معرفی هتل ۴ ستاره سامیت در دبی

هتل سامیت دبی Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)

این هتل ۴ ستاره، با نام قدیم هتل فورمرلی هالمارک دبی واقع در منطقه دیره، در فاصله ۲۰۰ متری ایستگاه متروی الرقه و مرکز خرید الغریر واقع شده است. بسیاری از دیدنی های برجسته دیره دبی از جمله نهر دبی، بازار طلا، بازار ادویه جات، روستای میراث و مراکز خرید متعدد در نزدیکی هتل سامیت دبی Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel) قرار دارند. در متن زیر خصوصیاتی چون خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله آن تا دیدنی های دبی را عنوان می کنیم. پس با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات هتل سامیت دبی را مروری کنیم.

هتل سامیت دبی Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)
 • خدمات رفاهی هتل سامیت دبی

مطالب مرتبط:
همه چیز درباره سفر کم هزینه به دبی
۸ واقعیتی که آرزو می کنید قبل از سفر به دبی بدانید!

متاسفانه اگر چه این هتل، ترانسفر فرودگاهی ندارد اما خدمات حمل و نقل و تاکسی را با پرداخت هزینه جداگانه، در اختیارتان قرار می دهد. به غیر از این، می توان ماشین کرایه کرد و با آن دبی را گشت. پارکینگی رایگان در هتل و پارکینگ نیازمند به شارژ در کنار هتل قرار دارد. این هتل دارای سرویس حمل و نقل رایگان به مرکز شهر و مرکز خرید می باشد.

باربر، آسانسور، دستگاه براق کننده کفش، نظافت روزانه اتاق ها و امکاناتی چون ویلچر برای مهمانان کم توان یا ناتوان در این هتل در نظر گرفته شده است. ورود به هتل سامیت دبی، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

خدمات رفاهی هتل سامیت دبی

کارکنان هتل به زبان های روسی، فرانسوی، عربی، فیلیپینی، انگلیسی و هندی صحبت می کنند. ازخدمات پذیرش می توان به صندوق امانات، خدمات نگهبانی، انبار چمدان، خدمات پذیرش شبانه روزی، ورود و خروج سریع یا خصوصی، خدمات بلیط و میز راهنمای گردشگری اشاره کرد.

خدمات خشکشویی، اتوشویی، اتوکشی و پرس شلوار هزینه بر خواهد بود. برای افراد سیگاری فضای مجزایی در نظر گرفته شده است و اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق ها و فضای عمومی، در دسترستان است. سالن تلویزیون یک فضای گروهی برای جمع شدن های دوستانه است.

Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)- eligasht.com رستوران کنار استخر
 • امکانات تفریحی هتل سامیت دبی

می توانید از استخر روباز بر روی پشت بام با آفتابگیرهایش، استخر جداگانه کودکان و کافه کنار استخر لذت ببرید. یک باشگاه سلامت و تناسب اندام نیز وجود دارد که دارای سالن بدنسازی، سونا و اتاق بخار است.

این اقامتگاه، دارای رستوران های متنوع و طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی است با این حال شما مهمانان می توانید از غذاهای مدیترانه ای رستوران هتل سفارش دهید یا غذای بوفه را در رستوران اصلی که شبانه روزی باز است، میل کنید.

امکانات تفریحی هتل سامیت دبی
 • امکانات اتاق های هتل

این هتل دارای ۱۱۴ اتاق و سوئیت بی نظیر می باشد که در آنها از تکنولوژی و سرگرمی مدرن برای راحتی شما استفاده شده است. در حمام هر اتاق حوله لباسی، وان و دوش، سشوار، حوله دست و صورت، دمپایی به همراه وسایل آرایشی – بهداشتی رایگان قرار داده اند. اتاق ها تهویه مطبوع و فضای نشیمن مجزا به همراه تلویزیونی صفحه تخت دارند که کف آن فرش شده و میز مطالعه، صندوق امانات، اتو، مبل راحتی، تلفن و کمد دارند. می توانید اتاق های به هم مرتبط را در این هتل بیابید.

همچنین دیوارها همه ضد صدا بوده  و خدمات بیدار کردن مهمان هم برای خیال راحتی شما فراهم است. اتاق های وی آی پی، خانوادگی و سوئیت عروس و داماد جزو استثناهای این مکان است. برای رزرو اتاق در هتل سامیت دبی، یا دیدن عکس های بیشتری از آن، به قسمت رزرو هتل در سایت الی گشت مراجعه کنید.

