معرفی هتل رویال پالاس ریو | ۳ ستاره

هتل رویال پالاس ریو | Royal Palace Rio Hotel

این هتل که دارای ۲۴۰ اتاق در ۱۸ طبقه می باشد، با ۵ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. با موقعیت بی نظیر و ۳۰۰ متر فاصله از ساحل معروف کاپاکابانا واقع شده است.هتل رویال پالاس ریو Royal Palace Rio Hotel همچنین ۳۰۰ متر از ایستگاه متروی کاردیل آرکوورد ، ۹ کیلومتر از فرودگاه سانتوس دومونت و ۲۶ کیلومتر از فرودگاه بینالمللی گلائو فاصله دارد. فورت کاپاکابانا نیز تنها ۳ کیلومتر از هتل دور است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که به پیاده روی ساحل، گشت و گذار و سواحل شنی علاقه دارند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل رویال پالاس ریو Windsor Plaza Hotel را به همراه فاصله‌ی آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل رویال پالاس ریو

خدمات رفاهی هتل رویال پالاس ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
گشت و گذار در گرانترین محله ریودوژانیرو، ایپانما
همین ۳ دقیقه ویدیو کافیست تا عاشق ریودوژانیرو برزیل شوید!

در این هتل ۴ ستاره خدماتی و امکاناتی نظیر مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ در نزدیکی هتل در دسترس است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل هم استفاده کنید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، خدمات تبدیل ارز، تلویزیون در مناطق مشترک، صبحانه رایگان و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی به صورت رایگان دیده می شود. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های پرتغال، اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل رویال پالاس

امکانات تفریحی هتل رویال پالاس ریو

استخر کودکان و نوجوانان، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا برخی از امکانات تفریحی هتل به شمار می روند. علاوه بر آن دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از آن نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در محیط آرامش بخش آن لذت ببرند.

 

رستورن هتل

یک صبحانه بوفه ای در هر روز صبح و از ساعت ۶ تا ۱۰:۰۰ صبح سرو می شود.
این هتل همچنین دارای یک رستوران می باشد و همچنین خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 4 ستاره رویال پالاس در ریو

امکانات اتاق های هتل

اتاق ها دارای امکاناتی نظیر اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی می باشند. همچنین مجهز به ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن، تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد و گاوصندوق دیجیتالی مناسب برای لپ تاپ در دسترس است، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره رویال پالاس

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل استاندارد با دو تخت دبل: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل دولوکس: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق چهارنفره دولوکس: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۱۶ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۲۲ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارد: این اتاق ها ۱۶ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره به همراه یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال: این اتاق ها ۵۸ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل 4 ستاره رویال پالاس ریو

فاصله هتل با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۵ کیلومتر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۴ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۹۰۰ متر از شما دورتر است که با اتوبوس ۱۴ دقیقه و تاکسی ۱ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۳ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۱۳ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور ۱ کیلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۹ دقیقه ای، اتوبوس ۲۵ ساعته، مترو ۴۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۲۱ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۰ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۱۰ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید بین ۱ ساعت و ۱۸ دقیقه تا ۲ ساعت در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۳۶ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۹ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه هم ۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۲۸ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل رویال پالاس در ریو

موقعیت هتل رویال پالاس ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۰۲۰-۰۲۰، ریو دو ژانیرو، کاپاکابانا – ۸۲، دوویویر

Duvivier, 82 – Copacabana, Rio de Janeiro – RJ, 22020-020, Brazil

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد