معرفی هتل ریل پالاس ریو | ۴ ستاره

هتل ریل پالاس ریو | Real Palace Rio Hotel

این هتل که در سال ۱۹۸۴ ساخته شده است، با ۴ دقیقه پیاده روی از ساحل در دسترس است. با نمایش منظره ای از ساحل کاپاکابانا و دارای یک استخر روباز است. غذاهای برزیلی و بین المللی برای ناهار و شام در دسترس هستند. هتل ریل پالاس ریو در در ۳۵۰ متری ایستگاه متروی Cardeal Arcoverde، ۹٫۲ کیلومتر از فرودگاه سانتوس دومونت و ۲۵٫۶ کیلومتر از فرودگاه بین المللی گلائو فاصله دارد. فورت کاپاکانانا تنها ۲٫۷ کیلومتر از هتل دور است. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران است که در پیاده روی ساحل، گشت و گذار و سواحل شنی قرار دارند. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل ریل پالاس ریو را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل ریل پالاس ریو

خدمات رفاهی هتل ریل پالاس ریو

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به ریودوژانیرو در برزیل
گشت و گذار در گرانترین محله ریودوژانیرو، ایپانما
گردش در گوشه و کنار ریودوژانیرو

این هتل دارای ۵۹ اتاق در ۱۳ طبقه می باشد و خدمات رفاهی آن شامل مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ مجهز با هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. صبحانه رایگان، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی، تلویزیون در مناطق مشترک و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های اسپانیایی، پرتغالی و انگلیسی صحبت می کنند. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل ریل پالاس در ریو

امکانات تفریحی هتل ریل پالاس ریو

در این هتل ۴ ستاره امکانات تفریحی نظیر استخر روباز، مرکز تناسب اندام و سونا وجود دارد. همچنین دارای یک باغ زیبا و یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

 

رستورن هتل

یک صبحانه بوفه ای در هر روز در دسترس است که از ساعت ۶ تا ۱۰:۰۰ صبح سرو می شود.
رستوران آنسایت ونو Onsite venue: این رستوران صبحانه، ناهار و شام ارائه می دهد و روزانه باز است.
سرویس اتاق در محدوده زمانی مشخص انجام می پذیرد.

هتل ریل پالاس در ریو

امکانات اتاق های هتل

در همه اتاق های این هتل ۴ ستاره امکاناتی از جمله اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین مجهز دیوار های ضد صدا، ملافه های ضد آلرژی، سرویس خواب با کیفیت، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز کار در اتاق ها دیده می شود و دارای دسترسی به خدمات اتاق در ساعات محدود می باشد. وسایل آشپزخانه در دسترس شماست، سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل ریو موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش بخواهید، در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل 4 ستاره ریل پالاس ریو

انواع اتاق های هتل ریل پالاس

 • اتاق دبل استاندارد: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق دبل لاکجری با دو تخت دبل: این اتاق ها ۲۷ متر مساحت دارند، دو تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تویین استاندارد: این اتاق ها ۲۴ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل استاندارد: این اتاق ها ۲۸ متر مساحت دارند، سه تخت یک نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
 • اتاق تریپل سوپریور: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی نیز می باشند.
هتل ریل پالاس

فاصله هتل ریل پالاس با جاذبه های مختلف

 • ساحل پست ۲، کوپاکابانا: ۷۰۰ متر فاصله دارد. برای اینکه به این ساحل بروید کافی است، ۴ دقیقه با تاکسی این مسیر را طی کنید.
 • مرکز خرید ریو سول: ۱ کیلومتر از شما دورتر است که با اتوبوس ۹ دقیقه و تاکسی ۱۱ دقیقه ای شما را به این مرکز خرید می رساند.
 • کوه شوگرلوف (کله قندی)تا این جاذبه ۳ کیلومتر فاصله دارید که تاکسی شما را تا ۱۸ دقیقه بعد می رساند.
 • ساحل پست ۷، آرپوادور: ۳ یلومتر فاصله این ساحل تا شماست. تاکسی ۹ دقیقه ای، اتوبوس ۱۹ ساعته، مترو ۱۵ دقیقه ای خواهید رسید.
 • ساحل پست ۸، ایپانمااین ساحل از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۱۳ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۸ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۹، ایپانمااین ساحل از شما ۶ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۱۸ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۹ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۰، ایپانمااین ساحل از شما ۲ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۱۶ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۹ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۱، لبلوناین ساحل از شما ۸ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۲۲ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۲ دقیقه زمان خواهد برد.
 • ساحل پست ۱۲، لبلوناین ساحل از شما ۵ کیلومتر دورتر است. برای رفتن به آن جا با اتوبوس، ۲۴ دقیقه زمان را باید در نظر بگیرید. با تاکسی تا آن جا حدودا ۱۳ دقیقه زمان خواهد برد.
 • موزه هنرهای معاصر نیترویهتل شما تقریبا ۸ کیلومتر از این موزه دورتر است. از آن جایی که راه خشکی به این موزه نیست، اگر ترکیب اتوبوس و اتوبوس دریایی را انتخاب کنید ۱ ساعت و۱۸ دقیقه در راه هستید. تاکسی از روی پل شما را می برد و برای این وسیله نقلیه باید ۶۰ دقیقه زمان بگذارید.
 • فرودگاه سانتوس دومونتتا این فرودگاه ۹ کیلومتر فاصله دارید. اگر با تاکسی از هتل به این فرودگاه بروید ۱۷ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه گلائواین فرودگاه ۱۸٫۴ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی حدودا ۴۲ دقیقه ای خواهید رسید.
هتل 4 ستاره ریل پالاس

موقعیت هتل ریل پالاس ریو

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

برزیل، ۲۲۰۲۰-۰۲۰، ریو دو ژانیرو، کاپاکابانا- ۷۰، خیابان دوویویر

Duvivier, 70 – Copacabana, Rio de Janeiro – RJ, 22020-020, Brazil

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد