ۲ کیلومتر دورتر است که با تاکسی ۱۴ دقیقه مسافت آن طول می کشد. می توانید طی ۳۴ دقیقه همین مسافت را می توانید پیاده روی کنید.
 • خیابان کونور: این خیابان تا شما یک کیلومتر فاصله دارد که با تاکسی ۱۱ دقیقه ای و پیاده ۱۶ دقیقه ای طی می شود. اتوبوس نیز شما را ۱۶ دقیقه ای می رساند.
 • موزه آنیت ‌کبیرآتاتورک: ۸ کیلومتر است که می توانید ۴۶ دقیقه تا آنجا پیاده روی دارد. تاکسی شما را ۱۲ دقیقه ای می رساند. این مقصد ایستگاه اتوبوس هم دارد که ۴۰ دقیقه زمان می برد.
 • موزه تمدن آناتولی: مسافت این موزه تا هتل شما حدودا ۳ کیلومتر می باشد. اگر تصمیم گرفتید که با تاکسی بروید، ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود. می توانید پیاده هم بروید که باید زمانی حدود ۵۴ دقیقه را در نظر بگیرید. اتوبوس شما را ۳۰ دقیقه ای می رساند.
 • استادیوم کبسی: این ورزشگاه ۸ کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد. مسافت آن را می توانید طی ۴۲ دقیقه پیاده روی کنید. تاکسی نیز فاصله هتل تا اینجا را ۲۳ دقیقه ای طی می کند. با اتوبوس ۳۴ دقیقه ای می رسید.
 • قلعه آنکارا: ۸ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۳۱ دقیقه و تاکسی، ۲۴ دقیقه می رساند. پیاده نیز ۵۵ دقیقه ای می رسید.
 • خیابان تونالی هیلمی: این خیابان تا شما ۵۰ متر فاصله دارد که تاکسی شما را یک دقیقه ای می رساند. اگر بخواهید پیاده روی کنید حدودا یک دقیقه و با اتوبوس ۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • مرکز فرهنگی آتاتورک: ۳ کیلومتر می باشد. با تاکسی ۱۸ دقیقه و با اتوبوس ۴۶ دقیقه در راه خواهید بود.
 • خیابان آرژانتین: ۱ کیلومتر مسافت آن است. می توانید یک تاکسی بگیرید و حدودا ۱۰ دقیقه بعد به این خیابان برسید. با اتوبوس ۵ دقیقه این مسافت طول می کشد.
 • فرودگاه اسنبوگا آنکارا: این فرودگاه تا هتل ۶ کیلومتر فاصله دارد. اتوبوس شما را طی ۱۲۰ دقیقه و تاکسی، ۴۲ دقیقه می رساند.
هتل 4 ستاره رامادا

موقعیت هتل رامادا آنکارا

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید. در نهایت برای رزرو هتل در آنکارا و چنین هتلی می توانید روی لینک آن کلیک کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، آنکارا ۰۶۶۶۰، خیابان تونالی هیلمی شماره ۶۶

Tunali Hilmi Cad. No.66, 06660 Ankara, Turkey

منبعbooking.com

بیلکنت هتل و مرکز کنفرانس آنکارا | ۵ ستاره
بیلکنت هتل و مرکز کنفرانس آنکارا | ۵ ستاره
راهنمای خرید در آنکارا
راهنمای خرید در آنکارا
۷ دلیل برای سفر به آنکارا!
۷ دلیل برای سفر به آنکارا!
معرفی هتل ۳ ستاره گلد در آنکارا
معرفی هتل ۳ ستاره گلد در آنکارا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code