بلیط هواپیما

معرفی هتل رویالتی بارا ریو | ۴ ستاره

هتل رویالتی بارا ریو | Royalty Barra Rio Hotel

این هتل که در سال ۲۰۰۱ ساخته شده است، دارای ۲۴۹ اتاق در ۱۵ طبقه می باشد و با یک دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. هتل رویالتی بارا ریو Royalty Barra Rio Hotel واقع در ساحل دریاچه Barra da Tijuca واقع شده است. پارک المپیک در فاصله ۱۴ کیلومتری و ساحل پنتال نیز ۱۷٫۶ کیلومتر از هتل فاصله دارد. فرودگاه سانتوس دومونت ۲۷٫۶ کیلومتر دورتر است، در حالی که با فرودگاه بین المللی گلائو ۳۵ کیلومتر فاصله دارد. یک رستوران که متخصص در غذاهای بین المللی است، یک کافه در لابی و یک کافه در کنار استخر پذیرای مهمانان می باشد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که علاقه مند به غروب خورشید، غذا و سواحل شنی هستند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رویالتی بارا ریو Windsor Plaza Hotel را به همراه فاصله‌ی آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل رویالتی بارا ریو

خدمات رفاهی هتل رویالتی بارا ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
مجسمه ای که ناجی شهر ریودوژانیرو است!
ترکیب اقیانوس و زندگی مدرنیته در ریودوژانیرو + ویدئو

خدماتی و امکاناتی نظیر اینترنت سمس و وای فای وای فای در تمام محوطه های هتل از رستوران ها گرفته تا لابی و دیگر محوطه های عمومی با دریافت هزینه اضافه در این هتل ۴ ستاره دیده می شود. دارای مرکز تجاری است و امکان اجاره ماشین وجود دارد و پارکینگ مجهزی هم در هتل موجود است که البته برای پارک کردن ماشین تان باید هزینه مجزایی پرداخت نمایید. پذیرش ۲۴ ساعته هتل، امکان استفاده از خدمات برگزاری جلسات و رویدادها با ۱۰۰۵ متر فضای کنفرانس و ۵ اتاق جلسه میسر است و راهنمای خدمات تور و بلیط را به مهمانان ارائه می دهد و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. مرکز تجاری، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، قهوه و چای و همچنین تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۱:۰۰ اقدام کنید.

هتل رویالتی بارا

امکانات تفریحی هتل رویالتی بارا ریو

استخر کودکان و نوجوانان، مرکز تناسب اندام، استخر در فضای باز (تمام سال)، جکوزی داغ و سونا از جمله امکانات تفریحی هتل به شمار می رود. علاوه بر آن مهمانان می توانند هر رور صبحانه ای کامل را به صورت رایگان دریافت کنند که هر روز صبح از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح سرو می شود و در این هتل نیز می توانید از صبحانه، ناهار و شام هم استفاده کنید.

هتل رویالتی بارا در ریو

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها دارای سرویس خواب با کیفیتی هستند و در تمام اتاق های هتل می توانید از امکاناتی مانند تلفن، تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد و دستگاه چای یا قهوه ساز بهره ببرید. اتاق ها همچنین مجهز به پرده های ضخیم می باشند. اینترنت وای فای هم در اتاق ها با هزینه اضافی در دسترس است و میز کار در اتاق ها دیده می شود. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره رویالتی بارا

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس گرند: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ یا دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت مستر: این اتاق ها ۳۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 4 ستاره رویالتی بارا ریو

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۱۱ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۲۰ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۱۱ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۷۹ دقیقه و تاکسی ۱۱ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • پارک کاتاکومبااین پارک هم با شما تنها ۱۰ کیلومتر فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۸ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید، حدودا ۵۵ دقیقه، رسیدن به آن جا زمان خواهد برد.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۱۶ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را بین ۳۰ تا ۳۶ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور۱۰ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۲۱ دقیقه ای، اتوبوس ۴۷ ساعته، مترو ۶۳ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۹ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۳۳ ساعت زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۸ دقیقه زمان خواهد برد.
 • مجسمه حضرت مسیحتا این مجسمه، که نماد شهر محسوب می شود ۱۴ کیلومتر فاصله دارید که با ترکیب اتوبوس و قطار شهری بعد از ۱ ساعت و ۵۹ دقیقه خواهید رسید. تاکسی هم گزینه سریع تری است که بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۲۲ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه تا ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۴۳ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۱۷ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۳۱ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه هم ۳۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۳۶ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل 4 ستاره رویالتی بارا در ریو

موقعیت هتل رویالتی بارا ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۶۲۰-۱۷۰، ریو دو ژانیرو، بارا دا تیجوکا – ۶۹۰، خیابان دو په په

Av. do Pepê, ۶۹۰ – Barra da Tijuca, Rio de Janeiro – RJ, 22620-170, Brazil

منبعbooking.com

برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
برزیل، کشوری که مثل هیچ جا نیست
معرفی بهترین دانشگاه های برزیل برای تحصیل
معرفی بهترین دانشگاه های برزیل برای تحصیل
راهنمای سفر به ناتال در برزیل
راهنمای سفر به ناتال در برزیل
معرفی هتل پرامینید پارادیسو ریو | ۴ ستاره
معرفی هتل پرامینید پارادیسو ریو | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code