امکانات اتاق های هتل سامیت دبی
 • انواع اتاق های هتل سامیت دبی

 • اتاق دولوکس: با مساحت ۲۸ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره کینگ دارد.
 • اتاق خانوادگی: با مساحت ۴۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره کینگ به همراه ۲ تخت یک نفره دارد.
 • اتاق اکسکیوتیو: با مساحت ۵۰ مترمربع است که نمایی رو به شهر و یک تخت دو نفره بسیار بزرگ کینگ دارد.
 • اتاق دولوکس: دارای دوش است.
انواع اتاق های هتل سامیت دبی
 • فاصله تا جاذبه های معروف شهر دبی

 • فاصله تا ایستگاه متروی الرقه: ۵۲۰ متر است که پیاده حدود ۷ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. با تاکسی طی این مسیر کوتاه ۴ دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا ایستگاه متروی صلاح الدین: ۶۵۰ متر است که پیاده حدود ۱۴ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. با تاکسی طی کردن این مسیر کوتاه ۵ دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا مرکز خرید الغریر: ۴۰۰ متر است که پیاده حدود ۶ دقیقه طول می کشد تا به این مرکز برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا ایستگاه میدان یونیون: ۶۰۰ متر است که با ماشین ۴ دقیقه راه خواهد بود. اگر پیاده بروید، نزدیک ۱۴ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فاصله تا بندر باتیکس دبی: ۷۰۰ متر است که پیاده حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس و خط های C10، و متروی MRed و با کمی پیاده روی ۲۳ دقیقه ای به مقصد می رسید.
 • فاصله تا برج ساعت دیره: ۹۰۰ متر است که پیاده حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۳ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس و کمی پیاده روی ۱۲ دقیقه ای به مقصد می رسید.
Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)- eligasht (3)
 • فاصله تا بندر بور دبی ابرا داک: ۱٫۱ کیلومتر است که پیاده حدود ۳۸ دقیقه طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۱۹ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس و خط C09، ۳۶ دقیقه ای به مقصد می رسید.
 • فاصله تا مرکز خرید برج های دوقلو: ۱٫۱ کیلومتر است که پیاده حدود ۱۶ دقیقه از هتل طول می کشد تا به این ایستگاه برسید. اگر با تاکسی بروید فقط ۷ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس و خط C09 و با کمی پیاده روی ۱۱ دقیقه ای به مقصد می رسید.
 • فاصله تا دبی فریم: ۳٫۸ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه راه خواهد بود.
 • فاصله تا پل معلق: ۱٫۸ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس بروید، بعد از کمی پیاده روی سوار اتوبوس ۵۳ شوید و ۲۴ دقیقه ای به این پل خواهید رسید. پیاده طی کردن این مسیر ۳۶ دقیقه طول می کشد.
 • فاصله تا مسجد بزرگ: ۲٫۳ کیلومتر است که با ماشین ۱۵ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس شماره ۵۳ بروید، بعد از کمی پیاده روی در حدود ۴۰ دقیقه طول خواهد کشید.
Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)- eligasht.com لابی
 • فاصله تا بازار پارچه: ۲٫۵ کیلومتر است که با ماشین ۱۶ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با حمل و نقل عمومی بروید، بعد از کمی پیاده روی سوار مترو MGrn شوید و این زمان چیزی در حدود ۳۱ دقیقه طول خواهد کشید.
 • فاصله تا مرکز خرید آل بوستان: ۵ کیلومتر است که با مترو حدود ۲۵ دقیقه در راه خواهید بود. با ماشین ۱۵ دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسید.
 • فاصله تا دبی گاردن گلو: ۴٫۷ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسید.
 • فاصله تا بالای برج خلیفه دبی: ۸٫۸ کیلومتر است که با ماشین ۱۴ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با مترو بروید این زمان بیشتر و چیزی در حدود ۳۷ دقیقه طول خواهد کشید.
 • فاصله تا فرودگاه دبی: ۵ کیلومتر است که با ماشین ۸ دقیقه راه خواهد بود. اگر می خواهید با اتوبوس خط MRed بروید این زمان ۱۳ دقیقه طول خواهد کشید.
 • فاصله تا فرودگاه بین المللی شارجه: ۲۱٫۳ کیلومتر است که با ماشین ۳۶ دقیقه راه خواهد بود.
Summit Hotel (Formerly Hallmark Hotel)- eligasht.com رستوران
 • موقعیت هتل سامیت دبی

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

امارات متحده عربی، دبی، پشت ساختمان بانک تجاری، دیره، جاده ۳۴ بی

۳۴ B Street, Deira, Behind Commercial Bank Building – Dubai – United Arab Emirates

منبع: www.booking.com

معرفی هتل جمیرا کریک سایت دبی | ۵ ستاره
مراکز خرید دبی، پایتخت خرید خاورمیانه
موزه لوور ابوظبی به زودی افتتاح می‌شود
معرفی بهترین فستیوال ها و جشنواره های دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code